Įkraunama...
Įkraunama...

Mokslai užsienyje

dirbti tau tektu nelegaliai, nes studentai siaip dirbt negali, isskyrus tik 20 val per savaite ir tik universiteto teritorijoj - bet tie darbai siaip nesimeto ir is kart tik atvykus, kad gausi sansai mazi...

o po mokslu tai jau kaip tu nori.. jei i LT nenori vaziuot, tai gali pasiimti metams OPT card (practical training) ir padirbeti su kazkur pagal specialybe, per ta laika, gal rasi darbdavi, kuris sutiks darbo viza (H1b) padaryt.
Atsakyti
QUOTE(Foggy @ 2007 12 14, 19:56)
Kaip mokinukems sekasi egzaminus laikyti? As jau clap.gif  karsta.gif  karsta.gif pagaliau atostogos biggrin.gif

As atostogose irgi 4u.gif tik susinervojau del geometry isvede man B o truko 1.5 % kiaule gryna, tiek sunkiai variau visa semestra. Foggy tu dar su pilvuku?
Atsakyti
QUOTE(reda s @ 2007 12 16, 14:27)
As atostogose irgi  4u.gif  tik susinervojau del geometry isvede man B o truko 1.5 % kiaule gryna, tiek sunkiai variau visa semestra. Foggy tu dar su pilvuku?



man kazkada professional business communications klasej truko 0.2% ir neparase man geresnio balo, nes labai jau ziaurus kirvis destytuvas buvo. buvau pasiruosus as jo palaukt uz kampo kokio tada lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(MichGirl @ 2007 12 16, 13:30)
dirbti tau tektu nelegaliai, nes studentai siaip dirbt negali, isskyrus tik 20 val per savaite ir tik universiteto teritorijoj - bet tie darbai siaip nesimeto ir is kart tik atvykus, kad gausi sansai mazi...

o po mokslu tai jau kaip tu nori.. jei i LT nenori vaziuot, tai gali pasiimti metams OPT card (practical training) ir padirbeti su kazkur pagal specialybe, per ta laika, gal rasi darbdavi, kuris sutiks darbo viza (H1b) padaryt.

drinks_cheers.gif su viskuo 4u.gif
jei nerarstum darbdavio kuris popierius tvarko tada tektu vel eiti mokytis .
Atsakyti
Aciu jums uz patarimus... Reikes stengtis, nuo pavasario jau pradesiu tvarkytis popierius, nes kaip suprantu, jau iki 2009 sausio/vasario turi but nusiusti prasymai, kad 2009 rudeni pradet mokslus... Kazkaip reikia eit i prieki, nes Lietuva kazkaip siuo metu regresuoja... Ateities nenusimato sviesios blush2.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ngute: 17 gruodžio 2007 - 09:58
QUOTE(ngute @ 2007 12 17, 02:56)
Aciu jums uz patarimus... Reikes stengtis, nuo pavasario jau pradesiu tvarkytis popierius, nes kaip suprantu, jau iki 2009 sausio/vasario turi but nusiusti prasymai, kad 2009 rudeni pradet mokslus... Kazkaip reikia eit i prieki, nes Lietuva kazkaip siuo metu regresuoja... Ateities nenusimato sviesios blush2.gif  lotuliukas.gif

zinai gal ir ne mano reikalas, bet cia vaziuoti mokytis pharmacy? 30-50 stuku i metus? as kaip zadejau gryzti i lietuva eiti medicina mokintis lietuvoje yra apie 5000 euru. tai palyginus su amerika labai pigu. O tu dar kaip international student mokesi dvigubai jeigu ne trigubai. schmoll.gif
Mich girl o tu mokiniesi ka ar jau mokslai baigti?
Atsakyti
QUOTE(reda s @ 2007 12 16, 18:27)
As atostogose irgi  4u.gif  tik susinervojau del geometry isvede man B o truko 1.5 % kiaule gryna, tiek sunkiai variau visa semestra. Foggy tu dar su pilvuku?


Taigis - B for better, baik nervuotis. Man irgi reikia imt geometrija, bet nezinau nezinau ar as patempsiu algebra ir geometrija.
Atsakyti
Manes irgi geometrija laukia smile.gif atidelioju vis kiek galiu, nes kiek prisimenu zalia buvau mokykloj sad.gif
Atsakyti
QUOTE(reda s @ 2007 12 17, 09:50)
zinai gal ir ne mano reikalas, bet cia vaziuoti mokytis pharmacy? 30-50 stuku i metus? as kaip zadejau gryzti i lietuva eiti medicina mokintis lietuvoje yra apie 5000 euru. tai palyginus su amerika labai pigu. O tu dar kaip international student mokesi dvigubai jeigu ne trigubai.  schmoll.gif 
Mich girl o tu mokiniesi ka ar jau mokslai baigti?



amerikoj paskui ir atlyginimas atitinkamas bus negu kad LT. tongue.gif

As is esmes jau baigus, bet noreciau po metu kitu gal i kokia law school isitrint.. bet cia dar GAL tik... vis dar mastau...
Atsakyti
QUOTE(reda s @ 2007 12 17, 16:50)
zinai gal ir ne mano reikalas, bet cia vaziuoti mokytis pharmacy? 30-50 stuku i metus? as kaip zadejau gryzti i lietuva eiti medicina mokintis lietuvoje yra apie 5000 euru. tai palyginus su amerika labai pigu. O tu dar kaip international student mokesi dvigubai jeigu ne trigubai.  schmoll.gif 
Mich girl o tu mokiniesi ka ar jau mokslai baigti?



Matai, as kitu kampu bandau paziuret, zinau kad tai labai dideli pinigai, ir ne menesis, ziurejau realiai, kad tuo atveju jei man tikrai nepasisektu ten gauti darbo, tai blogiausia kas gali nutikti, tai kad bus labai daug pinigu ideta, ir grisiu i lietuva, busiu 7 metus ten prabuvus, bet kadangi man tik 21metas, apie seimadar kokius 15 metu tikrai negalvosiu, tai gal ir ne taip baisiai cia skamba...
Kas is to su lietuviskais diplomais, mokslas pigus, jo niekas nevertina, visi kas tik netingi aukstaji baigia, niekam tavo diplomai neidomus, as baigusi kokius metus dirbciau uz minimuma, po to mano (kaip zinom moteris lietuvoj pagal nerasytus istatymus maziau uzdirba), darbu vaistineje, uzdirbciau jei labai labai labai.... stengciausi kokius 2500/3000lt... taigi jei noreciau nors koki inkileli sava nusipirkti(nes kainas nekilnojamo turto laiko monako lygyje), tureciau dirbti iki gyvenimo galo(gal net ne pirmo, kaip zaidimuose)...
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti