Įkraunama...
Įkraunama...

Įvaikinto kūdikio žindymas

QUOTE(mindudo @ 2008 05 21, 20:01)
Yra dabar dar naujas žindymo būdas, kai nenaudojami jokie vaistai, tačiau yra vamzdelių sistema, kai žindant teka mišinukas, kol šis procesas iššaukia pieno gamybą ir atsiranda savas pienas... Na žinau jau Lietuvoje atsiranda, reiks ir mum plačiau pasidomėti...

Kad moteriai pienas atsirastų pagrindinė sąlyga yra kūdikio žindimas. Kai stimuliuojama krūtis, ima gamintis reikalingi hormonai ir užsiveda pieno gamyba. Tyrimai rodo, kad po 3-5 savaičių moteris jau gali savo pienu maitinti įvaikintą kūdikį.
SNS reikalinga tam, kad vaikas gautų ir maisto žįsdamas krūtį, kol pieno gamyba neprasidėjusi ar nepakankama.

O jūs man paaiškinkit kaip Lietuvoje galima įsivaikinti naujagimį ar kūdikį iki 3 mėn?
Atsakyti
QUOTE(Raideles @ 2008 06 12, 21:35)
O jūs man paaiškinkit kaip Lietuvoje galima įsivaikinti naujagimį ar kūdikį iki 3 mėn?

mano žiniomis, įvaikinti galima nuo trijų mėn., iki to laiko galima tik laikina globa
Atsakyti
Iki trijų mėnesių paprastai imami kūdikaiai su motinos atsisakymu bet teismas dėl motinos teisių apribojimo būna tik suklaukus 3 mėnesių o paskui dėl ivaikinimo. taigi kadangi teismuose eilės laukia po 2-3 mėnesius tai kūdikis realiai įvaikinamas apie 7-9 mėnesių iki to laiko kai apribojamos motinos teisės didelė rizika prasti vaikuti, bet kas nerizikuoja tas ima jau paaugintą bvaikutį (aš pasiėmiau į namus 9 mėnesių).
Atsakyti
QUOTE(ZAIKA2 @ 2008 06 12, 22:27)
Iki trijų mėnesių paprastai imami kūdikaiai su motinos atsisakymu bet teismas dėl motinos teisių apribojimo būna tik suklaukus 3 mėnesių o paskui dėl ivaikinimo. taigi kadangi teismuose eilės laukia po 2-3 mėnesius tai kūdikis realiai įvaikinamas apie 7-9 mėnesių iki to laiko kai apribojamos motinos teisės didelė rizika prasti vaikuti, bet kas nerizikuoja tas ima  jau paaugintą bvaikutį (aš pasiėmiau į namus 9 mėnesių).

norėčiau mažiuko, bet nutarėm, kad bus kaip Dievas duos, dabar laukiam kol būsime įtraukti į sąrašus, dokumentai sutvarkyti, sąlygos įvertintos
Atsakyti
QUOTE(Raideles @ 2008 06 12, 21:35)
O jūs man paaiškinkit kaip Lietuvoje galima įsivaikinti naujagimį ar kūdikį iki 3 mėn?


Mūsų atveju - pagimdžiusi mama vaikelio iškart atsisakė, tad jau netrukus įformino laikinąją globą. Dabar, suėjus mažiukui trims mėnesiams, rengiame prašymą teismui dėl įvaikinimo.

Beje, dėkui visiems už gerus žodžius, o dar - džiaugiuos, kad mažuliuko pilvelio bėdos baigės sulig trim mėnesiais, auga rubuilis ir primaitinti dar nereikia tongue.gif O iš pradžių tai pergyvenau, kad pienelis mano netinka, tai dėl to diegliai kamuoja (paranoja jaunų mamų blush2.gif ) Vienintelis minusas, kad valgo tik man sėdint. (Ligoninėj pirmuosius kartus būtent taip jį maitinau. Gal įprato?)
Vyresnėlis, kuriam dabar matyt "kopijavimo amžius", pasiėmęs savo rudnosiuką irgi bando "maitinti", prisidėjęs prie pilvuko lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mama32 @ 2008 06 12, 23:17)
Mūsų atveju - pagimdžiusi mama vaikelio iškart atsisakė, tad jau netrukus įformino laikinąją globą. Dabar, suėjus mažiukui trims mėnesiams, rengiame prašymą teismui dėl įvaikinimo. 

Beje, dėkui visiems už gerus žodžius, o dar - džiaugiuos, kad mažuliuko pilvelio bėdos baigės sulig trim mėnesiais, auga rubuilis ir primaitinti dar nereikia  tongue.gif O iš pradžių tai pergyvenau, kad pienelis mano netinka, tai dėl to diegliai kamuoja (paranoja jaunų mamų  blush2.gif  )  Vienintelis minusas, kad valgo tik man sėdint. (Ligoninėj pirmuosius kartus būtent taip jį maitinau. Gal įprato?)
Vyresnėlis, kuriam dabar matyt "kopijavimo amžius", pasiėmęs savo rudnosiuką irgi bando "maitinti", prisidėjęs prie pilvuko  lotuliukas.gif


va cia tai SUPERMAMA, linkiu jums kuo didziausios sekmes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(spyglyte @ 2008 04 23, 14:39)
Na, nesutikčiau, kad mamos pienas kinta priklausomai nuo vaiko amžiaus, juk nuo 6 mėnesių vaiką "damaitiname" papildomu maistu



Gyveni ir mokaisi...net nebuciau pagalvojus jog ivaikinta vaika galima zindyti, visada maniau, kad pienas tai gimdymo pasekme...fantastika

O del motinos pieno sudeties kitimo - is tiesu augant kudikiui jis kinta
Atsakyti
QUOTE(Vuke @ 2008 06 14, 09:26)
Gyveni ir mokaisi...net nebuciau pagalvojus jog ivaikinta vaika galima zindyti, visada maniau, kad pienas tai gimdymo pasekme...fantastika

O del motinos pieno sudeties kitimo - is tiesu augant kudikiui jis kinta

Pieno gamybos procesas yra tiesiogiai priklausomas nuo krūties stimuliavimo, dėl to įmanomas nuostabus dalykas kaip sukelta laktacija. Gimdymas, aišku, palengvina pieno procesą, bet nėra būtinas ax.gif

Labiausiai jis kinta pradžioje, kol priešpienis pavirsta pienu. Tada jau maistinė sudėtis keičiasi mažai. O antikūnių gamyba priklauso nuo motinos ir vaiko artimo bendravimo.
Atsakyti
neskaičiau visko nes raše beveik ta pati per ta pati, bet apsakysiu tai yra visiškai realu, gali maitint krūtimi net negimdžiusi moterys wink.gif yra visa schemą šito proceso smile.gif
Atsakyti
Šaunuolė, žaviuosi Jumis wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
Čia joks stebuklas, tiesiog tuo metu juk dar turėjau pienelio vyresnėliui.

O va tikrai Supermamos yra tos, kurios negimdžiusios, niekada nemaitinusios sugeba pradėti maitinti leliuką! Va čia tai SUPER! Kiek žinau, yra kokl kas vienintelis atvejis Lietuvoj toks šiuo metu. Štai kuom žavėkimės - tos mamytės (ir tėvelio!!!!) pasiryžimu, atkaklumu ir meile vaikiukui, gimusiam ne iš jų... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mama32 @ 2008 06 16, 07:27)
Čia joks stebuklas, tiesiog tuo metu juk dar turėjau pienelio vyresnėliui.

O va tikrai Supermamos yra tos, kurios negimdžiusios, niekada nemaitinusios sugeba pradėti maitinti leliuką! Va čia tai SUPER! Kiek žinau, yra kokl kas vienintelis atvejis Lietuvoj toks šiuo metu. Štai kuom žavėkimės - tos mamytės (ir tėvelio!!!!) pasiryžimu, atkaklumu ir meile vaikiukui, gimusiam ne iš jų...   4u.gif

g.gif
Tik vienintelis? Mūsų draugai įsivaikinę maitina iš krūties. Jie kažin ir yra tie vieninteliai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mindudo: 20 birželio 2008 - 16:18