Įkraunama...
Įkraunama...

Lyginimo lenta

As ruosiuos Leifheit akcijine Cento parduotuveje pirkti ax.gif . Manau bus geras kokybes ir kainos derinys rolleyes.gif .
Atsakyti
man ir reikia patarimo. galvoju apie tą cento parduotuvės g.gif pasirodė nebloga g.gif gal yra atsiliepimų g.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos.
As pirkau maximoj viledos lyginimo lenta, kai buvo akcija viledos produktams 40%. Siaip jos kaina buvo 399, o as mokejau apie 240 lt. Tai zinokit labaiiii gailejau pinigeliu ir norejau pirkti pigesne, bet gerai kad vyras ikalbejo paimti butent sita.. thumbup.gif
Pranoko visus mano lukescius: plati, stabili, su antena (kas labaiiii patogu thumbup.gif ),kompaktiskai susideda ir uzima mazai vietos clap.gif
Tikrai nepagailekit pinigeliu ir isigygite gera lyginimo lenta. As taupiau, turejau maximine pigia, paskui pirkau uz 80 lt, tai kai pagalvoju... kam as tiek pirkinejau niekalus ir leidau pinigelius... Nes su dabartine nera nei ka lyginti umn.gif
Tad patariu pirkti is zinomu firmu, aisku gerai palaukti kokiu akciju, gal kada leifheit produktams bus akcija, na zodziu pasidomekite akcijomis ir pirkite tik gerus daiktus... smile.gif
Atsakyti
As turejau lyginimo lenta pirkta Senukuose kainavo apie 100 lt, tai ir stabili, ir patogi buvo. paprasta, ne kazkokia zinomu firmu.
Atsakyti
O gal kas bandė CENTO su lipdukais parduodamą lentą bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(dira @ 2010 05 16, 17:51)
O gal kas bandė CENTO su lipdukais parduodamą lentą bigsmile.gif


Nu tai cia juk Leifheit produktas, turetu buti gera thumbup.gif
Atsakyti
as irgi neseniai isigijau Viledos lenta..senukiuose buvo akcija.Super dalykas, su prailgintuvu ir antena, mokejau apie 120 ltl, o kainavo 200 ltl.
Atsakyti
QUOTE(eglaite2 @ 2010 05 15, 00:39)
As ruosiuos Leifheit akcijine Cento parduotuveje pirkti ax.gif . Manau bus geras kokybes ir kainos derinys rolleyes.gif .

Na va, paskubejau ir vakar nusipirkau sia lenta ax.gif . Atrodo plati ir visai nieko, ale tik dabar daejo, kad geriau buciau pirkusi su antena doh.gif . Nu nieko, teks toliau makaluotis su tuo laidu apie rankas biggrin.gif .
Atsakyti
4u.gif ikejos parduotuveje yra lyginimo lentos kur isideda i spintele ar komoda tai labai fainos ir vietos neuzima kai nereikia jos sulankstai ir isistumia i stalciuka thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo funtike2: 23 gegužės 2010 - 15:56
Pasiskaičiau apie lyginimo lentas ir "apsišviečiau" kaip reikalas thumbup.gif thumbup.gif

Šiandien lėksiu pirkti štai tokios:
http://www.leifheit....talogas/id/2698

Tikiuosi, kad ji pateisins mano lūkesčius ax.gif
Atsakyti
As planuoju pirkti sia lenta http://www.leifheit....talogas/id/2694 - daug priedu, o ir dydis pakankamas ax.gif. Kai isbandysiu, parasysiu atsiliepimus mirksiukas.gif .
Atsakyti
Jei jau skiri lentai virš 200Lt. , tai patariu pirkti lyginimo lentą, kurios pagrindas pagamintas iš termoplastiko, kuris nuo lentos atspindi šilumą, todėl 33% palengvinamas lyginimo procesas. Ten tos tik 100Lt. brangesnės, o bent jau Utenoje dabar šiom lentom 40% nuolaida ir gaunasi labai padori kaina thumbup.gif

Aš jau turiu pirkinį thumbup.gif Per savaitgalį išbandysiu 4u.gif
Atsakyti