Įkraunama...
Įkraunama...

Saldūs receptai su nuotraukomis

na saunuole Katu clap.gif .geros sveikateles tau 4u.gif
P.S.mane ir nervuoja kai taip ismetytai receptus deda. Temos pavadinimas daznai ignoruojamas doh.gif
Atsakyti
Katu,tu saunuole!!!Cia tauuser posted image,greiciau sveik!!!
O as vakar irgi dariau tiramisuuser posted image
Tik dariau ne taip kaip visuomet,o su pakeitimais,bet gavosi skanus thumbup.gif
Dejau viena indeli mascarpones surio,viena indeli tepamo varskes surio,ipyliau kelis saukstus marsalos(italiskas vynas),ir galiausiai isplakiau 300g grietineles ir imaisiau i krema.O sausainius mirkiau,kavoje,perpus su marsala(nepagalvokit,kad as kokia alkoholike,man skanu) blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(daividija @ 2008 04 29, 21:28)
Katu,tu saunuole!!!Cia tauuser posted image,greiciau sveik!!!
O as vakar irgi dariau tiramisuuser posted image
Tik dariau ne taip kaip visuomet,o su pakeitimais,bet gavosi skanus thumbup.gif
Dejau viena indeli mascarpones surio,viena indeli tepamo varskes surio,ipyliau kelis saukstus marsalos(italiskas vynas),ir galiausiai isplakiau 300g grietineles ir imaisiau i krema.O sausainius mirkiau,kavoje,perpus su marsala(nepagalvokit,kad as kokia alkoholike,man skanu) blush2.gif  blush2.gif


Super atrodo thumbup.gif Kadangi pati dažnokai darau Tiramisu, tai noriu paklaust, kuris variantas tau skaniau: ar vien su mascarpone, ar maišyta su sūriu? Ar skirtumo nelabai jaučiasi? Visad vien mascarpone dėdavau, bet mielai jos dėčiau mažiau, visgi kcal reik paskaičiuot vasarai artėjant lotuliukas.gif
Katu, šaunuolyte Tu mūsų, dėkui už didelį darbą 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mille: 29 balandžio 2008 - 21:37
QUOTE(Mille @ 2008 04 29, 19:36)
Super atrodo  thumbup.gif  Kadangi pati dažnokai darau Tiramisu, tai noriu paklaust, kuris variantas tau skaniau: ar vien su mascarpone, ar maišyta su sūriu? Ar skirtumo nelabai jaučiasi? Visad vien mascarpone dėdavau, bet mielai jos dėčiau mažiau, visgi kcal reik paskaičiuot vasarai artėjant  lotuliukas.gif
Katu, šaunuolyte Tu mūsų, dėkui už didelį darbą  4u.gif

man sitas variantas netgi labiau patiko,tik pamirsau parasyt,kad dar dejau truputi cukraus pudros,nes tas tepamas suris tai nesaldus visai blush2.gif gavosi toks biski gaivesnis.Bet grietineles gal ir maziau uztektu.
Atsakyti
QUOTE(aguonele @ 2008 04 10, 19:00)
vau kaip skaniai atrodo  wub.gif .As tai keksiuku su nutelle vel kepiau  doh.gif ( jau mb sakiau, kad ismesiu ta recepta, nes nusibodo gaminti  lotuliukas.gif zyzia ir zyzia  blush2.gif )

Ir aš norėčiau išbandyti. Niekaip tik nepavyksta surasti to recepto verysad.gif
Aš dabar esu pasinešusi ant Dregno šokoladinio pyrago pagal Sonatiną. thumbup.gif
Na labai labai skanus ir neužima daug laiko. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(daividija @ 2008 04 29, 22:56)
man sitas variantas netgi labiau patiko,tik pamirsau parasyt,kad dar dejau truputi cukraus pudros,nes tas tepamas suris tai nesaldus visai blush2.gif gavosi toks biski gaivesnis.Bet grietineles gal ir maziau uztektu.

Tik dabar pamačiau, kad tavo receptas be kiaušinių trynių unsure.gif Aš dedu keletą trynių ir cukraus.
Na, bandysiu pagal tave wink.gif Bus naujas skonis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Mille @ 2008 04 29, 20:10)
Tik dabar pamačiau, kad tavo receptas be kiaušinių trynių  unsure.gif  Aš dedu keletą trynių ir cukraus.
Na, bandysiu pagal tave wink.gif Bus naujas skonis biggrin.gif

As pradejasu vengt zaliu kiausiniu blush2.gif Anksciau darydavau su zaliais kiausiniais,bet kazkaip dabar pradejau isplakt grietineles blush2.gif
Atsakyti
Katu aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(daividija @ 2008 04 30, 10:53)
As pradejasu vengt zaliu kiausiniu blush2.gif Anksciau darydavau su zaliais kiausiniais,bet kazkaip dabar pradejau isplakt grietineles blush2.gif


aš Tiramisu temoje nesenai dėjau Tiramisu light receptą,kur tryniai dedami ne žali,o iš pradžių kaitinami su cukrum ir pienu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Marija5 @ 2008 04 29, 23:01)
Ir aš norėčiau išbandyti. Niekaip tik nepavyksta surasti to recepto  verysad.gif

Keksiukai su nutella 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Marija5 @ 2008 04 29, 23:01)
Ir aš norėčiau išbandyti. Niekaip tik nepavyksta surasti to recepto  verysad.gif
Aš dabar esu pasinešusi ant Dregno šokoladinio pyrago pagal Sonatiną.  thumbup.gif
Na labai labai skanus ir neužima daug laiko.  biggrin.gif


pas mus irgi tapo megiamas sonatinos dregnas sokoladinis pyrgas,daznai as ji irgi kepu ax.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Larissa @ 2008 04 30, 11:02)
aš Tiramisu temoje nesenai dėjau Tiramisu light receptą,kur tryniai dedami ne žali,o iš pradžių kaitinami su cukrum ir pienu  ax.gif

Aš irgi kaitinu tyrius, bet iš esmės nelabai įsivaizduoju, kam jų reikia g.gif Kremas ir nuo mascarponės bei grietinėlės pakankamai standus.
Atsakyti