Įkraunama...
Įkraunama...

Noriu pasitikrinti krūtis

Mamytes, gal rekomenduotumet gera mamologa Vilniuj, kuris kruopsciai apziuretu, gal ir echoskopuotu? Labai prasyciau detalios informacijos. Kur Jus kreipiate, kai iskyla problemu su krutimis?Aciu!
Atsakyti
Nors aš dar ne mamytė, bet patarti galiu. Rekomenduočiau mamologą onkologą Tutkų. Jis konsultuoja Centro poliklinikoj, Pylimo filiale. Ten yra krūtų ligų profilaktikos kabinetas. Jei eini su siuntimu, kainuoja 20 Lt, jei be – 40 Lt. Man be galo patiko. Gydytojas paprastas, nepanašus į tuos, kurie laukia kažko iš atėjusio žmogaus. Atdžiai apžiūrėjo, po to patikrino echoskopu (vyresnėms nei 40 m. moterims daro mamografiją greta esančiame kabinete). Maloniai atsakė į klausimus. Papuoliau labai greitai. Į registratūrą paskambinau pirmadienį iš ryto, o iš poliklinikos laiminga išėjau antradienį po pietų smile.gif .
Atsakyti
Varpeli, o echoskopo tu paprasei, ar jis pats nusiunte? O gal pats daro? Turi toki aparata kabinete?As toj poliklinikoj registruota, bet tikriausiai vis tiek 40 lt? Skaiciau apie grybo gatve, kad ten labai geri dirba daktarai, technika puiki, bet gi kainos dideles, del to ir klausiau...
Labai dekoju uz pagalba!
Atsakyti
QUOTE(Burbulytis @ 2005 03 22, 17:47)
Varpeli, o echoskopo tu paprasei, ar jis pats nusiunte? O gal pats daro? Turi toki aparata kabinete?As toj poliklinikoj registruota, bet tikriausiai vis tiek 40 lt? Skaiciau apie grybo gatve, kad ten labai geri dirba daktarai, technika puiki, bet gi kainos dideles, del to ir klausiau...
Labai dekoju uz pagalba!


Gyd. Tutkus echoskopiją daro pats, aparatas pas jį kabinete. Aš be siuntimo mokėjau 20 Lt. už konsultaciją ir echoskopiją.
O Grybo g. už tą patį reiktėtų mokėt 10 kart brangiau.
Atsakyti
Odre teisi, echoskopas yra kabinete, pats prof. juo ir žiūri.
Kad jis geras gydytojas, aš neabejoju, esu nemažai skaičiusi, kad jis vienas iš geriausių. O tie patys gydytojai paprastai dirba ir valstybinėse, ir privačiose klinikose smile.gif .
Atsakyti
As gydziausi pas Petraitiene Onkologijos centre. Man patiko. Yra tik keli minusai, ten reikalingas siuntimas ir labai jau dideles eiles, bet gydytoja tikrai gera smile.gif Onkologijos centre dare ir echoskopija ir momograma, nors 40 ir neturiu, labai reikejo siu proceduru.
Atsakyti
neseniai žiūrėjau Nomedos laidą apie moteris,sirgusias krūtų vėžiu.Kažkaip labai sunerimau.Noriu pasidaryti krūtų mamogramą(ar taip ji vadinasi,krūtų echoskopija ?).Žinau,kad paprastai krūtis apžiūrėti gali ir ginekologas.Bet aš noriu būtent persišviesti.Ir norėčiau kur nors privačiai,kad būtų greičiau.Mamytės,jei kas žinot adresų ir telefonų,pasidalinkit prašom,būsiu dekinga 4u.gif
Atsakyti
Sveika, as bandziau prasyti siuntimo pas poliklinikos gydytoja, taciau jau netrukus pasigailejau, kad tiesiog nejau privaciai. Kad zinotum, kiek privargau, kol gavau ta siuntima, kiek laukiau eilese onkologijos centre sad.gif Kiek zinau, mamologas dirba Medicinos diagnostikos centre Grybo g, taip pat maciau, kad atsirado ir Northway centre. Ju psl www.nmc.lt

Beje, mane taip pat paskatino toji akcija pasitikrinti. 4u.gif
Atsakyti
Northway med. centre mamologas dirba, bet, kiek žinau, mamografo jie neturi (mamografijos daromos vyresnėms nei 40 m. moterims, jaunesnėms žiūri echoskopu), siunčia į Centro polikliniką. Ten yra modernus krūtų ligų profilaktikos kabinetas. Taigi siūlyčiau eiti tiesiai ten. Be siuntimo kainuos 40 Lt. Aš talonėlį gavau kitai dienai. Iš karto registravausi pas onkologą Tutkų.
Atsakyti
paskleisiu gandą:
Baltupių šeimos medicinos centre (Didlaukio g. 1, parduotuvės MEDIA pastate, įėjimas iš kitos pastato pusės) šiuo metu atlieka nemokamą krūtų echoskopiją moterims nuo 30 iki 45 metų.
Nereikia būti ten užsiregistravus, priima (kaip man tas gydytojas išsireiškė, nors ir iš visos Lietuvos) tereikia paskambinti ir užsirašyti. Čia finansuoja valstybės lėšomis. O viską atlieka patogiu laiku toms, kas dirba - rytais nuo 7 iki 8 val. Tik kažkaip neišsiaiškinau kiek laiko ta akcija truks. Kas priklausot tai amžiaus grupei bandykit registruotis. Telefonas: 2772338
P.S. pats gydytojas pasakė, kad jei dirbu moteriškam kolektyve galiu parekomenduoti tą tyrimą, taigi, būsit jūs mano moteriškas kolektyvas mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolaxus: 12 rugsėjo 2005 - 13:45
Bet juk ecoskopija ir mamografija yra du skirtingi tyrimai? Kiek girdėjau jaunesnėms nei 40 metų moterims mamotyrimą atlikti netikslinga. Nors aš dariau ir tokį, ir tokį tyrimą 4u.gif
Atsakyti
Ar tokį tyrimą tikslinga atlikinėti, kai maitini krūtimi?
Atsakyti