Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynos Marijampolėje

mums siemet liepa dvigubos krikstynos laukia ,krikstinsim iskarto abu bigsmile.gif , taigi man si tema irgi aktuali ax.gif
Atsakyti
mes birzelio gale planuojam wub.gif galvoju krikstyt Vincento baznycioje, po to vaziuot pasifotigrafuot i gamta smile.gif
Atsakyti
Mes krikštijom Marijampolėj prieš beveik 2 metus Vincento bažnyčioj. Bažnyčioja davėme 100 lt. Nepatiko ,kad visas būrys tų norinčių pasikrikštyt susirinko. Visa laimė,kad mano mažius ramiakas buvo biggrin.gif , fotografai padarė labai gražių nuotraukų. Prieš ceremoniją nuvažiavom į gamtą ir pievelėj gavosi puiki fotosesija.
Į krikštynas kvietėme tik šeimos narius, šventėme restorane "Statinė" jei gerai pamenu pavadinimą smile.gif . Išrinkome maistą iš anksto, gėrimus užsisakinėjo kas kokius norėjo, tik vyno pora butelių pėmėm. Vaišės kainavo 500 Lt.Tortą atsinešėm savo.
Pasisėdeję keletą valandų išsiskirstėm, jokių ilgų balių ar sėdėjimų, na man tai ne prie širdies šiuo atveju buvo.
Atsakyti
o as tai siulyciau Sasnavos baznycioj, cia truputi uz Marijampoles, bet labai grazi ir baznycia ir krikstykla, ir kunigas labai fainas thumbup.gif
Atsakyti
laba vakara krastietes blush2.gif nezinau kur eiti ir ko klausti jei ne pas savas lotuliukas.gif mano abu vaikai dar nekrikstyti, krikstynas planuojam tik kita meta, bet is prigimties esu planuotoja doh.gif noriu kita meta tureti grazia svente per kuria norim pasodinti prie namu sunui ir dukrai po medi. zinau kad kiekvienas medis turi tam tikra keisme...gal kuri zinot kur butu galima pasiskaityti apie tas reiksmes...na niekur nerandu doh.gif
Atsakyti
Šiaip jau pirmam berniukui sodinamas ąžuolas, antram- uosis, po to beržas pan. O mergaitėms sodinamos liepos, antrai- vyšnia ir t. t. 4u.gif
Atsakyti
Gal kam pravers prasta patirtis su fotografe Reda Brazyte. Negana, kad nuotaiką sugadino, nuotraukų nesugebėjo padaryti, bet dar drįsta plūstis..
http://www.skundai.lt/?id=16600

Atsakyti
sveikos mamytes ir kriksto mamytes! reikia pagaliau atgaivinti tema!
taigi, busiu krikstamote vasara ir jau po biski pradejau ziurinetis kas ir kaip ..
iskilo klausimelis.. kur darote tortus marijampoleje? reik grazaus ir skanaus!:)
Atsakyti
QUOTE(Ginaryte @ 2011 03 28, 15:40)
sveikos mamytes ir kriksto mamytes! reikia pagaliau atgaivinti tema!
taigi, busiu krikstamote vasara ir jau po biski pradejau ziurinetis kas ir kaip ..
iskilo klausimelis.. kur darote tortus marijampoleje? reik grazaus ir skanaus!:)

laba 4u.gif na as sakysiu skanu, o del grozio, na jis bus paprastas manau, bet skanus biggrin.gif jazminu gatvej uzsakysim rolleyes.gif
Atsakyti
sveikos suvalkietes ir joms prijauciancios 4u.gif geguzes 21 ir man suteikta garbe buti kriksto mama smile.gif krikstysime vincento baznytelej,eisim svesti i midaus raga, fotografe amdome mes, tai manau jei geras oras pasipozuoti rasime kur,o del tortuko tai dar nenusprendziau kur uzsisakysiu,gal ten pat kur savo vestuvini,nes tuomet nei skoni nei isvaizda nenuvyle smile.gif
Atsakyti
laba diena mamytes ir as turiu aktualu klausima krikstynu tema..sakykite kaip nueiti pas kuniga kaip reikia ten su juo susitarti del krikstynu ir kokiu popieriu reikia nesti jeigu reikia..beje kada duodami pinigai kai tariesi ar po ceremonijos..labai aciu jei gausiu atsakyma... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(heilla @ 2011 06 09, 09:07)
laba diena mamytes ir as turiu aktualu klausima krikstynu tema..sakykite kaip nueiti pas kuniga kaip reikia ten su juo susitarti del krikstynu ir  kokiu popieriu reikia nesti jeigu reikia..beje kada duodami pinigai  kai tariesi ar po ceremonijos..labai aciu jei gausiu atsakyma... 4u.gif

na mes Vincento baznycioje tai ejom pries misias, dokumentu nereikejo jokiu, pasakem kad norim krikstyt ta ir ta diena, kadangi sutikom kad butu krikstijama su mitais vaikiukais tai nieko per daug nereikejo tartis, 17 val kiekviena sestadieni krikstija. Del kriksto tevu klause ar susituoke, musiskiai dar tik tuoksis bet tiko. Pries ceremonija kriksto tevai su mano B nuejo pas kuniga, nereikejo jokiu dokumentu, aukos paprase iskart doh.gif 50 Lt dave.
Atsakyti