Įkraunama...
Įkraunama...

Šemetos mokykla

QUOTE(Gerute @ 2009 01 22, 17:39)
Sveikos mamos!
Gal zinot kas nors kiek dabar kainuoja Semetos kursai? Mes 2006 lankem, o dabar norejom gimdyma pakartot, paskambinau tai pasake kad 'naujas poziuris' smile.gif) reikia is naujo eit, o kiek kainuoja nepaklausiau, dabar svarstau ar cia mums eit, ar neeit, ir nuo kainos zinoma priklauso....


Nu mano tuščia galva neatsimena, kiek prieš metus pinigų atidavė (gal apie 350Lt - burbuliuoja šalia MB), bet užtat atsimena, kad ta baisi pinigų suma atrodė ne tokia baisi, kai Šemeta sakė, kad vieną kartą sumokėję, galėsim lankytis kiek norėsim ir kada norėsim. Tai jei ne melagiai jie, jums antrą kartą mokėt nebereikia mirksiukas.gif Netgi jei "požiūris naujas"
Atsakyti
Aciu Kuitulienė, jau paziurejau kitoj sakoj, lyg 380 Lt, o vyras prisimine kad lankant pakartotinai zadejo 50 proc nuolaida.... Bet mes pasitarem-pasitarem, ir nutarem neeit dar karta, aptarsim visus klausimus su gydytoja pas kuria norim gimdyti, gal bus net geriau kai apie konkrecia patirti kalbesim, bent jau as tikiuosi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gerute @ 2009 01 22, 23:23)
Aciu Kuitulienė, jau paziurejau kitoj sakoj, lyg 380 Lt, o vyras prisimine kad lankant pakartotinai zadejo 50 proc nuolaida.... Bet mes pasitarem-pasitarem, ir nutarem neeit dar karta, aptarsim visus klausimus su gydytoja pas kuria norim gimdyti, gal bus net geriau kai apie konkrecia patirti kalbesim, bent jau as tikiuosi smile.gif


Tai melavo mum taip išeina g.gif Tikrai sakė kad bus galima ir su kitu nėštumu ateit.... Ir be jokių 50 proc nuolaidų........
Atsakyti
QUOTE(Kuitulienė @ 2009 01 22, 19:20)
Nu mano tuščia galva neatsimena, kiek prieš metus pinigų atidavė (gal apie 350Lt - burbuliuoja šalia MB), bet užtat atsimena, kad ta baisi pinigų suma atrodė ne tokia baisi, kai Šemeta sakė, kad vieną kartą sumokėję, galėsim lankytis kiek norėsim ir kada norėsim. Tai jei ne melagiai jie, jums antrą kartą mokėt nebereikia  mirksiukas.gif Netgi jei "požiūris naujas"


Na, mes su antru vaikuciu ejom pakartotinai tik i gimdyma, akd atsiminti visus kvepavimus, masazus ir siaip gimdymo eiga. Tai nieko nemokejom. Dabar ta pati daryti ruosiames su treciu, tai dar neskambinau, ar kas nors pasikeite
Atsakyti
Aš prieš. Lankiau. Vienintelis geras dalykas buvo pasiruošimas gimdymui. Nardymas mums netiko (bandymas 3 kartai) - man tai panašiau į vaiko traumavimą. Pagalvokit, kvėpuoji kvėpuoji oru ir staiga įtrauki vandens. Ir taip ne vieną kartą kol susieji vandenį su žodžiais ir kad kvėpuoti negalima.. Mankšta man patiko darėme iki 6 mėn. Nustojome - vyras neužsiimdavo, o man tapo per sunku vaiką tampyti. Dabar praėjus 5 metams galvoju - ačiū Dievui, kad viskas taip susiklostė. Viskas praėjo be traumų ir laiku sustota. Vaikai puikiai auga ir be dinaminių mankštų, nardymų, ir yra lygiai tokie pat guvus, sveiki ir protingi. Su antru niekad to nedaryčiau (nardymas, dinaminė mankšta). Juk yra didelis malonumas matyti, kai vaikas pats lukštenasi ir eina i priekį, o nestumdomas ir baksnojamas į nugarą (dinamine mankšta). Vien pasigirti, kad va mano vaikas tą ir tą daro? Viskas greitai praeina ir tampa labai juokinga, kai pasižiūri atgal.. O šiaip viskas ateina savo laiku - ir supratimas.
Atsakyti
QUOTE(Gerute @ 2009 01 22, 17:39)
Sveikos mamos!
Gal zinot kas nors kiek dabar kainuoja Semetos kursai? Mes 2006 lankem, o dabar norejom gimdyma pakartot, paskambinau tai pasake kad 'naujas poziuris' smile.gif) reikia is naujo eit, o kiek kainuoja nepaklausiau, dabar svarstau ar cia mums eit, ar neeit, ir nuo kainos zinoma priklauso....

Laba,mes lankeme 2008 geguzes men. mokejome 360lt. Musu pirmas vaikas,tai info gavome tikrai daug. thumbup.gif Kai jau gime vaikas skambinomes Semetai, tai i visus mums rupimus klausimus labai aiskiai ir maloniai atsake. mirksiukas.gif
Na,bet jeigu gimdysiu antra.Tai i tuos pacius kursus nebeeisiu.Gal ir atsiranda tu
naujoviu ,bet ne tiek jau ir daug.Nes jau didziulius pagrindus turiu. mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(milereta @ 2009 01 29, 10:32)
Aš prieš. Lankiau. Vienintelis geras dalykas buvo pasiruošimas gimdymui. Nardymas mums netiko (bandymas 3 kartai) - man tai panašiau į vaiko traumavimą. Pagalvokit, kvėpuoji kvėpuoji oru ir staiga įtrauki vandens. Ir taip ne vieną kartą kol susieji vandenį su žodžiais ir kad kvėpuoti negalima.. Mankšta man patiko darėme iki 6 mėn. Nustojome - vyras neužsiimdavo, o man tapo per sunku vaiką tampyti. Dabar praėjus 5 metams galvoju - ačiū Dievui, kad viskas taip susiklostė. Viskas praėjo be traumų ir laiku sustota. Vaikai puikiai auga ir be dinaminių mankštų, nardymų, ir yra lygiai tokie pat guvus, sveiki ir protingi. Su antru niekad to nedaryčiau (nardymas, dinaminė mankšta). Juk yra didelis malonumas matyti, kai vaikas pats lukštenasi ir eina i priekį, o nestumdomas ir baksnojamas į nugarą (dinamine mankšta). Vien pasigirti, kad va mano vaikas tą ir tą daro? Viskas greitai praeina ir tampa labai juokinga, kai pasižiūri atgal.. O šiaip viskas ateina savo laiku - ir supratimas.

Mankstu mes nedarem ax.gif Labai jau ziaurios man jos pasirode.Vyras neturejo laiko su tom mankstom,o as tai iskarto pasakiai,kad ju nedarysiu.Man kazkas baisaus taip metyti vaika doh.gif
Nors kai rode ,kaip ten juos meto,tai man patiko blush2.gif Tik ne mano vaika blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(milereta @ 2009 01 29, 10:32)
Nardymas mums netiko (bandymas 3 kartai) - man tai panašiau į vaiko traumavimą. Pagalvokit, kvėpuoji kvėpuoji oru ir staiga įtrauki vandens. Ir taip ne vieną kartą kol susieji vandenį su žodžiais ir kad kvėpuoti negalima..


Čia netiksliai pasakei - vaikas vandens tikrai neįtraukia. Tame ir "kampas" - iki kelių mėn amžiaus išlieka įgimtas refleksas sulaikyti kvėpavimą, o nuo gimimo nardant, tas refleksas neišnyksta. Jei įkvėptų vandens, liūdnas vaizdas būtų smile.gif Tiesiog gali nepatikti staigūs pokyčiai, judesiai, bet tikrai ne vanduo plaučiuose smile.gif
Šiaip buvom ir mes Kristiną pasikvietę, bet ji man pasitikėjimo nesukėlė schmoll.gif Paskui su kineziterapeute kalbėjom, tai sakė, kad reikia įvertinti, ar vaikui tinkama, ar reikalinga ta dinaminė mankšta - pvz., jei tonusas žemas, tikrai gali baigtis sąnarių išnarinimu. Ponia Kristina taip skubėjo, kad tai jai buvo ne galvoj. O iš to, kad vieną kartą parodo, kaip pratimai daromi, tėvai kineziterapeutais netampa. Man baisu buvo ir vyrui vaiko tąsyt neleidau smile.gif
Atsakyti
Sveiki, pritariu Kuitulienei ir Mileretai. DM tikrai turi didelį šalutinį poveikį, apie kurį p. Šemeta ir juo labiau p. Kristina nutyli. Turiu kitų nuoskaudų iš šių kursų, apie kurias jau rašiau. Džiaugiuosi, kad laiku susipratau ir pumpurėlis auga sveikas.. net be p. Šemetos pratimų lenkia savo laiką blush2.gif ir, manau, yra laiminga, nes.. laimė priklauso ne nuo atlankytų p. Šemetos kursų, o mylinčių žmonių, kurie vaikučius supa.
Atsakyti
QUOTE(Kuitulienė @ 2009 01 30, 17:41)
Šiaip buvom ir mes Kristiną pasikvietę, bet ji man pasitikėjimo nesukėlė  schmoll.gif  Paskui su kineziterapeute kalbėjom, tai sakė, kad reikia įvertinti, ar vaikui tinkama, ar reikalinga ta dinaminė mankšta - pvz., jei tonusas žemas, tikrai gali baigtis sąnarių išnarinimu. Ponia Kristina taip skubėjo, kad tai jai buvo ne galvoj. O iš to, kad vieną kartą parodo, kaip pratimai daromi, tėvai kineziterapeutais netampa. Man baisu buvo ir vyrui vaiko tąsyt neleidau smile.gif

aš Kristinos vizito iš viso nenoriu prisiminti, nurikdė vaiką,aprėkė mane ir t.t.
Atsakyti
As tai is pat pradziu zinojau, kad nenoriu jokiu nardymu ir mankstu, nes nepriimtina man. Vaiksciojom i baseina ir teko matyti kaip mama kudiki nardina, tas rekia, o ji vis tiek savo. Tai kazkokia nesamone.
Gimus antram vaikui turejau begale problemu su MP ir maitinimu, tai ko tik nedariau ir kam neskambinau. Vienintele Kristina dave tikrai veiksmingu patarimu ir maloniai atsakinedavo i klausimus (skambinau bent 3 kartus). O visos tos zindymo mokytojos is visokiu baltijos amerikos kliniku ir t.t. tai ne velnio nepadejo, tik pinigu nori isplesti ir telefonu nenoriai kalba.
O ji nei pazista manes, nei uzmokesti gavo.
Dauguma lankiusiu sako, kad labai reikia atsirinkti kas priimtina o kas ne.
As dziaugiuosi, akd bedai istikus galima ramiai skambinti ir prasyti pagalbos. O veliau jau pats sprendi kiek jos reikia ir ar nori atsidekoti.
Atsakyti
Man ta Šemetos mokykla tikra pinigų plovimo mašina. Žinau keletą atvejų kai tėveliai po tokių mankštų pas daktarus vaikus vežė dėl išsukinėtų sąnarių, o vyresnėliai , dėl nefiziologinio tampymo kūdikystėje , gali turėti rimtų problemu su stuburu.
Be to, tas jų gimdymas pagal planą juoką kelia, kažkokią sektą primena. blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Editux @ 2009 07 15, 23:30)
Man ta Šemetos mokykla tikra pinigų plovimo mašina. Žinau keletą atvejų kai tėveliai po tokių mankštų pas daktarus vaikus vežė dėl išsukinėtų sąnarių, o vyresnėliai , dėl nefiziologinio tampymo kūdikystėje , gali turėti rimtų problemu su stuburu.
Be to, tas jų gimdymas pagal planą juoką kelia, kažkokią sektą primena. blink.gif

o gal tiesiog tėveliai neteisingai ką nors darė?
Papildyta:
QUOTE(arbata205 @ 2009 02 24, 17:01)
As tai is pat pradziu zinojau, kad nenoriu jokiu nardymu ir mankstu, nes nepriimtina man. Vaiksciojom i baseina ir teko matyti kaip mama kudiki nardina, tas rekia, o ji vis tiek savo. Tai kazkokia nesamone.
Gimus antram vaikui turejau begale problemu su MP ir maitinimu, tai ko tik nedariau ir kam neskambinau. Vienintele Kristina dave tikrai veiksmingu patarimu ir maloniai atsakinedavo i klausimus (skambinau bent 3 kartus). O visos tos zindymo mokytojos is visokiu baltijos amerikos kliniku ir t.t. tai ne velnio nepadejo, tik pinigu nori isplesti ir telefonu nenoriai kalba.
O ji nei pazista manes, nei uzmokesti gavo. 
Dauguma lankiusiu sako, kad labai reikia atsirinkti kas priimtina o kas ne.
As dziaugiuosi, akd bedai istikus galima ramiai skambinti ir prasyti pagalbos. O veliau jau pats sprendi kiek jos reikia ir ar nori atsidekoti.

o ką ji tokio stebuklingo patarė?
nes man priešingai, Kristina nieko doro nepatarė, kitos moterys padėjo...
Atsakyti