Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas įskaičiuota

wub.gif Istorija tikrai labai grazi ir jaudinanciai aprasyta.
Atsakyti
grazi istorija smile.gif
Atsakyti
gražu wub.gif
kaip smagu, jog brolis taip laukė mažylio wub.gif
Atsakyti
QUOTE(digi @ 2008 04 15, 23:44)
gražu  wub.gif
kaip smagu, jog brolis taip laukė mažylio  wub.gif


Man pačiai buvo labai keista, nes iki tol jis buvo šiek tiek egoistiškas. O nuo tos akimirkos ir savo visas iki tol turėtas santaupas, ir gaunamus pinigėlius krovė į neišimamą taupyklę, kurią atidarė tik brolio gimimo dieną ir su džiaugsmu skaičiavo tuos pinigėlius. Mane saugojo lyg kokį kiaušinį, kiekvieną vakarą kremu nuo strijų man tepliojo pilvą. Ištisai pridėjęs ausį prie pilvo klausėsi ir kalbėjo su broliu...
Atsakyti
gražu wub.gif o kaip brolis dabar ? džiaugiasi taip pat? nesipeša šeimyna dėl mažėlio dėmesio? blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(evelina @ 2008 04 16, 11:12)
gražu  wub.gif  o kaip brolis dabar ? džiaugiasi taip pat? nesipeša šeimyna dėl mažėlio dėmesio?  blush2.gif  biggrin.gif


Ir dabar labai myli. Kai reikia, tai ir prižiūri visai profesionaliai. Pradžioj tai su sese nepasidalindavo, būdavo ištisiniai pykčiai ir aiškinimasis, pas ką mažylis labiau nori būti. Bet kadangi dabar jau 9 mėnesiai ir visur lenda, lipa, tikrina, tai jau dažnokai mamai būna liepiama pasiimti tą savo vaiką...
Atsakyti
labai grazi istorija 4u.gif tiek meiles ir silumos wub.gif
Atsakyti
QUOTE(brasta @ 2008 04 16, 09:52)
Ir dabar labai myli. Kai reikia, tai ir prižiūri visai profesionaliai. Pradžioj tai su sese nepasidalindavo, būdavo ištisiniai pykčiai ir aiškinimasis, pas ką mažylis labiau nori būti. Bet kadangi dabar jau 9 mėnesiai ir visur lenda, lipa, tikrina, tai jau dažnokai mamai būna liepiama pasiimti tą savo vaiką...


lotuliukas.gif thumbup.gif
o pati istorija wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(brasta @ 2008 04 16, 11:52)
dažnokai mamai būna liepiama pasiimti tą savo vaiką...

lotuliukas.gif lotuliukas.gif
nuostabi istorija 4u.gif 4u.gif 4u.gif brolis tikras šaunuolis 4u.gif
Atsakyti
Dieve, ... kaip gražuuuu wub.gif wub.gif
Atsakyti
kokia grazi istorija. net susigraudinau blush2.gif
Atsakyti
Man labai patiko tavo istorijos pateikimo stilius rolleyes.gif , ką jau kalbt apie pačią istoriją thumbup.gif Tokia paprasta, šilta, rami, ne veltui jau trečio vaikelio istorija. Sėkmės, kolege (čia aš apie vaikų skaičių mirksiukas.gif ).
Atsakyti