Įkraunama...
Įkraunama...

Prekybos centras, kuriame dažniausiai perkate

Apklausa: Prekybos centras, kuriame dažniausiai prekinatės (809 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Tiesiog smalsu smile.gif
Atsakyti
Šalia namų yra "Pigiau grybo", bet mums schmoll.gif . Nebent ekstra atvejis: degtukų, degtinytės drinks_cheers.gif . O šiaip net ir duonos norimos nerastum schmoll.gif . Pakeliui iš darbo yra "Norfa". Tad ją "šluojame" dažniausiai thumbup.gif
Atsakyti
Na zinot, man jokio skirtumo nera, bet apsipirkinejam maximoj, nes:
1.Tai yra salia namu
2.Mano brangusis dirba vp market ir jam neprestizas apsipirkineti kitose parduotuvese
3.Nuolaidos ax.gif doh.gif
Atsakyti
megstu Rimi dėl asortimento, bet dazniausiai perku Maximoj arba Saulutej nes patogiausia.
Atsakyti
Saulutėje, nes arčiausiai namų. Kai jau reik kapitaliai apsipirkti, tai važiuojam į Maxima Bazę.
Atsakyti
kai pripratau maximoj,tai dabar kitu pripazint negaliu mirksiukas.gif
Atsakyti
Apsiprekiname maximoje 4u.gif , kartais RIMI. Pigiau grybo arba Saulute-nepernesu smile.gif
Atsakyti
Apsiperkame Maxima Bazėje (nes dirbam šalia) arba Akropolio Maximoje (nes gyvename netoli), be to kaip įpratau prie Maximos, tai man ji geriausia. Nors visiškai šalia namų yra IKI, bet į ją einame tik ekstra atvejais (pieno ar duonos nusipirkti).
Atsakyti
maximoje,nes esame iprate,juk po nosimi, is namu ir tiesiai izengi i parduotuve biggrin.gif o siaip aplinka patinka labiau RIMI arba IKI dar nieko, maximoje truksta svaros mano manymu...ir kai g.gif kuriu produktu kokybe .
Atsakyti
dazniausiai tai sauluteje, nes ji arciausiai namu thumbup.gif o ir pas mus miesteli nedidelis prekybos centru pasirinkimas, pora Norfu, IKi ir Media smile.gif
Atsakyti
Dažniausiai perku Maximoje - ten man viskas patinka: prekių asortimentas, apternavimas, kainos. thumbup.gif Kartais užsuku į RIMI, jei einu pro šalį. smile.gif Negaliu pakęsti Norfos - ten labai tvanku. schmoll.gif
Atsakyti
As dazniausiai Maximoj apsipirkineju.Retkarciais i IKI uzsuku smile.gif
Atsakyti