Įkraunama...
Įkraunama...

Sveikinimai: žodžiai, eilėraščiai, posakiai...

Labas mamytes, gal turit kas koki grazu eilerasti 70-to jubiliejaus proga vyrui. Mano vaikam 7 ir 4 metai, noriu kad seneliuj padeklamuotu! Aciu, jei kazkas atsilieps
Atsakyti
QUOTE(lienusia @ 2015 01 09, 20:17)
Labas mamytes, gal turit kas koki grazu eilerasti 70-to jubiliejaus proga vyrui. Mano vaikam 7 ir 4 metai, noriu kad seneliuj padeklamuotu! Aciu, jei kazkas atsilieps

DĖKOJU, SENELI
Už tai, kad saulytė
Sapnely aplanko,
Dėkoju, seneli,
Už šilumą rankų...

Nukrito žvaigždelė
Ant mano delniukų.
Priimki, seneli,
Gėles iš anūko.

/Zita Gaižauskaitė/
Papildyta:
Senelis eina pamažu.
Senelis kalba - man gražu.
Kalba kalbelė prakilni.
Žodelių muzika švelni.
Nešauks, nerėks balsu žvarbiu.
Senelį myliu ir gerbiu.
(Martynas Vainilaitis)
Atsakyti
Gyvenimas yra galimybė, pasinaudok ja. Gyvenimas yra grožis, žavėkis juo. Gyvenimas yra palaima, mėgaukis ja. Gyvenimas yra svajonė, išpildyk ją. Gyvenimas yra iššūkis, priimk jį. Gyvenimas yra pareiga, įvykdyk ją. Gyvenimas yra žaidimas, žaisk jį. Gyvenimas yra pažadas, tesėk jį. Gyvenimas yra liūdesys, išgyvenk jį. Gyvenimas yra daina, dainuok ją. Gyvenimas yra kova, priimk ją. Gyvenimas yra tragedija, išlaikyk ją. Gyvenimas yra nuotykis, išdrįsk jį. Gyvenimas yra sėkmė, pasiek ją. Gyvenimas pernelyg brangus, kad jį naikintum. Gyvenimas yra gyvenimas, kovok už jį. (Motina Teresė)
Atsakyti
Mergaites, gal kas turi Raudonkepuraites zodzius, koki eilerastuka, reikia dukrytei i darzeli Naujiems metams. Arba patarkit kur galima paieskoti. Aciu :-)
Atsakyti
QUOTE(Nari @ 2015 12 01, 09:08)
Mergaites, gal kas turi Raudonkepuraites zodzius, koki eilerastuka, reikia dukrytei i darzeli Naujiems metams. Arba patarkit kur galima paieskoti. Aciu :-)

man tik si i minti atejo:
http://dainutekstai....ites-daina.html
Atsakyti
Ieskau paprastu zodziu, bendradarbes isleistuvem. Nuosirdaus palinkejimo ir tiek, nieko nerandu...visi kazkokie ispusti visokiais aciu verysad.gif
Atsakyti
Sveiki, gal kas turite kokių minčių kaip renginy pristatyti šeimą (šeimos dienai)?
Prisistatymas kokia 1 min truktu...
Ačiū 4u.gif

Atsakyti
Sveikos merginos,

naršau inernete ir nieko nerandu tinkamo. Gal kuri matėt ir turis išsisaugojusios.
Darželiui 25-metis. reiktų eilėraštuko, kad sūnus pasakytų. Jis priešmokyklinukas. Tai kad jam tiktų. Neateina į galvą nieks. Gal apie gimtadienius, ar kokias šventes ar darželį koks tiktų. Radau kelis, bet girdėti ir darželyje jau sakyti per šventes.
Gal ką patartumėt. Ačiū smile.gif
Atsakyti
Sveiki.

Gal kas turit pakvietimo sablona Pirmajai Komunijai?

Isnarsiau visa interneta, nu nieko verysad.gif((((
Atsakyti

labukas,gal kas pagelbėtų,reikia palinkėjimo,išeina bendradarbė iš darbuko,nieko neberandu

Atsakyti
QUOTE(nerida @ 2017 09 17, 18:37)
<p>labukas,gal kas pagelbėtų,reikia palinkėjimo,išeina bendradarbė iš darbuko,nieko neberandu
</p>


Isleistuvems mes darem kalendoriu pakabinama ant sienos su nuotraukomis: darbo svenciu, gimtadieniu, isvyku. Pirmame lape rasem siuos zodzius:

Gyvenimas - tai ne tos dienos,
kurios praėjo, bet tos,
kurios įsiminė.
(P. Pavlenka)

Paskutiniame siuos:

Yra tik du būdai kaip gyventi...
Vienas - galvoti jog stebuklų nebūna...
Kitas - galvoti, kad viskas yra stebuklas...
Nedūžtančių vilčių ir skambančių minčių,
dosnios lemties ir kerinčios sėkmės...
Ramybės, atvirumo ir kuo daugiau
gerų žmonių šalia...

4u.gif
Atsakyti
Sveikutės,

Reikia sveikinimo įmonės 9- ojo gimtadienio proga. Būsiu dėkinga!;)
Atsakyti