Įkraunama...
Įkraunama...

Svarstyklės

Merginos kurios pirkot su IKI lipdukais svarstykles Tefal, pasidalinkit nuomonem kaip jums jos veikia? unsure.gif
Atsakyti
Va apie sitas kalbu

user posted image

ar niekas ju neturit? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(popelka @ 2011 08 05, 11:19)
Merginos kurios pirkot su IKI lipdukais svarstykles Tefal, pasidalinkit nuomonem kaip jums jos veikia? unsure.gif
QUOTE(popelka @ 2011 08 06, 11:52)
Va apie sitas kalbu
O gal galit plačiau parašyt, ką jos matuoja? Koks šių svarstyklių modelis? 4u.gif Sudomino, nes matau, kad ekrane rodo du skirtingus skaičius, o iš užrašų ant pagrindo suprantu, kad turi matuot riebalus ir raumenis... o gal dar kažką matuoja? g.gif
Norėčiau ir aš kažkokių svarstyklių, kurios ne tik sveria, bet ir analizuoja įvairius kūno duomenis (riebalus, raumenis, vandens kiekį ir pan.), bet jaučiu, kuo daugiau visko matuoja, tuo kainos žvėriškesnės... unsure.gif Kokia buvo šių kaina (su lipdukais ir be jų)?
Atsakyti
QUOTE(Kristigri @ 2011 08 06, 17:10)

Matuoja kaip ir teisingai pastebejot, raumenu ir riebalu pokycius. 4u.gif Modelis TEFAL_BM3021. Kaina su lipdukais buvo apie 100 Lt, cia jau su 60 proc. nuolaida.
Atsakyti
Aš paprastas turiu,gal kokį 20 litų kainavo, rodo neblogai, bet pas mano gine(senovinės su stovu ir svareliais) , kai sveriuosi, gaunu kokiu 2 kg paklaida, norėčiau elektroniniu tik tuo atveju, jei laikyčiausi preciziškai dietos. Spėju po gimdymo oj reikės biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sarlota123 @ 2011 08 24, 15:14)
Aš paprastas turiu,gal kokį 20 litų kainavo, rodo neblogai, bet pas mano gine(senovinės su stovu ir svareliais) , kai sveriuosi, gaunu kokiu 2 kg paklaida, norėčiau elektroniniu tik tuo atveju, jei laikyčiausi preciziškai dietos. Spėju po gimdymo oj reikės  biggrin.gif

pas mane ištisai daugiau poliklinikose rodo, todėl labai nemėgstu ten ir svertis tongue.gif biggrin.gif doh.gif
Atsakyti
Pas mano mama liko mano mechanines ,normaliai rodo , o as nusipirkau kazkada elektronines( rodo svori , riebalu mase ,vandenu mase ) ,tai karts nuo karto su vyru pasiziurim savo svorius bigsmile.gif ,vyrui svarbiausia ,kad butu bent keli kg pliuso ,tada patenkintas nulipa su sypsena lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo NakedA: 14 gegužės 2012 - 23:23
Noriu nusipirkti elektronines svarstykles, bet kokias pirkti doh.gif Senukuos paziurejau, bet nezinau ka issirinkt.Kazkada mamai buvau nupirkus, tai pievas rode, grazinom.O su tais skysciu ir riebalu parodymais kazin verta pirkti g.gif
Atsakyti
QUOTE(aureka @ 2012 05 16, 23:09)
Noriu nusipirkti elektronines svarstykles, bet kokias pirkti  doh.gif  Senukuos paziurejau, bet nezinau ka issirinkt.Kazkada mamai buvau nupirkus, tai pievas rode, grazinom.O su tais skysciu ir riebalu parodymais kazin verta pirkti  g.gif


Sveiki,

Verta, jeigu sportuojate, laikotės dietos ir panašiai, tačiau jeigu džiaugiatės visais gyvenimo malonumais ir nevarginate savęs skaičiuodama kalorijas - nereikalingas daiktas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Digas @ 2012 06 02, 08:01)
Sveiki,

Verta, jeigu sportuojate, laikotės dietos ir panašiai, tačiau jeigu džiaugiatės visais gyvenimo malonumais ir nevarginate savęs skaičiuodama kalorijas - nereikalingas daiktas smile.gif



Tai va, kad bandom mesti svori ir panasiai ax.gif
Atsakyti
Sveiki, gal kas žinote, kur Vilniuje galima pigiai nusipirkti elektronines svarstykles? Gal kokiam prekybcentry dabar užmatėte akcijas? Dekui už atsakymus.
Atsakyti
Nusipirkau vakar senukuos tefal svarstykles, taip dziaugiausi.Bet ne ilgai.....Grybauja ekranelis doh.gif Ne pirmas kartas kai su elektroninem nepasiseka
Atsakyti