Įkraunama...
Įkraunama...

Saldūs receptai su nuotraukomis

QUOTE(mmergyte @ 2008 05 19, 10:57)



QUOTE(Wild Flower @ 2008 05 19, 11:56)

Obuolių pyragas su jogurtu pagal šį Sonatinos receptą thumbup.gif

abu labai skaniai atrodo wub.gif
Atsakyti
man asmeniskai sitas pyragas nelabai patiko, atsiprasau , bet cia mano nuomone
Atsakyti
GRAŽINA25, ar apie mano išbandytą Sonatinos pyragą kalbi? g.gif Šiaip ar taip, nėra dėl ko atsiprašinėti tikrai, juk kiekvieno skonis skirtingas, kiekvienam skirtingi dalykai (tuo tarpu ir pyragai) patinka mirksiukas.gif
Bent jau man ir mano šeimai šis pyragas buvo labai thumbup.gif , todėl ir pasirodžiau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Wild Flower @ 2008 05 19, 17:27)
... Šiaip ar taip, nėra dėl ko atsiprašinėti tikrai, juk kiekvieno skonis skirtingas, kiekvienam skirtingi dalykai (tuo tarpu ir pyragai) patinka mirksiukas.gif
Bent jau man ir mano šeimai šis pyragas buvo labai thumbup.gif , todėl ir pasirodžiau ax.gif


drinks_cheers.gif tikrai atsiprašinėti nėra ko, tik būtu šaunu išgirsti argumentuotą atsakymą kodėl nepatiko... mirksiukas.gif

aš, pavyzdžiui, nedrįstu kepti šito pyrago, nes man obuoliai schmoll.gif bet vistiek nesakau ne... reiks pabandyti, kai drąsos pasisemsiu ir valgytojų bus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Wild Flower @ 2008 05 19, 12:56)
Obuolių pyragas su jogurtu pagal Sonatinos receptą


Kepiau kažkada ir aš šį obuolių pyragą su jogurtu pagal Sonatiną, schmoll.gif brrrr... kaip nepatiko to viršutinio jogurtinio sluoksnio konsistencija ir skonis, ale gaila buvo išmesti, tai valgėm abu su vyru akis pabalenę lotuliukas.gif , bet jau tada žinojau - niekada nebekepsiu šito pyrago, mesiu kuo greičiau tą receptą lauk 4u.gif
Atsakyti
Na va... Kiek žmonių, tiek nuomonių mirksiukas.gif Aš, kaip mėgstanti obuolius, jogurtus ir visokiausius jogurtinius desertus, pudingus ir pan. (į ką šiek tiek panašus buvo tas viršutinis sluoksnis), tai likau labai patenkinta šiuo pyragu thumbup.gif Ir visa šeima lapnojo išsišiepus... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Wild Flower @ 2008 05 19, 21:47)
Na va... Kiek žmonių, tiek nuomonių mirksiukas.gif Aš, kaip mėgstanti obuolius, jogurtus ir visokiausius jogurtinius desertus, pudingus ir pan. (į ką šiek tiek panašus buvo tas viršutinis sluoksnis), tai likau labai patenkinta šiuo pyragu thumbup.gif Ir visa šeima lapnojo išsišiepus... ax.gif



man šis pyragas irgi superinis, jau nežinau kiek kartų kepiau, ir draugus vaišinau, tai visi gyrė, lapnojo, ir net likusį mažą pyrago gabaliuką namo nešėsi, nepasigėdijo paprašyti doh.gif šiaip jis toks labai gaivus, neriebus, o kadangi esu obuolių mėgėja, tai išvis fantastika thumbup.gif
Atsakyti
ziurekit, cia ne i tema, bet va radau toki pyraga - atrodo pasakiskai. gal kas bandete ka nros panasaus?

http://creampuffsinv...eal-crepe-cake/
Atsakyti
QUOTE(Cinside @ 2008 03 26, 18:57)
Kepiau paprastą vaisinį pyragą.Tik forma kiek per didelė buvo, tai plonytis išėjo (o recepto nuotraukoje gal ir dvigubos normos daryta  g.gif ). Bet tikrai skanus ir kartosiu būtinai  smile.gif
Receptas

user posted image

Na o man gavos stai toks
user posted image

Panasumo nulis su tavo groziu cray.gif . Kaip tau taip graziai tas virsus gavos, toks iskilnotas? Skonis tai geras, toks dregnas.As dejau tarkuotu obuoliu su spanguolemis.Emiau puse normos ir kepiau 18cm formoj. Gal didesnej formoj grazesnis gautus g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aguonele: 20 gegužės 2008 - 16:23
QUOTE(aguonele @ 2008 05 20, 14:19)
Panasumo nulis su tavo groziu cray.gif . Kaip tau taip graziai tas virsus gavos, toks iskilnotas? Skonis tai geras, toks dregnas.As dejau tarkuotu obuoliu su spanguolemis.Emiau puse normos ir kepiau 18cm formoj. Gal didesnej formoj grazesnis gautus  g.gif

thumbup.gif tai,kad tavo kaip tik panasus i autores,ir atrodo skaniai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(aguonele @ 2008 05 20, 17:19)
Panasumo nulis su tavo groziu cray.gif .

Labai grazus thumbup.gif I keksiuka kazkuo labai panasus, turetu but niam blush2.gif
Atsakyti
Pasiguosiu. Dariau morenginius sausainiukus. 3 tryniai+7saukstai cukraus pudros. Ar turi taip gautis:

user posted image

Su konditeriniu svirkstu, kurio antgaliai visokie tokie user posted image

Turbut as ta nelemta svirksta pardavinesiu, antra karta darau su juo eksperimenta, nu nemoku as, nemoku g.gif g.gif g.gif Sausainius dariau praeita karta, nu irgi nelabai formos atzvilgiu kas gavosi.

000189.gif
Atsakyti