Įkraunama...
Įkraunama...

Žaislai maximoje-vaiku nuodas

QUOTE(Ramunita @ 2008 04 15, 15:26)


QUOTE(marlen @ 2008 04 16, 13:35)
Taip ir nesupratau,kurie būtent žaislai pavojingi g.gif Apšvieskit mane rolleyes.gif Nejau visi? blink.gif


vat Ramunitos nuoroda auksciau 4u.gif

QUOTE(mimka @ 2008 04 16, 13:35)
Man tai toks įspūdis, kad tiesiog norima užvaryti ant Maximos ir tiek. Kuom pvz Fisher Price žaislai pardavinėjasi Maximoj skiriasi nuo pardavinėjamų Čipoline?
Kodėl įdomu straipsnyje nenurodytos konkrečios firmos, kurių žaislai turi tų nuodingų medžiagų? g.gif
o be to visi žaislai- jei čia turima omeny pigius ir nesaugius ir t.t. yra paradavinėjami visuose prekybos centre, nebent Maxima ėmė ir visus žaislus atskirai apnuodijo  lotuliukas.gif  absurdas kažkoks  doh.gif


butent drinks_cheers.gif visur tokiu zaislu yra tai uztat geriau viena normalios ir patikimos firmos zaisla nusipirkti nei keleta to tikrojo kinietisko ir smirdancio slamsto g.gif
Atsakyti
QUOTE(mimka @ 2008 04 16, 12:35)
Man tai toks įspūdis, kad tiesiog norima užvaryti ant Maximos ir tiek. Kuom pvz Fisher Price žaislai pardavinėjasi Maximoj skiriasi nuo pardavinėjamų Čipoline?
Kodėl įdomu straipsnyje nenurodytos konkrečios firmos, kurių žaislai turi tų nuodingų medžiagų? g.gif
o be to visi žaislai- jei čia turima omeny pigius ir nesaugius ir t.t. yra paradavinėjami visuose prekybos centre, nebent Maxima ėmė ir visus žaislus atskirai apnuodijo  lotuliukas.gif  absurdas kažkoks  doh.gif

straipsnyje kalba eina apie maximos importuojamus zaislu, o FP importuoja ne jie mirksiukas.gif
Atsakyti
taigi paskaičiau aš tą nuorodą,nagi nelabai tokių žaislų ir mačiau toje maximoje g.gif o kažkaip užkliuvo,kad straipsnyje minima "Kotryna"(ar klystu blush2.gif )kažin kodėl tada vien ant maximos "varo" g.gif

va radau,kad ne straipsnyje,o komentaruose ir "Kotryna" įsivežė,ir "Norfa".... blink.gif blink.gif blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo marlen: 16 balandžio 2008 - 14:14
QUOTE(marlen @ 2008 04 16, 15:11)
taigi paskaičiau aš tą nuorodą,nagi nelabai tokių žaislų ir mačiau toje maximoje g.gif o kažkaip užkliuvo,kad straipsnyje minima "Kotryna"(ar klystu blush2.gif )kažin kodėl tada vien ant maximos "varo" g.gif

kazkam naudinga o ir spauda daznai raso "uzsakomuosius" straipsnius smile.gif
Papildyta:
na manau kad beveik kiekvienojue parduotuveje kurios prekiauja zaislais tokiu galima rasti verysad.gif
Atsakyti
Nieks ant tos Maximos nevaro, tik konstatuotas faktas, kad buvo atliktas patikrinimas ir rasta daug pavojingu zaisliuku, beje gal pries pusmeti buvo taip pat skalambinama ant Limpopo, dar anksciau ant Zaislu planetos, o Maxima uz ta pati bausta jau ne pirma karta mirksiukas.gif Zodziu jokiu isvadu, jei pacios nesaugosim savo vaikuciu - niekas nesikeis blush2.gif . Beje tame yra ir musu kaltes - juk ka darom kai nusiperkam zaisla kuris greit suluzta ar turi nemalonu kvapa - paprasciausiai saves nevarginam, numojam ranka ir ismetam, o turetumem pranesti ne maisto kokybes inspekcijai, kuri tirtu ivyki ir baustu pardavejus gal jie tada atsargiau stebetu ka parduoda g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriste2 @ 2008 04 16, 16:18)
Nieks ant tos Maximos nevaro, tik konstatuotas faktas, kad buvo atliktas patikrinimas ir rasta daug pavojingu zaisliuku, beje gal pries pusmeti buvo taip pat skalambinama ant Limpopo, dar anksciau ant Zaislu planetos, o Maxima uz ta pati bausta jau ne pirma karta mirksiukas.gif Zodziu jokiu isvadu, jei pacios nesaugosim savo vaikuciu - niekas nesikeis blush2.gif . Beje tame yra ir musu kaltes - juk ka darom kai nusiperkam zaisla kuris greit suluzta ar turi nemalonu kvapa - paprasciausiai saves nevarginam, numojam ranka ir ismetam, o turetumem pranesti ne maisto kokybes inspekcijai, kuri tirtu ivyki ir baustu pardavejus gal jie tada atsargiau stebetu ka parduoda g.gif

Žinai,jei kiekvieną pirktą daiktą už prastą kokybę,ar negerą kvapą reiktų pranešinėt inspekcijai,tai laiko nebeliktų net SM pasėdėt biggrin.gif Deja,tokia realybė
Atsakyti
QUOTE(marlen @ 2008 04 16, 17:40)
Žinai,jei kiekvieną pirktą daiktą už prastą kokybę,ar negerą kvapą reiktų pranešinėt inspekcijai,tai laiko nebeliktų net SM pasėdėt biggrin.gif Deja,tokia realybė

taip, tuolab kad pinigai sumoketi ne dideli mirksiukas.gif , va nusipirktumet FP vartelius uz 350 ir neveiktu - kaip mat ten prisistatytumet tongue.gif , o tuo prekybininkai ir naudojasi blush2.gif
Atsakyti
Tik nelabai vistiek dar suprantu kuom Maximos importuojami žaislai skiriasi nuo kitų parduotuvių imoportuojamų g.gif
net apie tuos pačiua FP nors čia ne į temą, esu skaičius kad juose yra per daug kažkokių ten chemijų kad irgi viršija normą leidžiamą, ale visi perka ir nieks nevaro ant tų kurie tuos žaislus importuoja
aš vistiek manau kad čia daugiau politinis reikalas ir tiek ax.gif
Atsakyti
aha, gi FP virtuvėlė irgi jau uždrausta doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mimka @ 2008 04 16, 18:59)
Tik nelabai vistiek dar suprantu kuom Maximos importuojami žaislai skiriasi nuo kitų parduotuvių imoportuojamų  g.gif
net apie tuos pačiua FP nors čia ne į temą, esu skaičius kad juose yra per daug kažkokių ten chemijų kad irgi viršija normą leidžiamą, ale visi perka ir nieks nevaro ant tų kurie tuos žaislus importuoja
aš vistiek manau kad čia daugiau politinis reikalas ir tiek  ax.gif

Jie niekuo nesiskiria, tik kaina mirksiukas.gif , bet si karta patikrino juos ir rado, matyt kazkas kazka paskunde blush2.gif , o patikrintu kitus - manau irgi rastu, skandalas del to, kad turi savo darba rodyti zurnalistai (tiek spaudoje, tiek televizijoje), bet kad LT gausiai prekiaujama nuodingais, nekokybiskais zaisliukais - tai tikrai faktas doh.gif
Atsakyti
kaip tik dėl žaislų kokybės visada susimąstau, jei pamatau prie kokio žaislo parašyta, kad jam akcija g.gif va vakar, pvz., maximoj vaikštau, o prie vienos lėlės (baisaus kūdikio su gydymo reikmenimis, rodos kad agatka parašyta ir dar lipdukas kad tv reklama) akcija- kainavo apie 89 (tikrai seniau mačiau, kad tiek), o dabar 29 doh.gif o pro dėžutę sklinda toooks stiprus kvapas to žaislo , na tipo, kaip kvepianti lėlė, bet kvapas tikrai siaubingas.
na, yra mum taip pasitaikę ir su "kokybiškais" žaisliukais- mažoji gavo clementoni minkštas kaladėles per vienas kalėdas- tokias iškvepintas ir kvapas buvo toks stiprus, kad mes jas visą savaitę kitam kambaryje laikėm, kad kvapas išgaruotų, po to balkone laikėm ir ant galų galo išmetėm doh.gif Dabar tik gailiuos, kad kvaiša buvau ir išmečiau- reikėjo į tą inspekciją nunešti. Dabar pirkdama žailus išžiūriu ir išstudijuoju viską, kas tik įmanoma.
dabar ne apie žaislus, bet vieną kartą mano draugė maximoj kūdikiukų sultyse (kažkokiose ukrainietiškose ar rusiškose g.gif ) matė tarakonus doh.gif na, sakė, ten tipo sultys lyg tai slyvų buvo, tai galvojo, kad ten minkštimas tų slyvų plaukioja, bet kai paėmė pažiūrėti.....iš to šlykštumo žmogui žadą atėmė. irgi paskui gailėjos, kad tų sulčių tada nenupirko ir nenunešė ten, kur reikia.
Atsakyti
QUOTE(Edana @ 2008 04 16, 21:25)
kaip tik dėl žaislų kokybės visada susimąstau, jei pamatau prie kokio žaislo parašyta, kad jam akcija g.gif va vakar, pvz., maximoj vaikštau, o prie vienos lėlės (baisaus kūdikio su gydymo reikmenimis, rodos kad agatka parašyta ir dar lipdukas kad tv reklama) akcija- kainavo apie 89 (tikrai seniau mačiau, kad tiek), o dabar 29  doh.gif o pro dėžutę sklinda toooks stiprus kvapas to žaislo , na tipo, kaip kvepianti lėlė, bet kvapas tikrai siaubingas.
na, yra mum taip  pasitaikę ir su "kokybiškais" žaisliukais- mažoji gavo clementoni minkštas kaladėles per vienas kalėdas- tokias iškvepintas ir kvapas buvo toks stiprus, kad mes jas visą savaitę kitam kambaryje laikėm, kad kvapas išgaruotų, po to balkone laikėm ir ant galų galo išmetėm  doh.gif Dabar tik gailiuos, kad kvaiša buvau ir išmečiau- reikėjo į tą inspekciją nunešti. Dabar pirkdama žailus išžiūriu ir išstudijuoju viską, kas tik įmanoma.
dabar ne apie žaislus, bet vieną kartą mano draugė maximoj kūdikiukų sultyse (kažkokiose ukrainietiškose ar rusiškose g.gif ) matė tarakonus doh.gif na, sakė, ten tipo sultys lyg tai slyvų buvo, tai galvojo, kad ten minkštimas tų slyvų plaukioja, bet kai paėmė pažiūrėti.....iš to šlykštumo žmogui žadą atėmė. irgi paskui gailėjos, kad tų sulčių tada nenupirko ir nenunešė ten, kur reikia.


o siaube net negera paliko kai apie tarakona paskaiciau unsure.gif na as tai ri dukrytei geriau perku brangesnius zaisliukus bet geresnius zaisliukus, nes man svarbiausia zaisliuko kokybe visgi pats brangiausias zmogis jais naudosis wub.gif
Atsakyti