Įkraunama...
Įkraunama...

Vaiko iškritimas

blogiausia, kad pradedam save grauzti del to,kad nedaziurejom. bet su tuo reik kazkaip susitaikyt, kad jei karta nukrito, vadinasi mamai reik poilsio.juk mes ir ne gelezines, praktiskai gimus mazyliui be miego.stiprybes visoms
Atsakyti
unsure.gif maniskis 6 menesiu, dabar pasidare labai aktyvus, showoff.gif vartosi nuo nugarytes ant pilvuko. tik spek ziureti. o po kritimo isvis fobija igavau, bijau palikt ji viena. nei vezimu nei lovyte nebepasitikiu verysad.gif doh.gif
Atsakyti
na mums tai jau praeitas etapas smile.gif ,bet noriu pasidalint savo patirtimi. mano mažiukai tikrai labai judrūs ir gyvsidabriukai buvo,nė sekundei negalėdavom nusisukt. aišku buvo tų bum doh.gif ,bet ačiū dievui viskas gerai baigėsi...
Aš nuo kokių 5 mėnesių,pradėjau juos ant žėmės dėt-patiesdavau kaldrytę,pagalvių pridėdavau,tai jie ten vartaliodavosi tarp žaislų,ir aš galėdavau sau ramiai savo darbus dirbt. Gal dėl to,anksti ropot jie pas mane pradėjo,vaikščiot(gerą mankštą gaudavo matyt).Prieš porą mėnesių Kauno klinikose su vaikais laukėm ir matėm,kaip mamą su 6 mėnesių lelium atvežė,kuris nukrito nuo vystymo stalo,gydytojai nustatė,kad skilus kaukolė ... mačiau,kad mama iš proto kraustėsi..neaišku,kaip ir kiek sveikatai atsilieps tai ir pačiam leliui.Niekam nelinkėčiau tokio siaubo...Čia dėl mėlynės ant kaktos širdį skauda...Taip kad geriau jau apsisaugot,nes niekada nežinai ką tie leliukai sugalvos,ir kada ką išmoks smile.gif
Atsakyti
QUOTE(neringute22 @ 2008 04 09, 12:15)
nuo keliu men jau reikia saugot mazyli kad nenusiridentu?mano dar muturiuojasi aktyviai bet nesivarto pats smile.gif

user posted image

visada saugok ypač penktam mėn. nes nežinai kada taps dar aktyvesniu man taip buvo nesivartė nesivartė o paskui pakšt ir iškrito bet ačiū dievui viskas laimingai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Rusniukas @ 2008 04 08, 18:04)
Maniskis vonioj nukrites buvo, 5 men..,  verysad.gif toks mazytis dar, daliai sekundes nusisukau, net nenusisukau, o viena akim paziurejau atgal, kad kremuka paimti ohmy.gif . Vystymo lentos neturejom, buvo tokia plokscia ant vonios uzdedama. Persigandau baisiai sad.gif , net nezinojau, kaip ji paimti, atrode, jei ka susilauze, galiu dar labiau pakenkti...Pakvieciau vyra, iskvietem gydytoja, nuvaziavom i santariskes, persviete, viskas OK heart.gif  heart.gif . Po to vyrui pasakiau,kad jei jam tai atsilieps kaip nors, neatleisiu sau niekada...

Jo ir mums buvo lygiai taip pat doh.gif ,tik dukrytei buvo 7 men ir 9d.Tik nusisukau puse akimi paiimti tualetinio popieriaus,nes ji nusiciaudejo su juros vandeniu ir visa apsitaske.As taip pat sakau,kad niekada sau to neatleisiu,nesugebejau suziureti mazutes,o ji sedosi ir persiverte.Gerai,kad tik kaktyte susidauze,ne i momeneli ar pakausi.
Atsakyti
vonios isvis bijau, bet ka darysi, prausti tai reikia biggrin.gif bet lelius pasidaro toks slidus, o vandenyje jauciasi kaip zuvyte rolleyes.gif bet problema, kad neimanoma jo nulaikyti. as su vyru einam maudyti leliaus, nes viena bijau, kad nesusitvarkyciau. nes ir galvyte isplaut reikia, o cia surek jau verciasi ant pilvo ir i kita vonios gala pliuskena blink.gif yess.gif
Atsakyti
mano vyresnioji irgi yra nuo lovos nuriedėjusi būdama kokių penkių mėn. pikčiausia, kad visa tai įvyko man sėdint šalia, dar ir dabar neįsivaizduoju, kaip tai įvyko, o prisiminus iki šiol šiurpas nukrečia, nors jai jau pustrečių metų. laimei, dukružė nenukentėjo. paskambinau mūsų gydytojai, prašydama patarimo, kaip elgtis, buvau visiškoje paikoje. ji patarė niekur vaikiuko nevežti, o tiesiog porą valandų atidžiau stebėti, ar nepasikeis jos elgesys, nepasidarys vangi, nepradės vemti.. viskas buvo gerai, bet man šis įvykis buvo nereali pamoka ateičiai...
Atsakyti
Mes ir maudome maziu tik dviese, nes kaip vijurkas tai cia tai ten, net galva kisa po vandeniu ir nieko, istraukia ir juokiasi,toliau pliuskenasi.Anksciau ant vystymo stalo ir viena susitvarkydavau po maudyniu, o dabar ziuriu, kad jau ne kas, tai vystymo stala ant grindu pasidedu. ir man ramu ir jam saugu. kai karta buvom issiverte is kedutes ant uzpakaliuko, tai toks karstis ispyle, bet nieko. Aisku, ta diena nepaleidau is ranku, stebejau ji. ir dabar ne minutes vieno, jei reikia i tualeta, ant zemes priklota minkstai ir palaukia, kol ateisiu. Gal sakau ne etiska ant zemes palikt, niu bet kai ner kam padet paziuret, gerai ir taip
Atsakyti
tai tikrai mums atrodo baisu prigers vandens, o cia mazius issisiepes, patenkintas dziaugiasi maudynemis lotuliukas.gif
Atsakyti
kaip gerai,kad paskaičiau šią temą thumbup.gif Nuolat naiviai tikiuosi, kad nenuredes ir pan blush2.gif o dabar niekada ax.gif taip nebegalvosiu schmoll.gif saugosiu thumbup.gif
Atsakyti
Ir man buvo nukritęs 5 mėn. Tik nusisukau, o jis vertėsi ir pumt jau ant žemės. doh.gif Persigando baisiausiai ir kaktą užsigavo. Ir aš niekur nevežiau, tik stebėjau pora dienų- nieko. karsta.gif
Atsakyti
Tik nepagalvokit, kad as savo vaiko neziuriu blink.gif , ziuriu ir dar kaip, o jau 3 kartus skrido nuo lovos, paryciais doh.gif , 2 kartus stovejo isikibes i lova ir sieke zaislo ir krito doh.gif . Jau nezinau ka daryt verysad.gif ,nors dabar pradejo mokytis atsistojes sestis, tai gal maziau vartysis g.gif . Kabinas i viska ka tik randa ir stoja ir tipena ir ziuriu kaip isprotejus blink.gif ir vistiek krenta doh.gif doh.gif
Atsakyti