Įkraunama...
Įkraunama...

Velykų stebuklas

Oi, Mama Agne, tik dabar radau laiko paskaityti... blush2.gif

Labai gražūs jausmai užplūdo wub.gif

Graži tu ir be to epidūro hihihi.gif

Aukit sveikutės wub.gif
Atsakyti
Labai visoms ačiū 4u.gif
Atsakyti
Sėkmės auginant savo mažylius biggrin.gif .
Atsakyti
gražiai parašiai wub.gif susigraudinau gale pasakojimo cray.gif
aukit sveikutės 4u.gif
Atsakyti
Labai grazu thumbup.gif
Net akys sudreko...

Sekmes jusu seimynelei 4u.gif
Atsakyti
wub.gif saunuoles... 4u.gif beje sis gydytojas man neleido ir saukti hihihi.gif
Atsakyti
va taip ir būna su tuo nuskausminimu doh.gif biggrin.gif
man irgi iš pradžių sakė: "Ponia, dar per anksti", o po pusvalndžio jau buvo "Pone, jau per vėlu" gun_bandana.gif

o šiaip....

Mama Agne, nuostabi istorija thumbup.gif
Gal ir mamos Napoleonas po visko dar skanesnis pasirodė? ar dar neteko ragauti? essen.gif
Atsakyti
graži istorija thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
sveikinu. puikiai zinau ka reiskia velykas ligonineje svesti rolleyes.gif as pernai velykas ligonineje su sunumi svenciau - juk neisakysi vaikiukui kada gimti, ar kad palauktu dar truputeli biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Mama Agnė @ 2008)
Matyt, daktaras suprato mano skausmą ir nusprendė man padėt. Padėjo mano vaikiukui kuo greičiau nusileist į dubenį ir įsistatyt.
Kažkaip labai skausmingas visas šitas nusileidimas buvo... Bet pagaliau gavau leidimą stumt.

Na visu pirma,LABAI SVEIKINAME JUS!!! 4u.gif AUKITE SVEIKUTES!!!MAMYTE TIKRA SAUNUOLE!!! mirksiukas.gif
Ir noriu paklausti,o kaip tas gydytojas jums padejo kudikiui isistatyti i dubeni?Kazkaip pati gimdziusi esu,bet man nieko panasaus nedare.Tiesiog idomu pasidare koks cia procesas vyksta.Aciu.
Atsakyti
Labai labai visoms ačiū 4u.gif

QUOTE(zyzlute @ 2008 04 25, 11:57)
wub.gif saunuoles... 4u.gif beje sis gydytojas man neleido ir saukti hihihi.gif

man leido biggrin.gif. aš net ir neklausiau, tiesą sakant hihihi.gif

QUOTE(Katusik @ 2008 04 25, 16:54)
Gal ir mamos Napoleonas po visko dar skanesnis pasirodė? ar dar neteko ragauti? essen.gif

jau tą pačią dieną man buvo pristatytas thumbup.gif
skanumėlis neišpasakytas essen.gif

QUOTE(Aryvle @ 2008 04 26, 15:55)
sveikinu. puikiai zinau ka reiskia velykas ligonineje svesti rolleyes.gif  as pernai velykas ligonineje su sunumi svenciau - juk neisakysi vaikiukui kada gimti, ar kad palauktu dar truputeli  biggrin.gif

tikrai puiki šventė 4u.gif

QUOTE(Rykliuke @ 2008 04 26, 19:04)
Na visu pirma,LABAI SVEIKINAME JUS!!! 4u.gif AUKITE SVEIKUTES!!!MAMYTE TIKRA SAUNUOLE!!! mirksiukas.gif
Ir noriu paklausti,o kaip tas gydytojas jums padejo kudikiui isistatyti i dubeni?Kazkaip pati gimdziusi esu,bet man nieko panasaus nedare.Tiesiog idomu pasidare koks cia procesas vyksta.Aciu.

tiesiog rankom padėjo mažylės galvytei kuo greičiau įsistatyt į dubenį.
Atsakyti
Labai grazi istorija smile.gif
Teisingai, poto visi skausmai pasimirsta thumbup.gif
Atsakyti