Įkraunama...
Įkraunama...

Pedikiūras-II

cia vilniuje karoliniskese priesais norfa asanaviciutes gatveje yra toks salonas, nezinau manikiurininkes vardo, bet tikrai puikiai atlieka savo darba, kojytes grazutes grazutes 4u.gif kaina 50 lt mirksiukas.gif
Atsakyti
Ar kuri daretes pedikiura Pasilaiciuose Henrietes grozio salone? idomu kaip ten padaro g.gif
Atsakyti
Naujoviškas pedikiūras thumbup.gif
http://www.technolog...pedikiuras/view
Atsakyti
QUOTE(Marzde @ 2008 08 13, 19:46)



net siurpuliukai kunu perbego.. Kazkaip nelabai "skaniai" atrodo biggrin.gif biggrin.gif Idomu ar skauda g.gif
Gal reiktu ir man salone akvariuma isitaisyt? - vienos masazines voneles klientems siulyciau kojas tarp zuvyciu pamerkt thumbup.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
man rodos cia tos pacios zuveles kurias naudoja sergantiems zvyneline gydyti, sako jiems labai padeda
Atsakyti
Gal kuri galite rekomenduoti gera manikiuriste Klaipedoje?
Atsakyti
QUOTE(Marzde @ 2008 08 13, 20:46)


Mielai išbandyčiau žuvytes pedikiūrui smile.gif Atrodo, kad jos turėtų švelniai čiupinėti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mamaSandra @ 2008 08 18, 13:01)
Gal kuri galite rekomenduoti gera manikiuriste Klaipedoje?


Aš taip pat ieškau geros manikiuristės pedikiuristės Klaipėdoje ax.gif Bet žiūriu merginos iš Klaipėdos miega, gal nesidaro nieks nail.gif
Atsakyti
Greitai ir kokybiškai savo namuose atlieku pedikiūro procedūras:
- vonelė su gydomosiomis druskomis, odą minkštinančiu losjonu;
- suragėjusios odos, nuospaudų pašalinimas;
- kulnų mikštinimas;
- masažas kojytėm;
- odelių sutvarkymas, nago formos suteikimas;
- lakavimas,nagų dailė, prancuziškas pedikiūras, akmenukų ir gėlyčių įdėjimas į laka.
Kaina - 50Lt.

Taip pat darau manikiūrą - paprastą, prancuzišką.Į manikiūro procedūras įeina: pylingas rankoms, odelių pašalinimas, suminkštinimas, nago formos suteikimas, lakavimas, dailė.
Kaina - 30Lt.

Klientes priimu namuose, Pašilaičiuose. Jei yra daugiau nei dvi klientės ( su draugėm ar pan ) , galiu atvykti į namus.(+10-15Lt)

Naudoju kokybiškas Belfeet, Gena, PediSation kompanijų gaminius.

Kreiptis telefonu, el.pastu, skype. Atsakau ir į sms. Priimu darbo dienom vakarais po darbu ( nuo 16.45val.) ir savaitgaliais visą dieną Jums patogiu laiku.

Būkime gražios ne tik vidumi, bet ir išore smile.gif

Kontaktai : Manta 8 623 53829 , el.pastas : manta.abraskeviciute@gmail.com skype : manta1.63 Vilnius
Atsakyti
Galiu parekomenduot puiku meistra smile.gif gyriau ja jau kitam forume rolleyes.gif kiek esu bandziusi manikiurisciu sioji man labiausiai patiko thumbup.gif neperseniausiai dariausi higienini pedikiura kuris kainuoja 40lt, bet kadangi norejau ant savo koju naguciu uzsiliet geli su daile viduj sumokejau 50lt labai kruopsciai atlieka savo darba thumbup.gif ir siaip maloniai bendrauja wink.gif dirba tiesa ji namuose silainiuose, bet tvarkingai smile.gif
palieku jos numeriuka 860442744
Atsakyti
Neradau naujos temelės, tai pati atidariau, atsiprašau, jei tokia sukurta ir neradau.


QUOTE(furbe @ 2009 06 23, 00:25)
gal kas galit parekomenduoti koki nors nebrangu, bet veiksminga krema nuo blogo koju kvapo ir prakaitavimo?  4u.gif  smile.gif


Tik tą patį Deo kontrol. Mano vyras šią problemą turi, tai per tiek metų išbandė daugybę visokių priemonių brangiausių pačių, jokio efekto. Draugas jam patarė šitą pigų rusišką pabandyt ir visai netikėdamas pabandė. Nu veikia po pirmo pasitepimo, nerealu smile.gif Džiaugiasi baisiausiai.

QUOTE(charisma212 @ 2009 06 28, 09:50)
pagirkite kas vilniete - pedikiuriste biggrin.gif


Turiu kontaktus nuostabios pedikiūristės Julijos, ji dabar dirba naujam salone Lotus, Pavilnionių 31. Taip nustebau, kad žmogus tiek įsimylėjęs savo darbą, šveičia kojas su tokiu entuziazmu... Ir masažiuką puikų padaro. Nežinau, kiek dabar pas ją kainuoja, nes dariausi, kol ji dirbo kitame salone ir buvo 55 Lt.


QUOTE(luli @ 2009 06 30, 13:59)
na taip,visur krize,o kainos nemazeja,as tikejausi,kad truputi atpigs,o del pigiausio,tai ir tame reikalas,kad geriausia kur brangiausia smile.gif


Tai jūs pati atsakėte į savo klausimą.

QUOTE(Auksuole @ 2009 06 30, 17:56)
Priklauso nuo salono: jei įdarbina darbuotojas ir jos gauna socialines garantijas - kaina didesnė. Jei dirba pagal verslo liudiją - mažesnės smile.gif


Kad su verslo liudijimu grožio paslaugoms negali dirbti grožio salone, nebent dirba nelegaliai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Junda: 07 liepos 2009 - 10:17
merginos,noriu paklaust,kiek laiko uztenka,isvaikstot,po padaryto pedikiuro, g.gif
Atsakyti