Įkraunama...
Įkraunama...

Saldūs receptai su nuotraukomis

naaringiux, sakei kepsi tą varškės - pudingo skanėsta, parašyk kaip gavosi ir kokią varškę naudojai 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Linucia: 04 gegužės 2008 - 09:03
QUOTE(Linucia @ 2008 05 04, 09:58)
naaringiux,  sakei kepsi tą varškės - pudingo skanėsta, parašyk kaip gavosi ir kokią varškę naudojai 4u.gif

aš jau darymo procese, tik ką tešlos gabaliuką įmečiau į kamerą biggrin.gif
kadangi po ranka neturiu blenderio, o tik mikserį, o su juo neišsiplaka tokia vienalytė masė, ir dar varškė paprasta, tai nusprendžiau virti pudingą....... žiūrėsim kaip gausis ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naaringiux: 04 gegužės 2008 - 09:19
labas rytas,
su mamyciu diena visas bigsmile.gif
as pasiskaitinejau jusu foruma ir issikepiau sakyciau gal kakavini pyraga ax.gif kazkur buvo paminetas receptukas

user posted image

skanaus
Atsakyti
QUOTE(naaringiux @ 2008 05 04, 10:18)
aš jau darymo procese, tik ką tešlos gabaliuką įmečiau į kamerą  biggrin.gif
kadangi po ranka neturiu blenderio, o tik mikserį, o su juo neišsiplaka tokia vienalytė masė, ir dar varškė paprasta, tai nusprendžiau virti pudingą....... žiūrėsim kaip gausis  ax.gif

Nu kaip pavyko g.gif
Atsakyti
*coliukeee* labai skaniai atrodo tavo pyragas thumbup.gif
As tai susitepiau vaflius kondencuotu pienu (aciu Daividijai 4u.gif ) ir laukiu kaip skanu bus blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(aguonele @ 2008 05 04, 13:56)
*coliukeee* labai skaniai atrodo tavo pyragas  thumbup.gif
As tai susitepiau vaflius kondencuotu pienu (aciu Daividijai  4u.gif ) ir laukiu kaip skanu bus  blush2.gif

Pas mus tokie vafliai vienam vakarui mastau.gif ir ilgai niekas nelaukia essen.gif
Atsakyti
QUOTE(Asio @ 2008 05 04, 13:44)
Nu kaip pavyko  g.gif

šudinai................................... gun_bandana.gif bash.gif
tik išėmus iš orkaitės supratau, kad bus blogai, liulia liulia visas judėjo pyragas.... doh.gif galvojau ištrauksiu, atvės ir gal sustings, deja.... atidariau tortinę ir viskas subliuško, kabinom šaukštais visą masę, kaip kokį jogurtą.... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(naaringiux @ 2008 05 04, 15:45)
šudinai...................................  gun_bandana.gif  bash.gif
tik išėmus iš orkaitės supratau, kad bus blogai, liulia liulia visas judėjo pyragas....  doh.gif galvojau ištrauksiu, atvės ir gal sustings, deja.... atidariau tortinę ir viskas subliuško, kabinom šaukštais visą masę, kaip kokį jogurtą....  doh.gif

verysad.gif gaila...
Kitą kart nevirk pudingo schmoll.gif

aš ir sugalvojau padaryt tiesą pasakius, nors nesiruošiau,nes nelabai išeina man tokie, bet šis gavos super thumbup.gif tai va parašysiu kaip dariau:

receptas tas :
QUOTE
Varškes pyragas:
Tešla:pakelis sviesto,šaukštas grietines,1,5 stiklines miltu,šaukštelis kepimo milteliu.
Idaras:400-500g.varškes,stikline cukraus,2 kiaušiniai,3 šaukštai grietines,vanilinio pudingo pakelis.

sviesto dėjau daug mažiau, grietinės 2 šaukštus kažkur į tešlą, miltų ir šiek tiek daugiau, ir cukraus mažiau, nors ir tai gavos per saldus man. pudingą dėjau grietinėlės skonio.jei rasčiau citrininio būtų iš vis super, nes dabar gal kiek saldokas.

tešlą padariau atskyriau pusiau, vieną į šaldiklį. tada pasidariau įdarą : Dėjau 2 pakelius neriebios optima linija varškės, nes tik tokia buvo kol kas. sudėjau į indą, tada įdėjau 3 šaukštus grietinės, išmaišiau ir pertryniau su blenderiu. tada sudėjau kepimo miltelius, cukrų, išplakiau 2 kiaušinius supyliau, ir pudingą tą. gavos šiaip tokia skysta masė, jau galvojau kad tikrai bus per skysta.
tada iškočiojau tešlą likusią, skardą patepiau sviestu ir pabarščiau džiuvesėliais, išklojau, dar ir ant kraštų liko. supyliau varškės masę. tada iš kameros sušalusią tešlą sutarkavau ir apibarsčiau ant viršaus, bet dalis sukrito biški į vidų, nes skysta ta masė. na ir į orkaitę.kepė kažkur 50 minučių. o rezultatas va:

user posted image

gavos toks nemažas sakyčiau
user posted image

pjūvis:
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo grange: 04 gegužės 2008 - 15:15
super, laaabai gardžiai ir gražiai atrodo wub.gif
Atsakyti
kepiau ir as siandien pyraga http://www.supermama...;#entry16028995 stai si citrinini pyraga.
man jis g.gif nu toks riebokas lyg, tarsi siek tiek velias valgant.
bet tas citrinos skonis man super thumbup.gif megstu rugstele ax.gif o svarbiausia,kad mamai patiko, juk jai ir kepiau ji 4u.gif

tik nemoku ikelti nuotraukos verysad.gif tiksliau sako,kad per didelis formatas, bet juk su telefonu fotkinau, tai nesuprantu doh.gif cry.gif
Atsakyti
Kadangi esu visiskai zalia pyragu kepime (esu kepus tik vienos rusies blush2.gif ), tai kepiau labai paprasta obuoliu pyraga pagal si recepta, tik cukraus maziau dejau, kazkur 3/4 stiklines: http://www.supermama...showtopic=82183
isejo labai skanus,net nesitikejau kad pavyks taip gerai thumbup.gif
Cia tika iskeptas: http://www.ipix.lt/desc/74545781/
Veliau atvesus: http://www.ipix.lt/desc/84583904/
Padas atrodo juodas bet matyt del mobilaus kameros, is tiesu pats tas, pataikiau laiku isimt:)
Ir dar apliesiu karstu sokoladu, bet dar tevai negrizo, as prapjoviau paziuret kaip ten vidus blush2.gif Kaip manot ar iseitu ji pasildyti kaipnors? Nes nezinau kelinta tiksliai atvaziuos is kito miesto tai iskepiau iskart ji...:>
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zemuogine_arbata: 04 gegužės 2008 - 17:02
QUOTE(zebra @ 2008 05 03, 21:28)
Padariau rytdienai tortą.Jau rašiau šioj temoj apie medaus tortą,bet receptą vienam puslapy įdėjau,foto,kitam.Tai dabarį įdedu viską kartu. blush2.gif

Mano medaus tortas 
Tešlai:
3 kiaušiniai
200gr sviesto
1 stiklinė cukraus
1 stiklinė medaus
1 šaukštelis kepimo miltelių
5 stiklinės miltų.
pertepimui:

grietinė700gr
cukrus
vanilinas,
želatinos 15 gr
kakavos


Labai gražiai papuošta drinks_cheers.gif
Atsakyti