Įkraunama...
Įkraunama...

Mašininis siuvinėjimas

QUOTE(Bekky @ 2009 04 24, 15:04)
Atnala, kur aš pirkau, tai ten siunčia po visą Lietuvą nemokamai.
http://www.siuvimost...t...27&catid=29

4u.gif Aciu,bet kazkaip as megstu paciupinejusi daigta pirkti,nelinkusi kates maise pirkti,bet kiek zinau internetu pigiau,reiks pasidairyti naturaliai ,kaip jos atrodo,ir koks kainu skirtumas.gal reiks ir pagalvoti ir pabandyti drinks_cheers.gif
Atsakyti
Manau siuvimo-siuvinėjimo mašinos už tokią kainą tikrai nebus geros kokybės. Be to siuvinėjimo plotas 10x10 cm bent jau man atrodo juokingai. Mano Bernina turi plotą 14x20 cm ir tai kartai pritrūksta ploto, norisi didesnį piešinuką išsiuvinėti. blush2.gif
O kaip siuvimo masinai tai pagal savo funkcijas brangokai jau išeina, galima geresnių variantų rasti. schmoll.gif

Atsakyti
Kaip ir sakiau, adatoj Brother 4000 kainuoja 16000 lt atrodo doh.gif . Užsieny gali už 5000 lt nusipirkti. Taip, kad adatoj kainos baisiai didelės.

O aš kaip tik prieš kelias dienas siuvinėjau ant freitųjų dukrai suknelę, nes pati buvau kai pasiuvus iš geltono lino. Suknelė vienspalvė negražiai žiūrisi, todėl nusprendžiau kažką išsiuvinėti. Norėjau nedidelio piešinuko, kad tiktų vaikui ir kad turėčiau reikiamų spalvų. Tai šiaip ne taip išsirinkau iš mašinos turimų dizainų, bet išsiuvinėjau vistiek kitokiom spalvom. O ant dizainų paieškos internete nebuvo laiko. Šiandien vakare nufotkinsiu ir patodysiu kas gavosi. Tiesa, dar prieš tai irgi bandžiau siuvinėti su paprastais siūlais oro balioną, tai irgi parodysiu.
Besiuvinėjant susidūriau su problema. Kai mašina siuvinėja, siūlas nuo ritelės labai laisvai viniojasi, todėl pastoviai susimaizgioja. Tai aš vis prilaikydavau jį. Ar jums taip nėra ar kažką ne taip darau? Ir dar: aš baisiai bijau, kad nepasibaigtų apatinis siūlas, nes nežinau ką tokiu atveju reiktų daryti (pvz.:jeigu pasibaigia vidury siuvinėjimo).
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bekky @ 2009 05 14, 16:05)
Manau siuvimo-siuvinėjimo mašinos už tokią kainą tikrai nebus geros kokybės.  Be to siuvinėjimo plotas 10x10 cm bent jau man atrodo juokingai.  Mano Bernina turi plotą 14x20 cm ir tai kartai pritrūksta ploto, norisi didesnį piešinuką išsiuvinėti.  blush2.gif
O kaip siuvimo masinai tai pagal savo funkcijas brangokai jau išeina, galima geresnių variantų rasti.  schmoll.gif


tokia kaina yra ne todel, kad masina blogos kokybes, kitaip juk neduotume 3 metu garantijos, zinodami, kad ji po menesio gali sugesti, bet del savo apribojimu, kuriuos jau pastebejai - mazas siuvinejimo plotas. Nori didesnio ploto ir galimybiu - teks ir moketi brangiau. jei turi siuvimo masina, taciau nori siuvinejimo gali rinktis NV700II. variantu daug...
Atsakyti
Babouziuke, dėl siūlų tai labai keista, man taip dar nebuvo. O siūlų ritę užfiksuoji su tokiu laikikliu apvalių, kad ritė nepabėgtų?
Dar gali pabandyti siūlą dėti ant vertikalaus siūlo laikiklio ir tada šiek tiek sumažinti viršutinio siūlo įtempimą. Tikrai nereikės nieko laikyti.

Lauksiu tavo darbelių! biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(babouziuke @ 2009 05 14, 18:40)
Kaip ir sakiau, adatoj Brother 4000 kainuoja 16000 lt atrodo  doh.gif . Užsieny gali už 5000 lt nusipirkti. Taip, kad adatoj kainos baisiai didelės.

O aš kaip tik prieš kelias dienas siuvinėjau ant freitųjų dukrai suknelę, nes pati buvau kai pasiuvus iš geltono lino. Suknelė vienspalvė negražiai žiūrisi, todėl nusprendžiau kažką išsiuvinėti. Norėjau nedidelio piešinuko, kad tiktų vaikui ir kad turėčiau reikiamų spalvų. Tai šiaip ne taip išsirinkau iš mašinos turimų dizainų, bet išsiuvinėjau vistiek kitokiom spalvom. O ant dizainų paieškos internete nebuvo laiko. Šiandien vakare nufotkinsiu ir patodysiu kas gavosi. Tiesa, dar prieš tai irgi bandžiau siuvinėti su paprastais siūlais oro balioną, tai irgi parodysiu.
Besiuvinėjant susidūriau su problema. Kai mašina siuvinėja, siūlas nuo ritelės labai laisvai viniojasi, todėl pastoviai susimaizgioja. Tai aš vis prilaikydavau jį. Ar jums taip nėra ar kažką ne taip darau? Ir dar: aš baisiai bijau, kad nepasibaigtų apatinis siūlas, nes nežinau ką tokiu atveju reiktų daryti (pvz.:jeigu pasibaigia vidury siuvinėjimo).
4u.gif

Deja, kainos yra tokios, kokios yra verysad.gif tik pirkdamos uzsienyje, nepamirskite, kad garantija taip pat bus ten uzsienyje.
del laisvo siulo, jei teisingai supratau - virsutinio, tai patarciau padidinti jo itempima, bet ne su reguliatoriumi, bet per ka nors perkisant, pvz. masinos rankena ar panasiai. kartais uztenka tiesiog apversti spule kita puse arba isitikinkite ar teisingai visur prakisote siula.
del apatinio siulo, tai taip pat neturetu buti beda, nors nezinau kokios firmos masina. taciau vis tiek manau, kad pasibaigus siului, masina tiesiog sustos, idesite nauja ritele su siulu ir toliau sekmingai tesite darba.
Atsakyti
Dėl laisvo siūlo, kiek supratau problema ne tame ir įtempimo didinimu tikrai nieko gero nepasieksi, o ypač perkišant per rankeną. schmoll.gif Nenormalu taip daryti ir nereikia.
Pati turiu tokią mašiną (Bernina Deco 340) ir labai sėkmingai naudoju vertikalų laikiklį, siuvinėjimo siūlas yra slidus ir kartais tikrai nuslysta per greitai nuo ritės. Tam dar yra naudojami specialus tinkleliai, kuriuos deda ant rites ir tada siūlas teisingai vyniojasi. Bet čia daugiau didelėms ritėms.
O patarimas apversti ritę yra tikrai geras. Skaičiau, kad svarbu kokia kryptimi vyniojasi siūlas.

Babouziuke, jei pasibaigia apatinis siūlas tai tikrai nemalonus dalykas ir dėl to aš visada stengiuosi prieš siuvinėjant prisukti pilną ritelę. Bet jei taip atsitiko irgi nieko baisaus. Šiaip mašina perspėja, kad apatinis siūlas beveik pasibaigė - atsiranda toks užrašas ekrane, bet po to jis dingsta, o juk nesėdėsi prie mašinos ištisai. Todėl aš tiesiog prieinu prie mašinos dažniau, pasižiūrėti ar viskas tvarkoj. Bet jei vis dėlto nepastebėjau, tada reikia tiesiog sustabdyti mašiną, nukirpti siūlus, atsargiai nuimti lankeli, pakeisti pilną ritelę ir vėl uždėt lankelį. Tada ekrano apačioje iš kairės yra mygtukai, ir galima grįžti kažkiek dygsnių atgal į tą vietą, kur baigėsi siūlas ir dar 10 dygsnių atgal, kad nebūtų tarpo. Štai ir viskas! 4u.gif
Atsakyti
Taip, Bekky, tu teisi, pas mane ne siūlo įtempimo problema. O tai, kad siūlas yra slidus ir per greitai nuslysta nuo ritės. Aš rodos ritę teisingai uždedu, pagal teisingą siūlo sukimosi kryptį. O vat, kad galima ritę pastatyti vertikaliai, tai nemčiau, bet tikiuosi, kad rasiu.
O kokį tu siūlą naudoji apačioj? Ploną paprastą ar visdėl to baltą siuvinėjimo? Nes aš kol kas siuvinėjimo siūlo esu prisisukus.
O kai apačioj baigiasi siūlas, tai kaip man reikės žinoti kiek žingsnių ten reikia gryžti atgal?
Sorry, kad prisižadėjau įdėti nuotraukas, bet neįdėjau 4u.gif . Labai esu užsiėmus viskuom, tai nebespėju blush2.gif .
Bet vistiek įdėsiu 4u.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo babouziuke: 19 gegužės 2009 - 07:43
Babouziuke, apatinį siūlą aš naudoju ir siuvinėjimo ir paprastą ploną. Kai medžiaga labai plona, tai geriau naudoti siuvinėjimo, o kai storesnė tai siūlų taupymo sumetimais naudoju paprastą.
O kiek grįžti, tai geras klausimas. Tiesiog žiūri kaip važinėja adata, ir kai adata pasiekia tą vietą, kur baigėsi viršutinis siūlas, sustoji. Na, sunku aprašyti, reikia nors kartą pabandyti tiesiog.. Bat faktas, kad jeigu priešinukas labai sudėtingas, rasti tą vieta yra labai sunku schmoll.gif

O dėl laikiklio, tai prie mašinos maišelyje turėjo būti toks strypelis, jį reikia įkišti į skylutę mašinos viršuje. Tai ir bus tas vertikalus laikiklis.
Lauksiu tavo nuotraukyčių. 4u.gif
Atsakyti
Įdedu kelias fotkes, o tai jau gėda, kad esu pažadukė blush2.gif :

user posted image

user posted image
Atsakyti
Graži suknutė! Šaunuolė thumbup.gif
O aš dar vasarai nepradėjau ruoštis, o juk iš tikrųjų pats laikas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Bekky @ 2009 05 23, 12:07)
Graži suknutė! Šaunuolė  thumbup.gif
O aš dar vasarai nepradėjau ruoštis, o juk iš tikrųjų pats laikas  g.gif


Sveikutes, as ir buvau labai uzsidegus siuvineti su masina, bet isigijau siuvimo masina su kuria galima ir siuvineti, tik vis dar nesiryztu. Ga kas tai darote, gal darbeliu parodytumet?
Atsakyti