Įkraunama...
Įkraunama...

Sausainiai

passidalinkit mergaites kur perkate pieno miltelius... nu niekur nerandu nors tu ka unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(daividija @ 2009 09 23, 12:32)
Kur pirkti tai nezinau,bet turiu keleta labia sauniu receptuku,kaip namie issikept,ir tikrai gaunasi neprastesni mirksiukas.gif


gal gali pasidalinti receptu? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mash @ 2009 09 26, 13:07)
gal gali pasidalinti receptu?  smile.gif

Zinoma galiu,parasysiu su lazdyno riesutais ir nuttelos kremu,o jei noresit ir daugiau,ju yra visokiu,citrinu skonio,pistaciju skonio,sokoladiniai ir t.t.
- 67 g maltu migdolu,
- 67 g maltu lazdyno riesutu,
- 134 g cukraus pudros,
- 100 g kiausiniu baltymu,kambario temperaturos,kiasiniai turi buti bent para palikyti ne saldytuve,
- 134 g cukraus,
- 32 g vandens,

kremui:
- 75 g riebios grietineles,
- 75 g Nuttelos
- 75 g pienisko sokolado


maltus migdolus,lazdyno riesutus ir cukraus pudra dar sumalti virtuviniu kombainu.
Kiausiniu baltymus isplakti iki standumo,suberti cukru ir plakti kol taps tvirta mase,jei norite pabaigoj del spalvos idekite slakeli rudu dazu(bet nebutina).
Per tris kartus imaisyti maltus riesutus su cukraus pudra.
mase sukresti i konditerini maiseli su apvalia skyle ir isspausti ant kepimo popieriumi istiestos skardos apvalius sausainiukus.
palikite kambario temperaturoje apie pusvalandi,kad nusestu.
|deti i ikaitinta 175C orkaite 8 minutems.palikite orkaiteje visiskai atvesti,sausainiuku dugnas turi buti visiskai sausas.

Kremui:grietinele uzvirinti.NUimti nuo ugnies,imaisyti pieniska sokolada ir maisyti kol istirps.Atvesinti ir iplakti nutela.Krema gerai atsaldyti.
tada sutepti sausainiukus ir sulipinti.
user posted image
Nuotrauka ne mano.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daividija: 26 rugsėjo 2009 - 16:17
QUOTE(daividija @ 2009 09 26, 17:16)
Zinoma galiu,parasysiu su lazdyno riesutais ir nuttelos kremu,o jei noresit ir daugiau,ju yra visokiu,citrinu skonio,pistaciju skonio,sokoladiniai ir t.t.


labai jau gundanciai atrodo..
bet klausimelis..ar senoj kaip pasaulis orkiatej iskeptu tie sausainukai?ar neliks akmenukai ar guma,kai buna su morengais?? g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(*B.A* @ 2009 09 26, 14:21)
labai jau gundanciai atrodo..
bet klausimelis..ar senoj kaip pasaulis orkiatej iskeptu tie sausainukai?ar neliks akmenukai ar guma,kai buna su morengais??  g.gif  g.gif  g.gif

Neturetu buti guma,juk kepa gan trumpai,ne taip kaip morengai turi dziuti kelias val.
Atsakyti
QUOTE(daividija @ 2009 09 26, 17:29)
Neturetu buti guma,juk kepa gan trumpai,ne taip kaip morengai turi dziuti kelias val.

bet gal zemesnej temp.kepti??net nzn ar bandyt??
ir dar prie progos tada,noreciau paklausti apie Torta Bounty blush2.gif ten tas morenginis sluoksnis...valanda kepa??manau man be sansu ji iskept? g.gif o taip noreciau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Uogiux @ 2009 01 05, 22:03)
Receptukas  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif , tešlos paprastumas irgi toks pats, o sausainiai, šeimos nuomone, nepakartojami.
Aš pirkau aviečių uogienę skirtą kepimui, išties neišbėgo, o štai naminė vyšnių buvo  schmoll.gif , nes išbėgo visa.
Šiek tiek patobulinau receptą: į tešlą dėjau vanilinio cukraus ir paprasto cukraus, kai nededama šių ingridientų, galima daryti su visokiausiais įdarais (mėsos, dešrelių, troškintų kopūstų ir pan.)

Va kokia buvo mano sausainukų forma:
1 - keturkampėliai su uogienės gabaliuku
2 - gal nelabai dailūs, bet suformuoti krepšeliai
3 - nuotrauka iš kepimo proceso  ax.gif

O tai ta tesla kaip suminkyti? Ar sviesta reikia istirpdyti?

200 g varškės
100 g sviesto
1/4 a. š. druskos
150 g miltų

O varske istrinti ar kaip? Papasakokit placiau apie ta teslos padaryma mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Cipciukas @ 2009 03 19, 02:51)
Hm....o kodėl tu jį istirbdyta dėjai unsure.gif  , juk to nebuvo parašyta , stenkis laikytis nurodymų , kiekviena detalė yra labai svarbi , bandyk dar kartą ir matysi koks bus rezultatas smile.gif

Tai kad is vis nieko nera parasyta, kaip ta tesla suminkyti, ir man kyla toks prasymas, kad parasytu viska zodis i zodi blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(*B.A* @ 2009 09 26, 14:43)
bet gal zemesnej temp.kepti??net nzn ar bandyt??
ir dar prie progos tada,noreciau paklausti apie Torta Bounty  blush2.gif ten tas morenginis sluoksnis...valanda kepa??manau man be sansu ji iskept?  g.gif o taip noreciau  ax.gif

kepk mazesnej,mano irgi sena orkaite ir net nezinau kokia temperatura rodo,tai atsuku ant 150C lotuliukas.gif
Tas morenginis sluoksnis gaunasi kaip bounty sokoladuku vidurys,morengas nesijaucia,sumazink temperatura ir bandyk. mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos,

galiu pasidalinti labai skaniu ir paprastu Triufeliu receptuku smile.gif

reikes:
200g sviesto
2,5 stiklines miltu
2 sauktai spirito, arba 4 saukstai degtines
kakavos ir cukraus pudros

sviestas sutarkuojamas, ipilami miltai ir spiritas (degtine). viska minkyti, o tai teks daryti ilgokai (nes ilga laika viskas atrodo biriai), kol minkomas sviestas pradeda lydytis ir gaunama standi mase. Suformuojami triufeliukai.


Kepti kol paruduos, as kepu mazdaug 180 laipsniu karstyje.

Kol kepa triufeliukai: kakava sumaisoma su cukraus pudra, cukraus turetu buti siek tiek daugiau nei kakavos, ypac jei naudosite nesaldzia kakava.

Iskepusius triufeliukus apvoliokite kakavos ir cukraus pudros misinyje.

Galutinis vaizdelis turetu buti toks:


[attachmentid=185158]


Patikekite, tai pasakiskai skanu ir paprasta thumbup.gif gal tik kiek tas minkymas nervina ax.gif

Skanaus!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo iena: 27 rugsėjo 2009 - 13:03
nu ir as isbandziau suniukus visai patiko juos daryti, tik iskepus man ausytes nesilaike gal reikejokitaipjas pritvirtinti arba as negiliai jas sukisau g.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(saulxx @ 2009 09 28, 12:18)
nu ir as isbandziau suniukus visai patiko juos daryti, tik iskepus man ausytes nesilaike gal reikejokitaipjas pritvirtinti arba as negiliai jas sukisau  g.gif


atrodo super, o ausytes reikia giliau kisti, kad kepant (puciantis) neiskristu

O skanus buvo? Naudojai pieno miltelius? ax.gif
Atsakyti