Įkraunama...
Įkraunama...

Limonadai [cocola,sprite,fanta ir kt.]

Norejau paklausti kokius limonadus geriat, ar asvis geriat, kokius geriau gerti? ir koki jums skaniausi?
Man seip visai nieko Cola bet zinau, kad nesveika todel jai perku tai perku arba sprite arba fanta, kartais gira, giros skonis kaip colos drinks_cheers.gif
o sveikiausias tai manau tas kur be dazu pvz sprite, ir tas kuris be gazo, su sultim pvz libela g.gif tongue.gif
O ka manot jus? Pasidalinkim mintimis mirksiukas.gif
Atsakyti
o man cola sprite skanu bet nesveika mirksiukas.gif
Atsakyti
as tai be fantos nei dienos, blush2.gif net vaistus uzsigeriu fanta ax.gif
Atsakyti
Kam isvis tokius dalykus gerti mastau.gif? man tai nei skonio is ju, nei troskulio nenumalsinsi, nei juolab naudos kokios gausi schmoll.gif Aisku cia kiekvienam individualiai, bet as geriau renkuosi mineralini vandeni, sultis flirt.gif
Atsakyti
Man tai ira ir skonis ir troskuli numalsinu ax.gif thumbup.gif
Atsakyti
ZINAU KAD NESVEIKIA,BET BEVEIK KIEK VIENA DIENA COCA-COLA rolleyes.gif
Atsakyti
Gerti reikia vandeni, arbatas ar sultis, o isvardintu gerimu net nenoriu gerti del ju neigiamo poveikio organizmui. Jei kas geria coca cola iskart pries akis stoja vaizdas, kad su ja galima atsukinet prirudijusius varztus, istirpdyt danti imetus i buteliuka ir pan., tai ka ji daro patekus i skrandi?Baisu net isivaizduoti schmoll.gif ...
Atsakyti
zinau na bet as pati geriu fanta .Kola nelabai patinka bet kai noriu gert o salia nieko nera tai geriu ir kola 4u.gif
Atsakyti
Aš pati geriu labai retai, o vaikams kartais nuperku GAJA citrininio limonado.Jis iš mineralinio vandens, saldintas tik cukrumi, visai skanus. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(martam @ 2008 05 11, 14:45)
Aš pati geriu labai retai, o vaikams kartais nuperku GAJA citrininio limonado.Jis iš mineralinio vandens, saldintas tik cukrumi, visai skanus.  bigsmile.gif

na as taip pat savo dukrytei neduodu ji megsta tik sultis ir mineraliny su jodu bei pieniska geryma miau(yvairiu skoniu)
Atsakyti
As kartai geriu Sprite ar Cola bet tai tik tada kai bunu kine o seip man labiausiai patinka arbata,sultys, negazuotas vanduo kitaip tarian mano megiamiausias "Zalia Giria" ir Nestea salta zalia arbata ir viskas, seip as net nemegstu tu visokiu Libelu, Mokinukiu, nes man iskart atsiduoda sintetika doh.gif
Atsakyti
As kine geriu Cola arba Sprite,o siaip tai Nestea Vitao kriausini,Persikini nestea....
Kartais buna per kokiu tevu "balius" buna Cola tik ir vynas jiems lotuliukas.gif doh.gif Tai tenka gerti kola ,bet man nepatinka,nes paskuj dantys buna kazkokie netokie unsure.gif
Atsakyti