Įkraunama...
Įkraunama...

KTUG

Sveiki smile.gif Norėčiau paklausti gal kas nors žinote ką nors apie šią mokyklą? g.gif
Atsakyti
Direktorių neblogą turi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(brasilia @ 2008 04 16, 21:32)
Direktorių neblogą turi  biggrin.gif



Na šitą ir aš girdėjau.. cool.gif
Atsakyti
Šiaip tai nežinau. Jei nori ir tu stipri tiksliuosiuose patariu stot wink.gif Buvau su drauge pernai nuėjus į stojamuosius biggrin.gif Neįstojau, bet aš ir nenorėjau...
Girdėjau neva ten nežymimas lankomumas, ždž kada nori tada eini, bet nežinau kiek tiesos čia ;D
Atsakyti
Na brangios mamos ar niekas iš jūsų vaikų nesimoko šioje gimnazijoje? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rymva @ 2008 04 22, 15:00)
Na brangios mamos ar niekas iš jūsų vaikų nesimoko šioje gimnazijoje?  smile.gif

Mano sūnus bandys šiais metais į ją stoti.
Gimnazija yra viena iš geriausių Lietuvoje. Vaikai mokomi savarankiškai mąstyti. Įeikite į KTUG puslapį, paskaitykite forumus, sužinosite kuo ir kaip gyvena jos mokiniai.
Atsakyti
o as baigiau sita gimnazija... tiesa, seniai, geri laikai buvo biggrin.gif, nors pradzioj ir asaru buvo ax.gif
kaip ir kiekvienoj mokykloj yra gerio ir blogio... atmosfera laisvesne, toleruojami "issisokimai", skatinama saviraiska ir konkurencija...
kai ten mokaisi - nepastebi, kad zymiai daugiau ismokssti ir suaugi greiciau...paskui, kai univere besimokant palygini - tai skirtumas yra doh.gif
tiesa, kalbama, kad su kiekvienais metais, nuo pat jos ikurimo - lygis prasteja, tik nezinia - ar del prastejanciu mokytoju, ar del mokiniu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Loram @ 2008 05 10, 07:53)
o as baigiau sita gimnazija... tiesa, seniai, geri laikai buvo biggrin.gif, nors pradzioj ir asaru buvo  ax.gif
kaip ir kiekvienoj mokykloj yra gerio ir blogio... atmosfera laisvesne, toleruojami "issisokimai", skatinama saviraiska ir konkurencija...
kai ten mokaisi - nepastebi, kad zymiai daugiau ismokssti ir suaugi greiciau...paskui, kai univere besimokant palygini - tai skirtumas yra  doh.gif
tiesa, kalbama, kad su kiekvienais metais, nuo pat jos ikurimo - lygis prasteja, tik nezinia - ar del prastejanciu mokytoju, ar del mokiniu  g.gif



Ten visuose dalykuose buvo daug stipriau ar tik tiksliuosiuose moksluose? cool.gif
Atsakyti
na, aš tai jau seniai baigiau... 9 meteliai jau prabėgo, tikriausiai daug kas pasikeitė... mano laikais tai matematika ir informatika buvo S lyiu, kiti dalykai A. šiaip labai daug kas nuo mokytojo priklauso - tarkim mano lietuvių k. ir istorijos mokytojai buvo nekokie (palyginus su ankstesnės mokyklos) - tai aš sakyčiai buvo prastai, bet kiti mokytojai tų pačių dalykų buvo geri...
Apskritai - protingam vaikui visur gerai... nors, prisipažinsiu - buvo visko - ir ašarų, ir keiksmų, nevilties.... Aš pati kilusi iš kito LT miesto, tai savo mokykloj buvau kaip ir viena iš protingiausių, o įstojus į KTUG pradžioj buvo šokas - mokytojas sako kartojam, visi viską žino, o aš pirmą kartą girdžiu... pirmi metai buvo sunkūs - o paskui viskas stojo į savo vėžes... na, vidurkis nuvažiavo schmoll.gif
Atsakyti
Loram> gal gyvenai bendrabuty?
Atsakyti
QUOTE(Rymva @ 2008 05 17, 19:54)
Loram> gal gyvenai bendrabuty?

tikrai taip lotuliukas.gif
Atsakyti
mano draugė baigė prieš keis metus, jinai tiksliukė buvo, tai jai labai patiko, kiek žinau jei mokais gerais pažymiais, vėliau be stojamųjų priima i ktu
Atsakyti