Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

QUOTE(Kokere @ 2008 05 06, 07:42)
Prisiminiau bigsmile.gif
Norinčioms pigiau aliuminio profilio durelių su matiniu stiklu...
Dažnai dedu taupesniems klientams -MDF dažytas aliuminium spalva, užpildas stiklas dažniausiai matinisVaizdelis  thumbup.gif  O ir kaina žymiai pigiau ax.gif

thumbup.gif 4u.gif
Tai gal vaizdine medziaga kokia turi ax.gif Kaip atrodo tokios dureles blush2.gif
Ir dar klausimas , gal patarsit:
niekaip neapsisprendziu del dureliu spalvos. Noriu sviesios virtuves ir kad plokste butu juostuota. Primenanti faneruote. Na nezinau kaip paaiskint: zebrano netinka, finu medis spalava rusva netinka. Gal koks azuolas? Patarkit, prasom kas dirba su baldais, kokia plokste prie sviesiu sienu ir grindu neatrodo blankiai, bet ir ne tamsina patalpos.
Ir dar dilema: kadangi baldai eina L raide su darbastaliu po langu, tai nenoriu ir tamsaus stalvirsio, aplamai tamsiu spalvu nemegstu. schmoll.gif
Shpikos virtuvytes spalva labai grazi wub.gif , bet man reiketu maziau rausvumo g.gif .

Kaip padaryt kontrasta be ryskiu perkritimu? g.gif
Buciau nuosirdziai dekinga, bo jau naktim nemiegu doh.gif verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pasaulisgrazus: 06 gegužės 2008 - 07:41
Atrodo kaip ir aliuminės tik profilis apvalintas šiek tiek...
Grįšiu po biuletenio į darbą- idėsiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Pasaulisgrazus @ 2008 05 06, 08:36)
niekaip neapsisprendziu del dureliu spalvos. Noriu sviesios virtuves ir kad plokste butu juostuota. Primenanti faneruote. Na nezinau kaip paaiskint: zebrano netinka, finu medis spalava rusva netinka. Gal koks azuolas? Patarkit, prasom kas dirba su baldais, kokia plokste prie sviesiu sienu ir grindu neatrodo blankiai, bet ir ne tamsina patalpos.
Kaip padaryt kontrasta be ryskiu perkritimu?  g.gif


butinai daryk dureles ryskenes, kitaip viskas bus labai blanku unsure.gif . pas mane pacia viskas baisiai sviesu: grindys, sienos, stalvirsis, o jeigu dar fasadas butu kokio balinto azuolo, visai blankuma butu unsure.gif doh.gif .
paziurek pradzioj internete ploksciu spalvu paletes, paskui aisku ciupk palete ir derink mirksiukas.gif . gal turi kokia virtuve nusiziurejus, mazdaug kokiu spalvu noretum, rodyk, gal ka parinksim mirksiukas.gif . tu dryzuotu visai nemazai yra, kad ir ta pati juostuota guoba, turi 5 variantus mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo shpika: 06 gegužės 2008 - 08:02
O kaip jūs darot su mikrobangų krosnele: kur ir kokiame aukštyje ją patogiausia integruoti ar šiaip padėti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Betule @ 2008 05 06, 08:48)
O kaip jūs darot su mikrobangų krosnele: kur ir kokiame aukštyje ją patogiausia integruoti ar šiaip padėti?  g.gif

integruoti ir siaip padeti kainos skirtumas maždaug 1000 Lt ir daugiau...
Atsakyti
gal zinot firmos ,,termopal,, internet.svetaines adresa? unsure.gif
aciu
Atsakyti
QUOTE(MAMICY @ 2008 05 06, 09:56)
integruoti ir siaip padeti kainos skirtumas maždaug 1000 Lt ir daugiau...

Uiiii unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Betule @ 2008 05 06, 09:48)
O kaip jūs darot su mikrobangų krosnele: kur ir kokiame aukštyje ją patogiausia integruoti ar šiaip padėti?  g.gif


Na mes pasitarę su projektuotoju darysim uždaroje spintelėje tiesiog dar neišsirinkome kokį spintelės atidarymo tipą imsim, kainos panašios tik aišku bus brangiau nei šiaip ja padėti kur nors... Kadangi visa kita buitinė technika integruojama kažkaip man ta mikrobangė kaip koks svetimkūnis, tai ir nutarėm uždaryti į spintelę biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(blansa @ 2008 05 06, 10:06)
gal zinot firmos ,,termopal,, internet.svetaines adresa? unsure.gif
aciu


www.termopalas.lt
Atsakyti
QUOTE(Lilajar @ 2008 05 06, 10:50)
www.termopalas.lt

labas visoms, nieko nesuprantu, kodel man jau antra diena nerodo "termopalo" svetaines?
Atsakyti
QUOTE(Rimvyda @ 2008 05 06, 10:11)
Na mes pasitarę su projektuotoju darysim uždaroje spintelėje tiesiog dar neišsirinkome kokį spintelės atidarymo tipą imsim, kainos panašios tik aišku bus brangiau nei šiaip ja padėti kur nors... Kadangi visa kita buitinė technika integruojama kažkaip man ta mikrobangė kaip koks svetimkūnis, tai ir nutarėm uždaryti į spintelę biggrin.gif

Ši idėja man labai patiko thumbup.gif Kokiame aukštyje planuojat spintelę?
Atsakyti
QUOTE(braske150 @ 2008 05 06, 10:57)
labas visoms, nieko nesuprantu, kodel man jau antra diena nerodo "termopalo" svetaines?


Aha, ir is mano dienorascio nuotraukos dingo, kur is termopalo buvau idejusi g.gif
Atsakyti