Įkraunama...
Įkraunama...

Išlyginamosios studijos

Labutukas panelytes, is karto atsiprasau uz nauja tema, bet esu labai pasimetus...
tai va, baigiu studijuot Klaipedos kolegijoj finansu specialybe..ir ja baigusi gausiu AUSKTAJI NEUNIVERSITETINI issilavinima...bet kas toliau?kur toliau studijuot? reiktu bent jau iki bakalauro ... kiek girdejau kazkuriam vilniaus universitete yra islyginamosios...taciau gal kas turit patirties?gal kas zinot? kas kaip, kiek kainuoja? siaip esu is gana toli tai galeciau tik neakivaizdziai studijuot....... esu visiskai pasimetusi verysad.gif ir pasipiktinusi, g.gif kad kolegijoj nieks neinformuoja kokios galimybes ir kur galima toliau testi mokslus... verysad.gif
Atsakyti
Nieko tiksliai nežinau, bet kiek esu girdėjusi VU ekonomikos fakultete organizuojamos išlyginamosios studijos. Gali per čia www.ef.vu.lt susirasti telefono nr. ir pasiskambinti mirksiukas.gif
Atsakyti
Kiek žinau,tai aukštasis neuniversitetinis išsilavinimas yra suteikiamas kolegijose.O jas baigę gauna bakalaurą.Tai arba tu ne kolegiją baigei,arba nori ne bakalauro g.gif
Atsakyti
QUOTE(dovaira @ 2006 05 19, 18:37)
Kiek žinau,tai aukštasis neuniversitetinis išsilavinimas yra suteikiamas kolegijose.O jas baigę gauna bakalaurą.Tai arba tu ne kolegiją baigei,arba nori ne bakalauro g.gif


Kolegijose niekas bakalauro neduoda. Bakalauras yra mokslinis laipsnis, o kolegijose gauni specialybę.
Atsakyti
Siųlau susirinki univerų telefonus ir pasiskambinti, arba pavažinėti, dabar kaip tik stojimų vajus prasidėjęs, manau univeruose gausi tiksliausios ir geriausios info. Nes mes čia galim kalbėti tik apie tai su kuo pačios esam susidūrę.
Atsakyti
1999 esu baigusi kolegija.Ar mano issimokslinimas prilyginamas aukstajam neuniversitetiniam, ar reikia baigti islyginamasias studijas?
Atsakyti
QUOTE(tix @ 2007 08 01, 14:00)
1999 esu baigusi kolegija.Ar mano issimokslinimas prilyginamas aukstajam neuniversitetiniam, ar reikia baigti islyginamasias studijas?


Jei nori stoti tarkim į VU ar VGTU - tai ten reikalingos išlyginamosios studijos, kad gautum bakalaurą, o tarkim į Romeri gali iš karto stoti į magistrantūrą. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*rasa* @ 2007 08 01, 14:32)
į Romeri gali iš karto stoti į magistrantūrą. smile.gif

priklauso nuo to,kokią specialybę baigei, pvz buhalterių nepriima
Atsakyti
esu baigusi teise siauliu verslo ir teises kolegijoje
Atsakyti
Man atrodo, kad tavo neprilyginamas aukštajam.Reikėtų pasitikslinti metus nuo kada aukštesniosios mokyklos pradėjo kepti neuniversitetinį išsilavinimą, kažlaip įtariu kad tau reikės išlyginamąsias baigti.
Atsakyti
Tegul kolegijose igytas mokslas ir prilyginamas aukstajam,bet tai nera aukstojo universitetinio diplomas ir niekas neduoda bakalauro,nezinau kaip dabar,bet baigiau Kedainiu kolegija 2004 metais ir dabar padaviau dokumentus i VPU,testines studijas i 3 kursa priima.Darbo ieskant pastebejau toki dalyka,kad i mano issilavinima niekas neziuri kaip i aukstaji.Dirbau mokykloje anglu k. mokytoja ir algalapyje aiskiai parasyta-aukstesnysis,paaiskejo,kad del to,kad neturiu universitetinio issilavinimo,prarasdavau kas menesi apie 150 litu,uz ta pati darba.
Atsakyti
QUOTE(Egliukass @ 2007 08 01, 15:21)
Tegul kolegijose igytas mokslas ir prilyginamas aukstajam,bet tai nera aukstojo universitetinio diplomas ir niekas neduoda bakalauro,nezinau kaip dabar,bet baigiau Kedainiu kolegija 2004 metais ir dabar padaviau dokumentus i VPU,testines studijas i 3 kursa priima.Darbo ieskant pastebejau toki dalyka,kad i mano issilavinima niekas neziuri kaip i aukstaji.Dirbau mokykloje anglu k. mokytoja ir algalapyje aiskiai parasyta-aukstesnysis,paaiskejo,kad del to,kad neturiu universitetinio issilavinimo,prarasdavau kas menesi apie 150 litu,uz ta pati darba.


dėl bakalauro niekas ir nesakė nieko mirksiukas.gif

O dėl prilyginimo aukštajam tai čia nuo įstaigos priklauso tongue.gif pas mane įrašyta - aukštasis neuniversitetinis ir tiek smile.gif
Atsakyti