Įkraunama...
Įkraunama...

Mašininis siuvinėjimas

QUOTE(Kvaki @ 2014 02 14, 11:56)
Baterflay, kas čia per popierius spausdintuvo klijuojamas?  rolleyes.gif

GundaJogunda, aš trikotažą siuvinėju į lankelį dėdama flizeliną, o audinį tik ant viršaus. Jei didelis audinio gabalas, tai paklikuoju tais purškiamais klijais, bet nelabai juos mėgstu, nes lieka ilgai jie... Po to lipnu ilgai būna...

Va vienas bandymukas... biški pagadinau, kelis kart persiuvinėjau,  tai iš medžiagos ne kas liko.. teko pridurti smile.gif

user posted imageuser posted image

TAS POPIERIUS , KUR NULUPI APATINE DALI IR VIRSUTINE DALI GALI PRIKLIJUOTI. TAS POPIERIUS NAUDOJAMAS VIZITKEMS. AS TA POPIERIU NAUDOJU KAI BUNA LABAI PLONA MEDZIAGA
Atsakyti
Aciu, Baterflay, uz patarima 4u.gif Nors as labai panasiai ir darau..(ir klijuojama popieriu naudoju, ir trikotazine adata) tik siulo itempima buvau padariusi 2, nes labai bijojau kad netrauktu g.gif Bet kita syki bandysiu 3 smile.gif
minuzyte, tavo darbas tiesiog nepriekaistingas.. 4u.gif As irgi noreciau sitaip blush2.gif
Kvaki labai originalus paveikslelis.. Bent jau man nematytas toks.. Gal pati dizainus kuri?
Gera ziureti i kitu darbus ir jais dziaugtis smile.gif Kol pati neisbandziau sitos veiklos, nesupratau, kiek kantrybes, laiko ir kruopstumo juose ideta thumbup.gif
Atsakyti
Papuošiau treningiuką drugeliais...
Deja siuvinėti teko daugiau nei pusę dienos, o pasiūti vos valandos užteko hihihi.gif


user posted image
Atsakyti
QUOTE(Kvaki @ 2014 03 01, 12:09)
Papuošiau treningiuką drugeliais...

Labai labai labaaaaaaaaaaaaaaaaiiiiiiiiiiiii mielas treningiukas thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos

gal zinote kur isigyti normalesnes kokybes polo maikuciu, noriu vyrui i darba issiuvineti su jo imones logotipu. basic tipo maikes man kazkaip greit nusiskalbia
o moketi po 50 lt. kazkaip nelinkus

beja gal kas turi kur uzmate lacie sablonu? ka randu uz viska reik moket doh.gif
Atsakyti
Įsigijau ir aš siuvimo-siuvinėjimo mašiniuką. Jau supratau, kad lankelis 4`x4` yra tikrai ... mažas lotuliukas.gif )))
Pakol kas mokausi, ir nuoširdžiai ... gadinu rankšluostukus.

Atsakyti
Kvaki, na ir darbelis! thumbup.gif Nerealus 4u.gif Turbut tie spalvingieji drugeliai mane ir uzbure, kad ryzausi nusipirkti siuvinejimo masina smile.gif Bet i kitu drugelius ziureti, tai ne paciai puse dienos derinti, klijuoti, ardyti ir vel bandyti.. biggrin.gif Zaviuosi jumis, netureciau tiek kantrybes tikrai blush2.gif
Nezinau ar atsirastu tokia geradare, bet kreipiuosi i jus prasydama, gal kas turi katinelio arba suns snukucio paveiksleli siuvinejimui? Man reikalingas „pes“ formatas.. Internete paieskojau, bet nemokamo neradau verysad.gif O mintyse jau siunu ir siuvineju savo mazajam kepuryte su ausytemis lotuliukas.gif Bet prie ausyciu ir snukucio reiketu g.gif
Buciau labai dekinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(GundaJogunda @ 2014 03 13, 15:34)
Kvaki, na ir darbelis!  thumbup.gif  Nerealus 4u.gif Turbut tie spalvingieji drugeliai mane ir uzbure, kad ryzausi nusipirkti siuvinejimo masina  smile.gif Bet i kitu drugelius ziureti, tai ne paciai puse dienos derinti, klijuoti, ardyti ir vel bandyti..  biggrin.gif Zaviuosi jumis, netureciau tiek kantrybes tikrai  blush2.gif
Nezinau ar atsirastu tokia geradare, bet kreipiuosi i jus prasydama, gal kas turi katinelio arba suns snukucio paveiksleli siuvinejimui? Man reikalingas „pes“ formatas.. Internete paieskojau, bet nemokamo neradau  verysad.gif  O mintyse jau siunu ir siuvineju savo mazajam kepuryte su ausytemis  lotuliukas.gif Bet prie ausyciu ir snukucio reiketu  g.gif 
Buciau labai dekinga  4u.gif

http://dfiles.ru/files/52zip2m84
Cia daug visokiu veideliu, tik faila butinai persivardink lotyniskom raidem. Esu sitame forume idejusi konverteri, tai laikas butu paciai persikonvertuoti sau tinkanciu formatu. Paciai lengviau ir galimybiu daugiau......jai kas neaisku , parasyk
Atsakyti
pasirodysiu ir as

cia mano pirmas darbas su siuvinejimo masina smile.gif

user posted image

ir dar vienas

user posted image

p.s siuti is vis nemoku smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lavute: 14 kovo 2014 - 10:45
gal zinot kur isigyti tokiu daiktu?
nezinau net kaip vadinasi doh.gif
user posted image
Atsakyti
Lavute, siuvimo prekių parduotuvėse, kur visokiais užrtaukstukais ir pan prekiauja.
Atsakyti
QUOTE(Kvaki @ 2014 03 14, 12:07)
Lavute, siuvimo prekių parduotuvėse, kur visokiais užrtaukstukais ir pan prekiauja.

tai kad klausiau, i mane kai i durne paziurejo.... sake kad neturi tokiu daiktu
o kaip jie vadinasi gal pagooglinciau internete kad nors prekiauja
Atsakyti