Įkraunama...
Įkraunama...

Noriu pasitikrinti krūtis

Užsiregitsravau Onkovitoj www.onkovita.lt , pas gyd. Tutkų. Patekau po kelių dienų. Apžiūrėjo, padarė echoskopiją, nuramino, kad nieko man nėra (labai bijojau, nes man įtrauktas spenelis, todėl turiu profilaktiškai kas metai tikrintis, ir, žinoma, to nedarau sad.gif ), paaiškino, kad kaip save reikia sekti, ir kada reiktų sunerimti. smile.gif Labiausia man patiko tai, kad net sesutė, kuri mane užregistravo, kai pasakiau, kad bijau, nuramino "jūs tokia jauna, pamatysit, viskas bus gerai" Sumokėjau 60 Lt, užtrukau apie 0.5 val (net straipsnio nespejau zurnale perskaityti smile.gif

Kai prisimenu košmarą, kurį patyriau priš 3 metus Santariškėse..... Kai mėnesį lauki apžiūros, po to 3 val. sėdi tarp baisių sienų, matai daugybę moterų su skarelėmis. Po to dar mėnesį lauki echoskopijos, ir dar 3 val. sėdi už kabineto durų... O patekęs netyčia pamatai pacientę jau be krūties (juk nėra laiko laukti, kol viena pacientė išeis...)..... Žodžiu, kai išėjau su nuosprendžiu "nieko nėra", tik reiktų kuo greičiau gimdyti antrą vaiką... Atsisėdau mašinoje ir kokį pusvalandį pražliumbiau. Iš laimės ir dėl nuslūgusios įtampos. Patikėkit, per tas ilgas laukimo valandas jau spėjau "pamatyti" save be plaukų, su nupjautom krūtim, galų gale savo vaiką našlaitį.... Brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr....

Čia gal biškį ne į temą pavariau, bet kai prisimenu...
Atsakyti
Centro poliklinika, gyd. Kubickaja - profesionali ir taktiska thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(tik drugelis @ 2006 11 19, 21:49)
Centro poliklinika, gyd. Kubickaja - profesionali ir taktiska  thumbup.gif

Jos profesionalumu drisciau abejoti.Pas ja lankiausi 1,5m.Ji sake,kad man galaktocele.vis liepdavo ateit kas puse metu ir pasakydavo ta pati:"nu tai po puses metu ateikit ir ziuresim,ka daryt". pries savaite nuejau pas Luksyte,pasirodo,kad man fibroadenoma ir reikia operacijos verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Stigma @ 2006 11 19, 22:53)
Jos profesionalumu drisciau abejoti.Pas ja lankiausi 1,5m.Ji sake,kad man galaktocele.vis liepdavo ateit kas puse metu ir pasakydavo ta pati:"nu tai po puses metu ateikit ir ziuresim,ka daryt". pries savaite nuejau pas Luksyte,pasirodo,kad man fibroadenoma ir reikia operacijos verysad.gif

Kurioje poliklinikoje dirba toji gyd. Luksyte (Lukšytė)? O jeigu nesi tos poliklinikos "ligonis"? Ar reikia siuntimo?
Atsakyti
QUOTE(which witch @ 2006 11 20, 17:28)
Kurioje poliklinikoje dirba toji gyd. Luksyte (Lukšytė)? O jeigu nesi tos poliklinikos "ligonis"? Ar reikia siuntimo?

Onkologiniam Santariskese-jei nori nemokamai,reikia turet siuntima.Trukumas,kad reikia ilgai laukt(dabar registruoja kovo menesiui)Dar dirba Medicinos diagnostikos centre Grybo g. tai ten jau reikia pamoket.konsultacija 92lt,bet jei reikes papildomu tyrimu dar sumokesi.bet cia ta pacia savaite gali uzsirasyt mirksiukas.gif
Atsakyti
g.gif Merginos, o gal žinot kur Kaune galima normaliai pasitikrinti krūtis ir pas ką? (neskaitant Mamos ir vaiko klinikos) g.gif
Atsakyti
Ir mane taip pat domina, kur Kaune rasti patyrusi mamologa? Kazkada teko vaziuoti ir tirtis Onkologinej ligoninej, bet nekokie atsiminimai schmoll.gif Pralaukiau 2,5 val, kai namie 1 men kudikis buvo verysad.gif
Atsakyti
Zinot, ir as gavau siuntima i centro poliklinika pasitikrinti krutu, bet pasiskambinau - pirmadieni registruos tik kovo 19????
kazkoks siaubas.
tai gal tikrai ta Onkovita pabandyti??
Atsakyti
QUOTE(Sūrelis @ 2007 01 16, 15:09)
Zinot, ir as gavau siuntima i centro poliklinika pasitikrinti krutu, bet pasiskambinau  - pirmadieni registruos tik kovo 19????
kazkoks siaubas.
tai gal tikrai ta Onkovita pabandyti??


Tikrai nuosirdziai patariu pabandyti kreiptis i ta Onkovita - tuo labiau, jei ten dirba gerb. Tutkus ir nereikia laukti tokiu beprotisku eiliu. Pati lankiausi Centro poliklinikoj pas Grinyte - islaukiau kokius du men. eilej ir tikrai rezultatu nelikau uztikrinta... Kaip jau cia ir buvo rasyta - tikras konvejeris - isejau ir supratau, kad dar to ir ano uzmirsau paklausti. Buciau zinojusi apie Onkovita, tikrai buciau tiek ilgai nelaukus - juk tiek prisinervini per ta ilga laika - o kaina juk beveik ta pati.
Atsakyti
Zinot, jei mokamai, tai centro poliklinikoj net brangiau - ten 100 Lt, o Onkovitoj sake nuo 60 iki 80, priklausomai nuo reikalingu atlikti tyrimu.
Merginos, kurios ejote noriu pasitikslinti: ar reikia ten kraujo tyrima tureti? Poliklinikoj ginekologe liepe pasidaryti kraujo tyrima ir ji nusinesti i centro poliklinika (nes visada reikia), kai skambinau i Onkovita, apie joki kraujo tyrima neuzsimine...
Ar jus butinas?
Atsakyti
QUOTE(Sūrelis @ 2007 01 19, 12:50)
Merginos, kurios ejote noriu pasitikslinti: ar reikia ten kraujo tyrima tureti? Poliklinikoj ginekologe liepe pasidaryti kraujo tyrima ir ji nusinesti i centro poliklinika (nes visada reikia), kai skambinau i Onkovita, apie joki kraujo tyrima neuzsimine...
Ar jus butinas?


Na man pediatre Centro poliklinikoj pries einant pas momologe irgi liepe tyrimus atlikti, bet tiesa pasakius, si net net nepaziurejo i juos, kol as pati nepaprasiau... Gal neziurejo, kad nieko blogo nemate... Jei turesi - blogiau nebus smile.gif O jei Onkovitoj neturesi, o gydytojas matys reikala juos padaryti, tai ir padarysi smile.gif Sekmes tau 4u.gif
Atsakyti
Man jokio kraujo tyrimo nereikėjo g.gif Centro poliklinikoje man nepatiko, kažkaip atmestinai ir greitai apžiūrėjo verysad.gif Galvojau bus greičiau negu onkologiniam prieiti kasmetiniam patikrinimui. Nieko nerado, ką matė onkologiniam. Sako, viskas pas tave gerai, nieko pas tave nėra unsure.gif Po pusmečio neiškenčiau ir į onkovitą užsirašiau. Čia atrado tuos mistiškai per patikrinimą centro poliklinikoje pražuvusius dalykėlius bigsmile.gif
Tikrai patariu kreiptis į Onkovitą 4u.gif , o ne į centro polikliniką.
Atsakyti