Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

QUOTE(Zip @ 2008 04 13, 21:35)
Labai rimtų argumentų nėra. Viena, jei bus plytelės, mažiau šansų, kad užtiškęs koks skystis susigers į dangą ir paliks dėmę. Kita, mano pasąmonėj užsifiksavę, kad virtuvėj turi būti plytelės  biggrin.gif

o nenori plytelių imitacijos laminato? labai rekomenduoju, mums labai patinka, aišku, dar nežinau, kaip naudosim, bet... atsparus vandeniui, net siūlės ir tos impregnuotos thumbup.gif nes mums buvo labai aktualu - turim šunį, kuris nemoka tvaringai lakti lotuliukas.gif o ir šilčiau, nei keraminės plytelės...
Atsakyti
QUOTE(Zip @ 2008 04 13, 22:35)
Labai rimtų argumentų nėra. Viena, jei bus plytelės, mažiau šansų, kad užtiškęs koks skystis susigers į dangą ir paliks dėmę. Kita, mano pasąmonėj užsifiksavę, kad virtuvėj turi būti plytelės  biggrin.gif


Pas mus virtuvėj laminatas, nors labai norėjau plytelių, bet taip išėjo. Įtariu, kad reikės dažnokai valinėt, nes jis tamsus ir viskas matosi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(AŠA @ 2008 04 13, 21:38)
o nenori plytelių imitacijos laminato? labai rekomenduoju, mums labai patinka, aišku, dar nežinau, kaip naudosim, bet... atsparus vandeniui, net siūlės ir tos impregnuotos thumbup.gif nes mums buvo labai aktualu - turim šunį, kuris nemoka tvaringai lakti  lotuliukas.gif o ir šilčiau, nei keraminės plytelės...


Sudominai thumbup.gif gal gali pasakyti gamintoją?
Papildyta:
QUOTE(Stikline @ 2008 04 13, 21:40)
Pas mus virtuvėj laminatas, nors labai norėjau plytelių, bet taip išėjo. Įtariu, kad reikės dažnokai valinėt, nes jis tamsus ir viskas matosi  doh.gif


Va va.. ko ir bijau.. o valyti tikrai bus ką doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Zip @ 2008 04 13, 21:41)
Sudominai  thumbup.gif gal gali pasakyti gamintoją?
Papildyta:
Va va.. ko ir bijau.. o valyti tikrai bus ką  doh.gif

prašom, tik kaina jų 83 Lt/m2 unsure.gif o kadangi jos margos, tai nemanau, kad reikalaus ypatingos priežiūros ax.gif
Atsakyti
filmukas kaip plamnuoti erdves an patiko thumbup.gif

http://www.blum.com/lt/lt/03/index.php
Atsakyti
QUOTE(l-aura @ 2008 04 13, 19:30)
Kaip tik ir savo virtuve norejau idet:


l-aura, o kaip tau sita virtuves sienu spalva? Neikyri blush2.gif As ant greicio tokia i miegamaji issirinkau, bet kai pamaciau rezultata ant sienu mega_shok.gif Galvoju gal perdazyt kol nevelu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(AŠA @ 2008 04 13, 21:44)
prašom, tik kaina jų 83 Lt/m2 unsure.gif o kadangi jos margos, tai nemanau, kad reikalaus ypatingos priežiūros ax.gif


Dėkui 4u.gif pasidomėsim biggrin.gif
Atsakyti
Zip arba jei svetainei nori laminato o virtuvei plyteliu, tai yra plyteles medzio imitacijos, atrodo tokios kaip lenteles, vat ir derinsis ir bus plyteles mirksiukas.gif
Atsakyti
O man dar niekaip nesigauna ikisti kriaukles i spintele, kaip cia pasakius ji pas mane ore kabo lotuliukas.gif Niekur nerandu, gal spintele kokia spec yra?
Atsakyti
QUOTE(dute_a @ 2008 04 13, 22:01)
Zip arba jei svetainei nori laminato o virtuvei plyteliu, tai yra plyteles medzio imitacijos, atrodo tokios kaip lenteles, vat ir derinsis ir bus plyteles mirksiukas.gif


Na va, kaip šaunu. Jau turiu du variantus, kurie turėtų išgelbėti mane biggrin.gif
Kai tik visko pradžia, atrodo taip sunku.. nieko nežinai blush2.gif Gerai, kad bent protingi žmonės pataria biggrin.gif 4u.gif

Dėkui!
Atsakyti
Pas mane virtuvej naturalus parketas-galvojau tikrai bus baisiau, bet valosi normaliai, taip kad itariu, kad ir laminatas nebus baisu smile.gif
Atsakyti
O sakykit,dabar jei as sugalvociau virtuve gamintis su tais blumais,tai kur kreiptis?
Ar visos imones,gaminancios baldus,ju uzsisako,ar kaip? 4u.gif
Atsakyti