Įkraunama...
Įkraunama...

Užuolaidos,roletai,romanetės ir kt langų apdaras

QUOTE(Gile-Pile @ 2008 04 21, 09:47)
Labai labai grazu!!  4u.gif

Norejau tik paklausti - ar sios uzuolaideles susitraukia i virsu? cia kaip romantes ar tiesiog kaip sirmeles pritvirtintos prie lango remo? 

As mat ieskau kazkokio priimtino varianto kur uzuolaidos tvirtintusi anrt lango remo, bet man paaiskino, kad romanetes ant remo nesitvirtina! tik ant sienos sad.gif

gal gali isduoti, kur siuvai sita grozi?

Galima pritvirtinti ir ant remo,bet jei plastikinis langas tai tik remas pasigadins.Pas mano mama kadangi langai mediniai,tai virtuveje pakabinau romanete ant remo.Visas romanetes mechanizmas ir savadarbis ir funkcionuoja viskas normaliai.
Atsakyti
bet man paaiskino, kad romanetes ant remo nesitvirtina! tik ant sienos sad.gif

[/quote]


kas tau čia tokią nesąmonę pasakė doh.gif
Atsakyti
alionke o jau grozis pas tave , saunuole taip s upratau kad pati siuvaisi ar pirkai ? thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Gile-Pile @ 2008 04 21, 09:47)
Labai labai grazu!!  4u.gif

Norejau tik paklausti - ar sios uzuolaideles susitraukia i virsu? cia kaip romantes ar tiesiog kaip sirmeles pritvirtintos prie lango remo? 

As mat ieskau kazkokio priimtino varianto kur uzuolaidos tvirtintusi anrt lango remo, bet man paaiskino, kad romanetes ant remo nesitvirtina! tik ant sienos sad.gif

gal gali isduoti, kur siuvai sita grozi?


Cia alia romanetes,jos nesusitraukia,pritvirtintos prie medinio lango remo.Ten virsuj ir apacioj tokie karniziukai pritvirtinti,o ant ju uzuolaideles.Kadangi buvo romaneciu megdziojimas,tai ir plastmasiniai virbeliai panaudoti ir dar bambukiniai pagaliukai priristi smile.gif
Siuvausi vienam Panevezio uzuolaidu salone 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(ritperliukas @ 2008 04 21, 11:06)
alionke o jau grozis pas tave , saunuole taip s upratau kad pati siuvaisi ar pirkai ?  thumbup.gif


Aciukas 4u.gif
Cia tik mano ideja,o siuvejos pasiuvo thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo alionke: 21 balandžio 2008 - 10:57
[quote=akvilyte,2008 04 21, 10:48]
bet man paaiskino, kad romanetes ant remo nesitvirtina! tik ant sienos sad.gif

[/quote]
kas tau čia tokią nesąmonę pasakė doh.gif
[/quote]


Man pasake keliuose uzuolaidu salonuose (tiksliau visuose, kuriuose buvau).

Musu langai plastikiniai, tai sake ant plastikiniu negalima kabinti, nes langas neteks sandarumo. verysad.gif

Tik as niekaip nesuprantu, kodel roletus kabinti galima, o romaneciu ne? g.gif Gal romaneciu mechanizmas ganetinai sunkus palyginus su roleto? g.gif
Atsakyti
Ankstesnėse temose buvo skelbiami moteriškaitės tel.nr., kuri pati atvyksta į namus, išmatuoja ir pasiuna romanetes. Jau jėgų nebeturiu.... nerandu unsure.gif
Noriu ją susirasti su jūsų pagalba 4u.gif
Atsakyti
Alionke, labai grazios tavo uzuolaidos bigsmile.gif Dar neturiu net medziagos, bet planuoju daryti tuo paciu principu kaip ir tavo. (pas mane irgi langai mediniai). Neesu siuveja, bet man atrodo kad nera jau taip sunku paciai pasisiut tokias uzuolaidas. Ar klystu? g.gif Reikia tik medziagos ir tos specialios juosteles. Tik nezinau, koki pasirinkima rasiu pas mus g.gif
Atsakyti
QUOTE(ashley @ 2008 04 22, 23:08)
Ankstesnėse temose buvo skelbiami moteriškaitės tel.nr., kuri pati atvyksta į namus, išmatuoja ir pasiuna romanetes. Jau jėgų nebeturiu.... nerandu  unsure.gif
Noriu ją susirasti su jūsų pagalba  4u.gif


Sveikos, visos Mamytes smile.gif , galiu pagelbeti su uzuolaidomis (romanetem, sirmom, lovatiesem). Nuo langu ismatavimo ir audiniu parinkimo pagal jusu interjera iki pakabinimo - visi darbai. Teliks tik grozetis naujomis uzuolaidelemis.
Jei ka sudomino rasykit i az
Atsakyti
Patarkit merginos 4u.gif Pas mus pirmame aukste lubos atitrauktos nuo sienu ir ten padarytas apšvietimas. Galvojau ant langų dėsiu romanetes, bet kažkaip pažiūrėjus nesinori tokio standaus audinio labiau norėtųsi užuolaidų. Ar įmanoma dabar kažkokius karnizus įmontuoti tam tarpe prie lubų, kad karnizų nesimatytų, o kristų nuo pat lubų užuolaidos? Nežinau ar suprantamai parašiau g.gif . Dėtume tada roletus paprastus ir dienine gražias užuolaidas. Kai klausiau konsultantės tai sakė, kad romanečių taip "užkišti" mechanizmo negalima schmoll.gif Nerandu nuotraukyčių įdėti parodyti apie ką kalbu.
Atsakyti
QUOTE(Rudeninuke @ 2008 04 23, 15:29)
Patarkit merginos 4u.gif  Pas mus pirmame aukste lubos atitrauktos nuo sienu ir ten padarytas apšvietimas. Galvojau ant langų dėsiu romanetes, bet kažkaip pažiūrėjus nesinori tokio standaus audinio labiau norėtųsi užuolaidų. Ar įmanoma dabar kažkokius karnizus įmontuoti tam tarpe prie lubų, kad karnizų nesimatytų, o kristų nuo pat lubų užuolaidos? Nežinau ar suprantamai parašiau  g.gif . Dėtume tada roletus paprastus ir dienine gražias užuolaidas. Kai klausiau konsultantės tai sakė, kad romanečių taip "užkišti" mechanizmo negalima schmoll.gif  Nerandu nuotraukyčių įdėti parodyti apie ką kalbu.

Ziurint koks tas tarpas tarp sienos ir lubu likes.Siaip tai butu galima deti begini karniza.Jis tvirtinasi i lubas,o uzuolaida ant spec.kabliuku kabinasi.
Atsakyti
QUOTE(Egle 22 @ 2008 04 23, 11:02)
Alionke, labai grazios tavo uzuolaidos bigsmile.gif Dar neturiu net medziagos, bet planuoju daryti tuo paciu principu kaip ir tavo. (pas mane irgi langai mediniai). Neesu siuveja, bet man atrodo kad nera jau taip sunku paciai pasisiut tokias uzuolaidas. Ar klystu? g.gif Reikia tik medziagos ir tos specialios juosteles. Tik nezinau, koki pasirinkima rasiu pas mus  g.gif


Aciu 4u.gif
Zinoma kad galima paciai pasisiuti,nieko ten sudetingo.Sekmes 4u.gif
Atsakyti
alionke, labai grazu! kokiam salone siuvaisi ir kiek kainavo?
Atsakyti