Įkraunama...
Įkraunama...

Saldūs receptai su nuotraukomis

QUOTE(Boružėlė @ 2008 04 30, 17:10)
user posted image

Siūlau pasidaryti saldžių ir greitų sumuštinukų. thumbup.gif Prie kavutės. wub.gif
Obuolį sukapoti ar sutarkuoti uždėti ant batono riekutės. Išplakti kiaušinio baltymą įpilti cukraus pagal skonį  plakti kol ištirpsta cukrus ir tą plakitį užtepti ant obuolių viršaus. Sumuštiniukus dėti į įkaitusią orkaitę ir kepti kol paruduos gal 10-15min. Skanaus. 4u.gif

Boruzele, aciu uz si receptuka! 4u.gif siandien isbandziau, visiems laaabai patiko 4u.gif Paprasta, greita ir laaabai skanu 4u.gif Dar ne viena karta ji gaminsiu, puikus uzkandis thumbup.gif Tik mazokai padariau, kita karta reiks daugiau daryt... biggrin.gif
Atsakyti
"Siūlau pasidaryti saldžių ir greitų sumuštinukų. Prie kavutės.
Obuolį sukapoti ar sutarkuoti uždėti ant batono riekutės. Išplakti kiaušinio baltymą įpilti cukraus pagal skonį plakti kol ištirpsta cukrus ir tą plakitį užtepti ant obuolių viršaus. Sumuštiniukus dėti į įkaitusią orkaitę ir kepti kol paruduos gal 10-15min. Skanaus."

Na pabandysim, pabandysim bigsmile.gif Obuolius laaabai mėgstu, baltymai nepakenks, o štai batono nelabai... Bet kaip desertiniai sumuštinukai puikūs thumbup.gif O gal kiek ir pakeisiu receptuką. Pabandysiu išsikept avižinių sausainukų (avižiniai dribsniai su baltymu ir trupučiu sukraus ar be jo) ir ant jų obuolius uždėt su baltymu. Ir šitaip, manau bus laaabai gerai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Asio @ 2008 05 03, 12:42)
Vakar iskepiau net du tokius pyragus, nes jau labai visiems patiko  wub.gif bet jis man nebuvo panasus i ta nuotraukoj, http://www.supermama...?...0842&st=156 todel ir iskilo toks klausimas  g.gif  nes as tik miltelius suberiau  unsure.gif

o kas blogai buvo, kad nepanašus g.gif aš ryt planuoji jį kepti, kaži kaip gausis g.gif
Atsakyti
QUOTE(naaringiux @ 2008 05 03, 16:32)
o kas blogai buvo, kad nepanašus  g.gif aš ryt planuoji jį kepti, kaži kaip gausis  g.gif

Buo labai viskas gerai, toks skanus buvo, kad net antra turejau kepti ax.gif bet tas vidus man buvo panasus kaip pvz. "Draigystes' pyrago, skanus varskes idaras ir tiek, na o toj nuotraukoj tokia geltona mase ir jos tiek daug mastau.gif taigi jauciu, kad busiu ne taip padarius, kad siam pyragui pirmiausia reikai pasigaminti pudinga, turiu galvos pudingo mase ir ja maisyti su varske g.gif o kaip Tu planuoji daryt mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Asio: 03 gegužės 2008 - 16:00
QUOTE(Asio @ 2008 05 03, 16:58)
Buo labai viskas gerai, toks skanus buvo, kad net antra turejau kepti ax.gif bet tas vidus man buvo panasus kaip pvz. "Draigystes' pyrago, skanus varskes idaras ir tiek, na o toj nuotraukoj tokia geltona mase ir jos tiek daug  mastau.gif taigi jauciu, kad busiu ne taip padarius, kad siam pyragui pirmiausia reikai pasigaminti pudinga, turiu galvos pudingo mase ir ja maisyti su varske g.gif o kaip Tu planuoji daryt  mirksiukas.gif

ane mastau.gif tada ir aš pasidarysiu pirma pudingą kaip nurodyta pakelyje ir tik tada sudėsiu varškę... nes noriu to pudinginio sluoksnio biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(naaringiux @ 2008 05 03, 17:05)
ane  mastau.gif tada ir aš pasidarysiu pirma pudingą kaip nurodyta pakelyje ir tik tada sudėsiu varškę... nes noriu to pudinginio sluoksnio  biggrin.gif

Parasyk kaip gavosi ax.gif
Atsakyti
nu kad rašė jau ten ,kad pudingo gamint nereikia, gi kas gausis po to kai kepsi.
beriami tik milteliai
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2008 05 03, 17:36)
nu kad rašė jau ten ,kad pudingo gamint nereikia, gi kas gausis po to kai kepsi.
beriami tik milteliai

Kaip suprasti kas gausis g.gif Nuejau i google, ten labai daug receptu su pudingu ir vienuose reikia virti pudinga kituose ne unsure.gif todel ir iskilo klausimas kaip sitam pyragui g.gif nes jis toli grazu nesigauna toks kaip nuotraukoj su nevirtu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Asio @ 2008 05 03, 17:14)
Parasyk kaip gavosi  ax.gif

būtinai mirksiukas.gif

QUOTE(grange @ 2008 05 03, 17:36)
nu kad rašė jau ten ,kad pudingo gamint nereikia, gi kas gausis po to kai kepsi.
beriami tik milteliai

virsiu virsiu, ir gausis viskas super duper tongue.gif dar ir tave pakviesiu paskanaut biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Asio @ 2008 05 03, 17:40)
Kaip suprasti kas gausis  g.gif

nu nežinau bet man atrodo, kad iš išvirto pudingo, jį daugiau kepant nieko gero nesigaus, bet kol nebus pabandyta negali žinot rolleyes.gif
Atsakyti
Mergaites 4u.gif , as beriau tik miltelius ir viskas puikiai gavosi. Spalva gali skirtis del pacio pudingo. Dariau ir su vaniliniu, ir su grietineles skonio, tai ju spalvos skiriasi, berods, grietineles skonio tamsesnis, t.y. geltonesnis, o vaniles skonio sviesesnis (gali buti ir atvirksiai su tom spalvom, tiksliai neatsimenu, bet skirtumas tikrai akivaizdus). O deti reikia butent miltelius, nes bekepant jos sutirstina varskes mase rolleyes.gif
Atsakyti
Na as tikrai tik beriau miltelius (vanilinio pudingo). dariau viska pagal recepta ir dejau kremine varske ir taip gavos. Gal forma per plati buvo kad plonas gavos g.gif (mano 26cm) Skonis man tai pasakiskas wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aguonele: 03 gegužės 2008 - 19:12