Įkraunama...
Įkraunama...

KTUG

QUOTE(Emilė @ 2008 12 01, 17:52)
O kaip direktoriaus pažadas šalinti tokius lauk iš gimnazijos?  g.gif





juk žinai, kad kas draudžiama, to labiausiai norisi. ir tikrai šiuo atveju tai yra teisybė. jie tiesiog išmoksta geriau slėptis. juk direktoriaus nėra "chebros" vakarėliuose, o KTU gimnazijoj visi būna labai susigyvenę tarpusavy.
Atsakyti
Irgi teisybė. biggrin.gif Bet va mergina labai ten nori, vansi ir stos. Rezerve Rasos gimnazija. Tik ji labiau į tiksliuosius moklsu linkusi, nors ir humanitariniai gerai sekasi. Tokiem ir sunkiausia pasirinkti kažką...
Atsakyti
man geriau sekės humanitariniai, bet vistiek savu laiku norėjau stoti į KTUG. paskutinėm dienom persigalvojau ir nelaikiau stojamojo doh.gif gal ir gerai, vargu ar būčiau įstojus, tuomet perėjau į Rasą ir visai netyčia 11kl "atradau" gamtos mokslus thumbup.gif taip, kad įvyko taip, kaip turėjo įvykti (ir ko mažiausiai tikėjaus)
dabar kartais mąstau, kas būtų jei kitur būčiau nuėjus mokytis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mau @ 2008 11 26, 00:02)
nenorėčiau skleisti paskalų, bet KTU gimnazijoje dauguma mokinių rūko ir vartoja alkoholį (neretai vartoja narkotikus) tas perdėtas jų ir gimnazijos liaupsinimas turi neigiamą įtaką šiems faktoriams.


O kur jau neruko ar negeria ?
Yra ivairiausiu mokiniu, ir tai visiskai nepriklauso nei nuo mokyklo/gimnazijos lygio, nei nuo dar ko nors.
Tikrai nereikia tiketis, kad kaimo mokykloj visi bus pijokeliai, o KTU gimnazijoje visi blaivininkai.
O jei kalbet apie narkotikus, tai tokio lygio mokyklose kaip tik yra didesne tikimybe ju paragauti. Nes i tokias mokyklas labiau patenka turtingesniu tevu vaikai, t.y. turi uz ka nusipirkti. Ubageliai paprasciausiai neiperka.

Simrinas cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo simre: 09 vasario 2009 - 23:31
QUOTE(Emilė @ 2008 12 01, 16:52)
O kaip direktoriaus pažadas šalinti tokius lauk iš gimnazijos?  g.gif


Kai aš mokiausi, kelis išmetė smile.gif Gaila buvo.
Žinoma, rūkė ir rūko gimnazistai, bet bent jau ne taip, kaip kitose mokyklose - per pertraukas po mokyklos langais ar tualetuose - tarsi nedarytų nieko blogo. Be to, nors ir gėrė alų, nors ir rūkė cigaretes, dabar dauguma dirba tokius prestižinius darbus, kad paklausius ausys raitosi.

Galiu pasakyti, kad mokymasis gimnazijoje buvo vienas geriausių dalykų mano gyvenime - tiek dėl žinių (pvz., universitete man leido nelankyti anglų k. paskaitų ax.gif ), tiek dėl žmonių, atmosferos. Banaliai skamba, be Gimnazija (su Burgiu priešaky) suteikia sparnus - gimnazistai tiki, kad Gali, tiki tuo, ką daro, dėl to ir pasiekia tiek daug.

O dėl "krintančio lygio" - mano nuomone, tai tik sugedęs telefonas. Gimnazai tarpusavy pasikalba, kad dabar gimnazijoje nebe taip, kaip buvo kai mokėsi jie - žmonės kiti, vieta kita, keičiasi ir atmosfera. Gal kažkas suprato, kad lygis krito. Manau, lygis tik pakilo, atsirado daugiau apibrėžtumo, standartų, reikalavimų.
Atsakyti
norejau paklausti del ktu gimnazijos, ar ten galima formuliu, taisykliu lentelemis naudotis sprendziant uzdavinius? as grieztai nieko neleidzia?
Atsakyti
QUOTE(partus maturus @ 2009 05 16, 21:03)
norejau paklausti del ktu gimnazijos, ar ten galima formuliu, taisykliu lentelemis naudotis sprendziant uzdavinius? as grieztai nieko neleidzia?


Manau, kad per geguzes 30d stojamuosius tai jokiais lapeliai neleis naudotis g.gif O istojus i gimnazija tikriausiai priklausys nuo mokytojo.

Dabartineje mano mokykloje mokytoja dazniausiai leidzia naudotis formuliu lapeliais mirksiukas.gif
Atsakyti
aisku, dekoju
Atsakyti
QUOTE(partus maturus @ 2009 05 16, 21:03)
norejau paklausti del ktu gimnazijos, ar ten galima formuliu, taisykliu lentelemis naudotis sprendziant uzdavinius? as grieztai nieko neleidzia?


Oi, nu tikrai visada leisdavo. Kartais, priklausomai nuo temos ir nuo formulių - ir per kontrolinius. Gi net per valstybinius egzus, kiek pamenu, lapuose formules surašo. Ne žvėrys gi gimnazijoj mokytojauja smile.gif
Atsakyti
na kaip, ar rytoj bus dalyvaujanciu stojamajame egzamine? smile.gif
Atsakyti
jei paskaitysite KTUG puslapyje esančią diskusijų lentą, rasite daug užuominų, kad KTUG direktorius yra nusivylęs dabartine KTUG situacija... taip, žmonės ten pasitiki savo jėgomis, yra drąsūs, bet dažnai tas drąsumas ėmė reikštis akiplėšiškumu. pavyzdžiui, abiturientų tradicija per paskutinį skambutį rūkyti klasėje. ir ką jūs į tai? jokioje kitoje gimnazijoje to nerasite....
Atsakyti
doh.gif
Atsakyti