Įkraunama...
Įkraunama...

Senoji animacija ir filmai rusų kalba

QUOTE(byne @ 2008 05 19, 13:33)
Aš dabar siunčiuos filmą pasaką "Tretij princ", bet kad vis užlūžta g.gif

tai cia su asiliuku? parodyk nuoroda ka? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(semkaa @ 2008 05 19, 14:29)
tai cia su asiliuku? parodyk nuoroda ka? blush2.gif

Ne , ne su asiliuku. O paprasčiausiai iš to rusų puslapio siunčiuos, užėjau ant filmo ir siunčia. gal šįkart jau pabaigs pilnai g.gif
Atsakyti
QUOTE(byne @ 2008 05 19, 16:22)
Ne , ne su asiliuku. O paprasčiausiai iš to rusų puslapio siunčiuos, užėjau ant filmo ir siunčia. gal šįkart jau pabaigs pilnai g.gif

tai arjlover gal? USD reikia siustis kaip "tiesiogini adresa" . tik reikia rankom prieit iki paties paskutinio lapo ir kopijuot i USD to puslapio adresa (jei nori palikt nakciai ar pan) ax.gif
Atsakyti
QUOTE(byne @ 2008 05 19, 16:22)
Ne , ne su asiliuku. O paprasčiausiai iš to rusų puslapio siunčiuos, užėjau ant filmo ir siunčia. gal šįkart jau pabaigs pilnai g.gif

QUOTE(semkaa @ 2008 05 19, 16:32)
tai arjlover gal? USD reikia siustis kaip "tiesiogini adresa" . tik reikia rankom prieit iki paties paskutinio lapo ir kopijuot i USD to puslapio adresa (jei nori palikt nakciai ar pan) ax.gif

Dabar jau asiliuku pradėjau siųst, bet labai ilgai siųs doh.gif . Prieš tai atsiuntė, bet kažkodėl neišsisaugo, tik pažiūri ir viskas doh.gif .

ką tu man čia aiškini, nieko nesuprantu, nu žalia aš kompe blush2.gif blush2.gif

Padėkit dabar tą filmą atsisiųst blush2.gif .
Atsakyti
Sveiki,
1. Padekite mano vargsei galvai, t.y. gal kur yra aprasymas kaip ikelti i 2shared multikus ir filmukus. Galeciau padalinti visiems norintiems wink.gif
2. Siunciausi filma is to paties 2shared , atsisiunte 66 proc. ir sustojo. Siunciausi per FlashGet, ten atsiradop raudonas taskiukas. Gal kas galetu padeti, arba bent kur paskaityti apie tai.

Aciukas.
Atsakyti
Semkaa, čia filmo Tretij princ nuoroda asiliuke. Tokia turi būt g.gif
ed2k://|file|%D0%A2%D1%80%D0%B5%D1%82%D0%B8%D0%B9%20%D0%BF%D1%80%D0%B8%D0%BD%D1%86%20(1982)(%D1%81%D0%BA%D0%B0%D0%B7%D0%BA%D0%B0..%D0%A7%D0%B5%D1%85%D0%B8%D1%8F).avi|1111040782|3260E624EF1C0C4FB05E6C596876BE93|/
QUOTE(sarune_1 @ 2008 05 19, 20:34)
Sveiki,
1. Padekite mano vargsei galvai, t.y. gal kur yra aprasymas kaip ikelti i 2shared multikus ir filmukus. Galeciau padalinti visiems norintiems wink.gif
2. Siunciausi filma is to paties 2shared , atsisiunte 66 proc. ir sustojo. Siunciausi per FlashGet, ten atsiradop raudonas taskiukas. Gal kas galetu padeti, arba bent kur paskaityti apie tai.

2. Dėl siuntimo iš 2shared, tai būna, kad užstringa. Tada bandyk iš naujo. O tą FlashGet nemoku naudotis, palauk, kol gudresnės galvos atsikels tongue.gif

1. įkelt labai paprasta. Atsidarai tą langą, yra tokia eilutė "click here to upload a file ", paspaudi, tada spaudi Browse, įsirenki, ką tau reikia patalpint ir paspaudi "open". Paskui paspaudi mėlynam langely "upload it". Ir viskas . Jis pats biški pamąsto ir pradeda kabint. Išlenda nauja lentelė, kur rodo, kaip krauna. Pakrovus, išmes kažkokį užrašą, tau reiks paspaust "ok". Tada atsiras to pakrauto filmo nuoroda. Ją nukopini ir įdedi į forumą. Nežinau, ar aiškiai nupasakojau, jei ką, dar klausk mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sarune_1 @ 2008 05 19, 20:34)
Siunciausi filma is to paties 2shared , atsisiunte 66 proc. ir sustojo. Siunciausi per FlashGet, ten atsiradop raudonas taskiukas. Gal kas galetu padeti, arba bent kur paskaityti apie tai.

http://www.flashget.com/faq.htm blush2.gif nenaudoju, bet jei 2shared kartais neleidzia siustis keletu srautu, tai gal ivyksta paprasciausias "interesu konfliktas": "duok!". "neduosiu, tu jau siuntiesi. atstok nelabasis!!! " biggrin.gif
siaip atrodo flashget pratest siuntima turetu be jokiu vartotojo judesiu.
tada nutrukus siuntimui savo kompe turetum turet kazkoki laikina faila adresu "greiciausiai c:\downloads\ " doh.gif


Papildyta:
QUOTE(byne @ 2008 05 20, 09:02)
Semkaa, čia filmo Tretij princ nuoroda asiliuke. Tokia turi būt 
tikiuosi. vakare pasikinkysiu.

Papildyta:
QUOTE(byne @ 2008 05 20, 09:02)
palauk, kol gudresnės galvos atsikels tongue.gif

ne atsikelime esme, o esme tame, kad "ir gudri vista uzpakali nusidilgina" biggrin.gif nezinom ir tiek
Atsakyti
QUOTE(semkaa @ 2008 05 20, 10:56)
tikiuosi. vakare pasikinkysiu.

Papildyta:

ne atsikelime esme, o esme tame, kad "ir gudri vista uzpakali nusidilgina" biggrin.gif nezinom ir tiek

O aš niekaip nesuprantu, koks tolkas, kad ir tu pasikinkysi? Kas čia gaunasi?

lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(byne @ 2008 05 20, 10:59)
O aš niekaip nesuprantu, koks tolkas, kad ir tu pasikinkysi? Kas čia gaunasi?

cia reiketu apie asiliuka pasiskaityt. 1kg leidi kitiem is saves issisiust - 2kg gauni parsisiust. tokia P2P draugystes esme. kuo ilgiau laikai ijungta, tuo geriau. pasiziurek asiliuko statistikos lape drinks_cheers.gif
Atsakyti
cia mes is kitos temos:
helli
Tikiuosi nebūsiu labai ižuli, jie paklausiu dar apie vieną filmuką. Šio jau tiksliai žinau pavadinimą "Pilkakaklė". Irgi nuostabiai gražus filmukas.
Bandžiau surasti per 2share advanced search, bet neaptikau, gal kas turite savo slaptuose archyvuose

RU tai tokiam rinkiny: http://www.sharereactor.ru/movies/6532
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo semkaa: 20 gegužės 2008 - 12:24
[quote=byne,2008 05 19, 13:33]
Aš dabar siunčiuos filmą pasaką "Tretij princ", bet kad vis užlūžta g.gif
[/quote]

Padėkit dabar tą filmą atsisiųst blush2.gif .
[/quote]

Jei bus toks kėlimo tempas kaip dabar, ir nenutrūks tai trečiasis princas bus rytoj ryte.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo meridė: 20 gegužės 2008 - 13:57
Byne, tavo užsakymu
Treciasis princas mirksiukas.gif
Atsakyti