Įkraunama...
Įkraunama...

Kaimo turizmas

Kadangi sia vasara gims leliukas 2.gif , tai prie juros nelabai su juo galeciau vaziuot. Bet kilo ideja kitaip nei iprastai praleisti vasaros kelias dienas - tai kaimo turizmas.

Gal kuri zinot kokiu atsiliepimu? Kada reik uzsisakyt, kad gauti norima diena (jei turi tel nr, prasom parasyt wink.gif)? Kaip ten aplinka, maistas, kambariai?

Ir, aisku, domina kainos rolleyes.gif , kiek praso uz viena para?
Atsakyti
Viksreli, kaimo turizmo sodybu yra apie tukstanti LT, labai ivairiu, su visokiom kainom. Pradedant 10 lt zmogui uz para, baigiant 1000 lt uz apartamentus parai. Yra ju oficialus psl www.atostogoskaime.lt.
Mes trys metai is eiles ilsimes kaimo turizmo sodyboje Raseiniu rajone, prie Dubysos. Viena vasara esam atostogave sodyboje prie Plateliu ezero. Susirandam paprastai - arba vartom lankstinukus ir skambinam seimininkams, arba vaziuojam i to regiono turizmo informacijos centra ( pvz Zemaitijos nacionalinio parko inf. centras) ir ten suteikia visa kuo smulkiausia informacija ne tik apie sodybas, bet ir ka idomaus galima aplankyti tame regione.
Paslaugu kokybe ir kainos priklauso nuo gandriuku skaiciaus ( kaip viesbuciams zvaigzdutes). Pasidairyk tam psl, ten info isdestyta pagal regionus, su sodybu fotografijom ir aprasymais.
Atsakyti
Aciu tau,Nedurna wub.gif

Mane daugiau domintu vaziuojant link Traku. Kaina geriau nevirsytu 500 Lt, nes vis delto 4 asmenu seima jau busim biggrin.gif .

O kaip ten su maistu? Atskirai reik moket? Man geriau jau butu virtuvele, kur galeciau pati padaryti...
Atsakyti
Mes pernai lakstėm po kaimo turizmą. Ir visada žiemą. Na, tai patiko labai labai...važiavom daugiau link Aukštaitijos. Mokėjom apie 2 šimtus savaitgaliui. Maistą vežėmės savo, bet į tą kainą įėjo - namukai, patalynė, malkos (nes žindinius, pečius kūrenom), pirtis 2 kartus per savaitgalį. Mūsų - maistas, gėrimai ir gera nuotaika.
Atsakyti
Paieskojau inete ir radau Kaimo turizmo sodybu kategorijas pagal gandriukus --Resize_Images_Alt_Text--


Man pats tas tiktu pagal du gandriukus --Resize_Images_Alt_Text-- --Resize_Images_Alt_Text-- clap.gif


Prasom rasykit, nesikuklinkit rolleyes.gif atsiliepimus: kur patiko, kur nebenoretumet daugiau vaziuoti, nes....?
Atsakyti
as zinau viena vietike prie Vistycio ezero (cia prie lenkijos , rusijos sienos ) rastinis namukas, 12 miegamuju vietu. kaina 150 lt parai, nepriklausomai nuo zmoniu skaiciaus. super paprastai , bet labai jaukiai irengta. dabar ziema dar netoliese ten yra ir slidinejimo tasos su keltais ir visu reikalingu inventoriumi . zadame apsilankyti wink.gif
Atsakyti
aš buvau vasarą Dzūkijos nac. parke. maistą gaminomės patys bendroj virtuvėj, panašu, kad ten buvo 2 gandriukai. vietas užsisakėm gal prieš kelias dienas tongue.gif . šiaip išsinuomavom dviračius ir varinėjom po apylinkes. patiko smile.gif gal ir norėtume ten pat sugrįžti.

o prie Trakų buvau 2 dienas su vokiečių grupe. ten jau labai prabangiai, yra pirtis, baseinėlis, šalia ežeras su valtimis ir vandens dviračiais, kašės aikštelė, kaip tik ruošė teniso kortus rolleyes.gif . maistą gaminomės patys (t.y. vakarienę), pusryčius gavom. šiaip jie daugiau orientuojasi į užsieniečius arba jau esamus klientus: seimo narius, bankininkus rolleyes.gif (čia patys taip sakė) rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE (une @ 2004 02 12, 17:00)
as zinau viena vietike prie Vistycio ezero (cia prie lenkijos , rusijos sienos ) rastinis namukas, 12 miegamuju vietu. kaina 150 lt parai, nepriklausomai nuo zmoniu skaiciaus. super paprastai , bet labai jaukiai irengta. dabar ziema dar netoliese ten yra ir slidinejimo tasos su keltais ir visu reikalingu inventoriumi . zadame apsilankyti wink.gif

Une, o tame namuke gal yra ir kokia svetaine? Planuoju baliuka, namie vietos nera, tai manau, kad butu gerai kokia sodybele issinuomot.
O gal kuri zinot panasia vietele netoli Kauno ar kur link Dzukijos, ar Aukstaitijos?
Atsakyti
DzŪKIJOJ BUVOM PUVOČIUOSE,SODYBA VADINASI ''PAS RŪTĄ''.NETOLI MERKYS IR Grūto upelis.Yra svetainė,atskiri miegamieji.Patiko.Radom internete ,taigi reiktų paieškot.Beje,šeimininkės pavardė,rodos Šiaučiulienė Rūta.
Mes ten buvom žiemą,buvo labai gražu.
Atsakyti
QUOTE (LINCE @ 2004 02 25, 16:26)
DzŪKIJOJ BUVOM PUVOČIUOSE,SODYBA VADINASI ''PAS RŪTĄ''.NETOLI MERKYS IR Grūto upelis.Yra svetainė,atskiri miegamieji.Patiko.Radom internete ,taigi reiktų paieškot.Beje,šeimininkės pavardė,rodos Šiaučiulienė Rūta.
Mes ten buvom žiemą,buvo labai gražu.

aha, mes šitą irgi buvom radę, bet iškeitėm į Mardasavą, nes ten truputį pigiau, o gal ir užimta jau buvo. Bet vietos labai gražios.. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE (Peledike @ 2004 02 24, 18:23)
Une, o tame namuke gal yra ir kokia svetaine? Planuoju baliuka, namie vietos nera, tai manau, kad butu gerai kokia sodybele issinuomot.
O gal kuri zinot panasia vietele netoli Kauno ar kur link Dzukijos, ar Aukstaitijos?

nu va, prazioplinau tavo posta. sorry.
taip ten yra gan nemaza svetaine. bent man taip pasirode. sakyciau kokiu 20-22 kv.
zinau, kad vasara kainos kils dar ir del to, jog bus pirtis ir dar ten visokiu atrakciju rolleyes.gif

mane taip pat domina kokia smagi pirtele su baseiniuku ir nakvyne kokiu 30 km spinduliu apie kauna. gal kuri rekomenduotumet ka nors? rolleyes.gif
Atsakyti
Vėl artėja vasara (juk turi atšilti kada nors unsure.gif ), todėl iškeliu pamirštą temą apie kaimo turizmą smile.gif
Siūlau pasidalinti patirtimi išbandyta ant savo kailio, nes reklamose daug kas gražiau atrodo 4u.gif
Taigi, kur ilsėjotės, kokios sąlygos, kainos... Rašykit mirksiukas.gif

Mane pačią labiausiai domintų sodyba prie ežero ax.gif
Atsakyti