Įkraunama...
Įkraunama...

Receptai su nuotraukomis

QUOTE(Srove @ 2008 05 01, 20:32)

chi, chi, nu vaizdelis hihihi.gif ..pavadinciau :"ateiviu pietus" biggrin.gif
Grazu labai 4u.gif
tik ash teshloj beveik niekad nieko negaminu, ale nors pasigrozet gera wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Srove @ 2008 05 01, 21:32)

Fantastika... bigsmile.gif thumbup.gif bigsmile.gif
Atsakyti


QUOTE(Mama_Tania @ 2008 05 01, 15:51)
blush2.gif zuvi kepiau pagal sonatinos recepta :

user posted image


thumbup.gif thumbup.gif Nu geri,sugalvok man taip...
QUOTE(Srove @ 2008 05 01, 17:32)
Man ir siandien ideja kilo, kaip papuosti bulviu kose, nes kepiau vista tesloje ir liko teslos, tai su sakute i alieju ir iskepiau ir prismaigsciau i kose visai skanu.O

Cia tai is vis grozis,netingi tu kurti viska. wub.gif
Elena,aciu uz apkepo recepta.Lbai skanu su obuoliukais.Tik MB sake galejau dvi skardas iskept lotuliukas.gif lotuliukas.gif Prarijom greit,netgi vaikai valge(isrankieji mano) blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(karpeace @ 2008 05 01, 21:38)
Fantastika...  bigsmile.gif  thumbup.gif  bigsmile.gif

Iš pradžių, pamačius foto, pamaniau, kad ten graikiniai riešutai prismaigstyti į košę ax.gif Bet kai perskaičiau, kad ten tešla, nelabai man tai patiko...Man tiesiog nelabai dera, nes iš tešlos tik kokius desertus valgau... O vat, su graikiniais riešutais, manau visai neblogai irgi išeitų ax.gif Bet šiaip, gražiai atrodo patiekalas 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurvite: 01 gegužės 2008 - 20:11
QUOTE(6663 @ 2008 05 01, 20:37)
chi, chi, nu vaizdelis hihihi.gif ..pavadinciau :"ateiviu pietus" biggrin.gif
Grazu labai 4u.gif
tik ash teshloj beveik niekad nieko negaminu, ale nors pasigrozet gera wub.gif


Kazkaip linksmai isivaziavo musu temele biggrin.gif tai nors vit c dar papildomai pasigaminam.Mano ateivis klause su kuo cia valgyti? biggrin.gif ir nuo ko pradeti? lotuliukas.gif

Papildyta:
QUOTE(jurvite @ 2008 05 01, 21:10)
Iš pradžių, pamačius foto, pamaniau, kad ten graikiniai riešutai prismaigstyti į košę  ax.gif  Bet kai perskaičiau, kad ten tešla, nelabai man tai patiko...Man tiesiog nelabai dera, nes iš tešlos  tik kokius desertus valgau... O vat, su graikiniais riešutais, manau visai neblogai irgi išeitų  ax.gif Bet šiaip, gražiai atrodo patiekalas  4u.gif


O tai kokiu zemaiciu blynu irgi atsisakai?Juk ten ir kiausiniai ir bulves ir miltai? g.gif
Panasi tesla biggrin.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jurvite @ 2008 05 01, 22:10)
Iš pradžių, pamačius foto, pamaniau, kad ten graikiniai riešutai prismaigstyti į košę  ax.gif  Bet kai perskaičiau, kad ten tešla, nelabai man tai patiko...Man tiesiog nelabai dera, nes iš tešlos  tik kokius desertus valgau... O vat, su graikiniais riešutais, manau visai neblogai irgi išeitų  ax.gif Bet šiaip, gražiai atrodo patiekalas  4u.gif

Nesutinku, kad tik desertai... ax.gif
O kaip bandeles su mesa, su desrelem, su kopustais ar darzovem...
Kad ir tiepatys lietinei, gali valgyt su uogiene ir grietine, gali valgyt su pomidoru ir suriu... niam... niam essen.gif Man net taip skaniau... rolleyes.gif

Bet vel gi, kiek zmoniu, tiek skoniu... 4u.gif
Atsakyti
kaip prajuokino ta mintis, kad jau išvirusius makaronus kišti į dešrelę su adata lotuliukas.gif lotuliukas.gif bet įdėja tikrai gera reiks kada pabandyt mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2008 05 01, 21:42)
kaip prajuokino ta mintis, kad jau išvirusius makaronus kišti į dešrelę su adata  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  bet įdėja tikrai gera reiks kada pabandyt  mirksiukas.gif

as irgi ta pati pagalvojau is pradziu kad su adata... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(libertyyy @ 2008 05 01, 18:40)
reikia :

Lašišos filė



aqciukas mirksiukas.gif
QUOTE(Mama_Tania @ 2008 05 01, 18:51)

Nu nereali ideja thumbup.gif

QUOTE(Srove @ 2008 05 01, 20:32)
Man ir siandien ideja kilo, kaip papuosti bulviu kose,

Papuosimas kaip visada auksciausiam lygyje thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(*Spyglė* @ 2008 05 01, 22:33)
aqciukas  mirksiukas.gif



skanaus... mirksiukas.gif
Atsakyti
Shis bei tas paprastesnio smile.gif :

Blyncikai su varshke: pokutis lietuvishkos varshkes, pora kiaushiniu, miltu ir manu iki reikiamo tirshtumo, truputis kefyro, druska..

user posted image

Kalafijorai su deshrelem:): keptuveje pakepinam kelias skilteles sutrinto cesnako ir kelis ziedelius svoguno, kai graziai pageltonuoja, ipilam skardine pomidoru savo sultyse ir sudedam ziedini kopusta ir parukytas deshreles..Patroshkinam, ipilam truputeli shviesaus alaus, dziovintu zoleliu, truputi druskos ir cukraus..Su bulvytem - kaip tik smile.gif Skanaus..

user posted image

Sriuba: bulves, morkos, shviezi kopustai, parukytos deshreles, turputis druskos ir pomidoru padazo..Baigiant virti ispaudziau shiek tiek citrinos sulciu ir priberiau shvieziu zalumynu..
Bulves "ishvire" ant sriubos garu smile.gif ..nereikejo virti atskirai mirksiukas.gif ..

user posted image

Atsakyti
Kažkur esu mačius tas dešreles su makaronais pavadinimu "plaukuotosios dešrelės", tik tas pavadinimas man šiaip sau skamba, bet gal vaikams linksma biggrin.gif
O atrodo tai labai įdomiai thumbup.gif
Jamu 6663 blynčikus pusryčiams biggrin.gif
Atsakyti