Įkraunama...
Įkraunama...

Limonadai [cocola,sprite,fanta ir kt.]

Geriu negazuotus,nes isgerus gazuotu limonadu skarndis iskart streika kelia.
Atsakyti
Man patinka Rasos gazuotas citrininis limonadas. Panašus į Sprite, bet pigesnis
Atsakyti
gazuotus limonadus senokai pakeiciau i apelsinu sultys.
nes pirma nesveika skrandziui , kaloriju laaaabai jau aug ižypac cocacoloj
o beto ir celiulito atsiradima skatima (nzn ar tikrai taip yra biggrin.gif )
nors zinoma sulciu nepasiimsi su savim kazkur einant, tada renkuos mineralini vandeni 4u.gif
Atsakyti
Man cocacola ir nepatynka schmoll.gif labiausei tai perku sultys.. sveika ir skanu thumbup.gif , bet kartais ir palepinu savo dickius nuperku rasos gazuotu kokiu gerimu arba sprite dazniausei smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kajjja @ 2008 05 11, 00:43)
Gerti reikia vandeni, arbatas ar sultis, o isvardintu gerimu net nenoriu gerti del ju neigiamo poveikio organizmui. Jei kas geria coca cola iskart pries akis stoja vaizdas, kad su ja galima atsukinet prirudijusius  varztus, istirpdyt danti imetus i buteliuka ir pan., tai ka ji daro patekus i skrandi?Baisu net isivaizduoti schmoll.gif ...

drinks_cheers.gif

jokiu sintetiku neperku ir pykstu jei vyras atsigerti kokia nesamone nusiperka.. schmoll.gif geriau sulciu smile.gif arba isvis labiausiai megstu paprasta vandeni ax.gif o i keliones pavyzdziui padarau kakavos arba arbatos ir supilu i butelius bigsmile.gif zymiai skaniau nei koks sprite.. rolleyes.gif
Atsakyti
Šiaip mėgstu sprite, kartais pasimėgauju coca cola,bet nuo jos negaliu atsigerti, vis norisi ir norisi jos, todėl geriausia išeitis mineralinis.
Atsakyti
man atrodo kad cola, fanta ir sprite pervertinams gerimas, va as asmeniskai uz H2O thumbup.gif , o jei paskanauti tai nestee zalioji arbata arba sultys, tik ne tie buruliukai schmoll.gif
Atsakyti
as tai negeriu tokiu gerimu geriu tik naturalias sultis arba negazuotus ir arbatas thumbup.gif
Atsakyti
as tai ir arbatas ir cola ir sprite ir fanta bet skaniausias gerimas vasara svieziai spaustos sultys mirksiukas.gif
Atsakyti
Dažniausiai geriu mineralinį negazuotą, nes limonadai visai neatgaivina ir nenumalšina troškulio.
Atsakyti
QUOTE(lapiukas @ 2008 06 21, 22:47)
Dažniausiai geriu mineralinį negazuotą, nes limonadai visai neatgaivina ir nenumalšina troškulio.

pritariu thumbup.gif
Atsakyti
Man tai nuo Coca colos atšimpa dantys, Sprite neskanu, Fanta irgi nelabai, tai kažkaip ir tenka gert mineralinį arba sultis. user posted image
Atsakyti