Įkraunama...
Įkraunama...

Išlyginamosios studijos

as ir esu baigus kolegija, bet siemet stojau i VGTU gauti bakalaura labai norejau i mykola bet neprieme doh.gif lotuliukas.gif yra labai geras variantas pasimokinti 2,5 metuku ir gauti magistra ta tau ir pasiulyciau, nes siame univere man atrodo yra kazkas su teise...nors piniguciu nemazai reiketu bet jei kisene leidzia tai kur tureti kolegijos diploma, o kur magistra... 4u.gif na cia mano nuomone... ax.gif
Atsakyti
šiaip po Kolegijos,nėra būtinos išlyginamosios studijos,kiekvienam pagal norus ir galimybes. bet aš žadu eiti drinks_cheers.gif , vien dėl popieriukio, nes be jo yra taip sunku įrodyti savo vertę g.gif mane tai, tas erzina schmoll.gif
Atsakyti
tai va,man irgi tik poieriuko tereikia,nes visur kur normalesnis darbas reikalauja aukstojo ar jam prilyginto issilavinimo
Atsakyti
QUOTE(Egliukass @ 2007 08 01, 16:21)
Tegul kolegijose igytas mokslas ir prilyginamas aukstajam,bet tai nera aukstojo universitetinio diplomas ir niekas neduoda bakalauro...

Na, kad neuniversitetinis - tai aišku mirksiukas.gif , bet VIKO suteikia profesinį bakalaurą, aišku, tai ne toks bakalauras kaip uivere, bet vis šis tas... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Čili @ 2007 08 01, 15:39)
priklauso nuo to,kokią specialybę baigei, pvz buhalterių nepriima

niekur nepriima????
Atsakyti
QUOTE(Redi @ 2007 08 13, 10:05)
niekur nepriima????

priima i VU ir i VGTU ax.gif
Atsakyti
supratau
Atsakyti
as baigiau kolegijoj turizma, bet taip patiko mokytis kad i KU istojau, tesiu turizmo studijas,kad gauciau universitetini bakalaura thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos ax.gif
norejau paklausti tu kurios yra girdejusios ar konkreciai zino apie studijas po kolegijos. Baigiu buhalterija, ir noriu stoti toliau, tai vat norejau paklausti kur mane priimtu g.gif biggrin.gif ir iki kada dokumentai pristatomi. Zinau kad MRU nepriima buhalteriu schmoll.gif verysad.gif
Dekoju 4u.gif
Atsakyti
Iš pradžių reikia žiūrėt su kuriais universitetais tavo kolegija pasirašius sutartį dėl išlyginamųjų studijų. g.gif
Atsakyti
pokolegines studijas organizuoja VU ir VU KHF, taip pat VGTU bei Zemes Ukio universitetas, turi tuo pasidometi, ar tavo specialybei yra pokolegines studijos
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amesteja: 16 balandžio 2008 - 17:02
o KTU arba VDU unsure.gif nes i VU tai mazos galimybes istoti, as VK mokslinuos tai uz bruksnio beveik visi buna musiskiai nes sustoja ten su pakeltais pazymiais o mus ima grieztai biggrin.gif
Atsakyti