Įkraunama...
Įkraunama...

Gerklės skausmas

Turėkite omeny, kad gerklę gali skaudėti ir dėl alergijos žiedadulkėms, man visuomet ryte peršti... O šiaip nuo gerklės skausmo rekomenduoju liaudišką priemonę - čiobrelius smile.gif
Atsakyti
sveikos,


man dar tik kelios savaites, bet jauciuosi persalus, daug ciaudeju, sloguoju, gerkle persti sad.gif
kad tik mazam angeleliui butu viskas gerai

sveikime greiciau, kurios sergam
Atsakyti
QUOTE(liepaite_sun @ 2011 05 16, 15:26)
sveikos,
man dar tik kelios savaites, bet jauciuosi persalus, daug ciaudeju, sloguoju, gerkle persti sad.gif
kad tik mazam angeleliui butu viskas gerai
sveikime greiciau, kurios sergam

as nestumo pradzioj irgi buvau uzkimusi, kiek zinau nestukems taip buna daznai del ivairiu pokyciu.
bet gan greitai viskas praejo, jokiu vaistu negeriau 4u.gif sveik, gera nuotaika pades mirksiukas.gif
Atsakyti
man atrodo, kad profesionali terapeutė, prieš skirdama antibiotikus nėščiosiom, paims tepinėlį mikrobo nustatymui, ar tikrai tų antibiotikų reikia 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Euforija @ 2011 05 22, 09:23)
man atrodo, kad profesionali terapeutė, prieš skirdama antibiotikus nėščiosiom, paims tepinėlį mikrobo nustatymui, ar tikrai tų antibiotikų reikia  4u.gif

jums tik taip atrodo... as savosios pati pasiprasiau pas kokius gydytojus siuntimo noriu, ir visur ejau, kol atrado kur problema...
Atsakyti
QUOTE(Mama_Agneta @ 2011 05 16, 15:30)
Turėkite omeny, kad gerklę gali skaudėti ir dėl alergijos žiedadulkėms, man visuomet ryte peršti... O šiaip nuo gerklės skausmo rekomenduoju liaudišką priemonę - čiobrelius smile.gif

ciobreliu nesciajai jokiu budu negalima vartoti schmoll.gif

nuo gerkles skausmo vieninteliai dalykai - siltos arbatos, isla moos (tik 4 per para), halls 4u.gif
Atsakyti
Galima čiulpti isla mint, lapelyje nurodyta, kad galima nėštukėms mirksiukas.gif Skalauti druska, taip pat burokėlių patarkuoti, išspausti sultis, įpilti šaukštelį obuolių acto ir viską sumaišius su šiltu vandenuku, skalauti gerklytę 4u.gif Linkiu sveikatytės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(String @ 2011 05 25, 07:29)
Galima čiulpti isla mint, lapelyje nurodyta, kad galima nėštukėms  mirksiukas.gif



Bet asmeniskai man nepadejo sad.gif per 3 dienas skaumas tik sustiprejo doh.gif bandysiu ka nors kita g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žaislų Karalienė: 29 lapkričio 2012 - 14:46
Man nuo gerkles skausmo, kutenimo padeda tilejimas biggrin.gif ir karstos arbatos su citrina, medumi ir imbieru (kas megsta) 4u.gif Vaistineje dave isla moos, tai nelabai jauciasi poveikis schmoll.gif Dar man rodos galima Propolki ciulpti...
Atsakyti
SKALAUKIT SU VANDENILIO PEROKSIDU, AISKU ATSKIESKIT VANDENIU. Padeda
Atsakyti
QUOTE(Žiedė @ 2012 11 29, 16:15)
SKALAUKIT SU VANDENILIO PEROKSIDU, AISKU ATSKIESKIT VANDENIU. Padeda



Man atrodojis tik isoriniam vartojimui g.gif
Atsakyti
QUOTE(Žaislų Karalienė @ 2012 11 30, 12:31)
Man atrodojis tik isoriniam vartojimui  g.gif


Skalauti galima biggrin.gif ir tikrai padeda
Atsakyti