Įkraunama...
Įkraunama...

Privatūs darželiai Klaipėdoje

QUOTE(Airi @ 2013 01 15, 12:57)
Gal gali mamytės parašyti kaip sekasi Jūrų žvaigždutėje arba Mažųjų pasaulyje? Kaip Ciba darželis?


Mes einam į Mažųjų pasauli nuo rugsėjo. Esam patenkinti. Iš pradžių galvojau, kad palankysim kol gausim valstybiniam daržely, o dabar jau galvoju, kad kol galėsiu mokėt, tai tol ir lankysim privatų - atmosfera ten visiškai kita. Nesakakau, kad valstybiniam taip jau viskas blogai (vyresnėlis sūnus lankė ir viskas gerai buvo), bet privatus žymiai geriau, ypač mažiukams (lopšelinukams).
Atsakyti
Maniškis eina į "Jūrų Žvaigždutę", tai net nėra kuo lyginti su valstybiniu. Vaikas daug greičiau adaptavosi grupėje, auklėtojos skiria daug dėmesio vaikams, nes grįžęs namo tik apie auklėtojas ir tekalba smile.gif. Man labai patinka tai, kad abi auklėtojos būna, kai vyksta veikla. Kadangi mano vyrukas labai judrus, tai jam labai patinka mankštos su kineziterapiaute, šokt nelabai mėgsta, bet auklėtojos sakė, kad ir į šią veiklą įsijungia smile.gif
Kai pradėjom lankyti "Jūrų žvaigdutę", vaikas labai pasikeitė, tapo atviresnis, judresnis, savarankiškesnis (pasirodo darželyje, net pats apsirengia!, namuose sako, kad nemoka). smile.gif Viskas mums ten labai gerai smile.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes:) gal galite pasakyti kur tiksliai randasi Mazuju pasaulis ir Juros zvaigzdute? (kaip suprantu kolkas tik sie du vaiku darzeliai yra Klaipedoj,neskaitant via m-klos)
Atsakyti
Google viską žino 4u.gif
Atsakyti
Sveiki 4u.gif

Gal kurios mamytės vaikučiai lanko CIBA? Nerandu niekur jokių atsiliepimų ... 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mamos,

Gal jau kuriai teko susidurti, matyti, apziureti nauja privatu darzeli - vaikystes sodas? Gal kas kokiu atsiliepimu gali mestelt biggrin.gif
Atsakyti
Turiu ir aš keletą pastabų ax.gif
Dėl čia taip giriamo Vaikystės sodo biggrin.gif - internete paskaičiau dienotvarkę, tai nelabai suprantu taip reklamuojamo DIDŽIULIO skirtumo nuo valstybinio darželio? Kurgi jis? g.gif Apskritai, vaikai kieme būna NET pusvalandį blink.gif b Taip rašo internetiniame puslapyje. Kas žinote realiai? Gal iš tiesų ten skirtumas akivaizdus, ir kieme vaikai žaidžia ilgai? Ar ne per vėlu mažiukams eiti miegoti 15 val.? g.gif Gal šešiamečiams pats tas, bet metinukams?
Būtų labai įdomu sužinoti lankančių nuomonę, nes kol kas dydžiu stebina tik kaina biggrin.gif

Kažkaip kol kas giriantys Austėją straipsniukai man atrodo tik reklama mirksiukas.gif


Ankstyvą pavasarį teko būti CIBA 4u.gif Norėjau apsižiūrėti ir vest ten savo mažiuką. Vis dėlto kol kas apsigalvojome, bet.... Man LABAI patiko ten smile.gif Jauku, auklėtoją vieną tesutikau normaliai, buvo keli vaikučiai. Daug žaislų. Sudarė labai gerą įspūdį, tačiau vis dėlto mano sūnelis tada buvo lygiai metukų, nusprendžiau, kad per mažas ax.gif

Jūrų žvaigždutė - kiek mačiau foto internete, susidarė įspūdis, kad nutriušusi ax.gif Ta prasme, tas pats vaizdas, kaip valstybiniuose darželiuose, tokie vargani baldeliai doh.gif Gal apsigaunate, kad aplinka nuosavo namo?
Šiaip iš interneto man labiau patiko Mažųjų pasaulis, tačiau "gyvai" nemačiau šių darželių.
Universa via - teko susidurti kitom aplinkybės, o ir pažįstamų vaikai lankė. Ten tai jau nekelčiau kojos. Nei į daržą, nei į mokyklą. Ypač turiu omeny direktorę ir tas jos pavaduotojas...

Tai tiek iš mano pusės.
Norėčiau komentarų 4u.gif
Atsakyti
Sveiki visi smile.gif

String - manau, būtų geriausia "gyvai" apsilankyti tuose darželiuose, ir pamatysit, kaip yra iš tikrųjų smile.gif nereikės ir komentarų.

Atsakyti
Siek tiek apie Vaikystes soda. Buvau ju atidarymo sventej. Nepatiko man visai schmoll.gif Mokant apie 1600 (su maitinimu) noretusi kur kas geresniu materialiniu salygu. Patalpos tamsios, kiemo jokio, maisto vietoje negamina, nera jokios sales, kur vaikai galetu sokti, vaidinti ir pan. Kai paklausiau, kur vyresni vaikai eina i lauka (mazytis kiemas bus skirtas tik patiems maziausiems), tai gavau atsakyma, kad salia yra skulpturu parkas ir tai yra "fantastiska". Vienu zodziu galeciau vardinti ir vardinti. As ne pries kaina, tik noretusi ka nors uz ja ir gauti. 4u.gif Musu namas salia sio darzelio, tai ir siandien vaikstinedama su dukryte maciau, kaip vaikiukai aprengti neoninemis liemenemis keliavo i skulpturu parka, nes ju paciu kieme iki siol bardakas. Tai tiek 4u.gif
Atsakyti
Daug skaičiau šia tema, bet dabar jau nutariau pati pakomentuoti, nes atėjo laikas.
Mes po truputi pradedame irgi žvalgytis, savo mažąjį galvojame vesti nuo spalio ar lapkričio, viskas priklausys nuo vyro darbo. Nuo balandžio iki dabar buvome užsukę beveik į visus darželius, ir susidarėme kažkokią savo nuomonę. Dar pasakysiu, matosi, kad yra komentarų, kurie gali būti užsakyti ar parašyti pačių darželių, nors kas žino, gal ir klystu.

Pirmas dalykas, dėl kurio sutarėme šeimoje, kad tikrai nėra gerai, kai vaikas vedamas ne į savo darželio kiemą, o per gatves į parkus ar panašiai. Na žinot, skulptūrų parkas, į kurį veda Vaikystės sodas, nes neturi savo kiemo, pasižymi ne tik savo skulptūromis, bet ir apsysiotais medeliais ir šiukšlėmis, ir visai nenorėčiau kad mano vaikas susirastų kokią nors numestą cigaretę, butelį, narkomano panaudotą švirkštą arba prie jų pradėtų kabinėtis asocialūs bomžai ar neduok dieve kokie pedofilai. Siaubas net pagalvojus. Be to, ta patalpų tamsa, kur jie įsikūrę, ir gatvės triukšmas, visai mus atbaidė, vaikui dar išsivystys kokia nors baimė per pietų miegą. Žodžiu, mažai investicijų, bet didelis muilo burbulas ir neadekvati kaina. Labai nuliūdino, o kažkada buvome Austėjos fanai. Matyt, kad biznis kituose miestuose įsisuko, o kokybė darosi panaši kaip Čili picerijoje.

CIBA džiaugiasi, kad jų vaikai vaikšto prie jūros ar šalia esančių kiemų: na manęs tai visai nedžiugina, juolab kad po jų langais naftos terminalas! Na kaip tokią vietą apskritai vaikų ugdymo įstaigai reikėjo susirasti.

Mažųjų pasaulis, atseit, turi visai neblogą kiemą, bet tas gerumas, kai už tvoros Kretingos gatvė, kur eismas laaabai intensyvus, ir pasibaigia. Be to, vėl, jokiu investicijų į vaiko žaidimą lauke, iš gėlių klombos padaryta smėlio dėžė, o vaikus saugoja tik viena auklėtoja grupėje, kas bus jei kažkas atsitiks kokiam vaikui, kaip ji viena susitvarkys? Patalpos gal ir visai nieko, tik atsiprašau, vaikai čia gyvena ant akmeninių plytelių, o kad suteikti „šilumos“, patiesti pigiausi kinietiški dėlionių kilimėliai.

Jūrų žvaigždutė patiko. Gal truputi komplikuotas privažiavimas prie darželio. Bet, viskas padaryta su meile, kiemas su didelėm smėlio dėžėm, supynėm, čiuožyklom, matosi nepagailėta investicijų. Nelabai supratau String komentaro, kad „baldeliai nutriušę“ - ryškiai darželyje nebuvusi. Tikrai viskas nauja, vadovės ir auklėtojų bendravimas labai šiltas, paliko malonų įspūdį. Su vaikais visada dvi auklėtojas, dar įvairūs būreliai, mankšta, muzika, šokiai... veikla labai intensyvi.

Mes jau pasirinkom. smile.gif

Tai tokios mintys, gal kažkam padės.
Sėkmės rinktis.
Atsakyti
QUOTE(salamaja @ 2013 07 10, 02:40)

Dėkui už komentarus 4u.gif
CIBA tai man visai nieko blogo, aišku, nėra taip jau baisiai gerai, kad netoli ta nafta, bet kai prie jūros einam, ne kažką toliau ta nafta ir yra mirksiukas.gif O šiaip tau patalpos nepasirodė geresnės, nei Jūrų žvaigždutėje? Aš pastarojoje nebuvau, apie baldus komentarą pasakiau, kaip man atrodo iš foto. Ačiū už komentarus, žinoma, geriausia, kai pamatai savo akimis mirksiukas.gif
Be abejo, man tikrai neatrodo patikimi tie interneto komentarai, kur kažką baisiai giria 1 žinutę turintis naujas narys mirksiukas.gif Toks asmuo tikrai atrodo užsiregistravęs forume tam, kad kažką pareklamuotų ax.gif Taip kad už 1600 Lt per mėnesį mano nuomone, turėtų būti LABAI daug duodama, nes tai yra tikrai dideli pinigai. Nesvarbu, kad gal ten vedantys tėvai uždirba daug tūkstančių per mėnesį, tačiau, kai valdiškas darželis kainuoja apie 250 Lt, o yra tiek "tarkuojamas", tai atsiprašau... Kartais pagalvoju, kad gal ir iš vis neverta į tuos privačius žiūrėti, nes nieko išskirtino ten nėra... Nebent kai neįmanoma visai pakliūti į darželį...
Atsakyti
QUOTE(String @ 2013 07 08, 15:42)
Turiu ir aš keletą pastabų  ax.gif 
Dėl čia taip giriamo Vaikystės sodo  biggrin.gif - internete paskaičiau dienotvarkę, tai nelabai suprantu taip reklamuojamo DIDŽIULIO skirtumo nuo valstybinio darželio? Kurgi jis?  g.gif  Apskritai, vaikai kieme būna NET pusvalandį  blink.gif b Taip rašo internetiniame puslapyje. Kas žinote realiai? Gal iš tiesų ten skirtumas akivaizdus, ir kieme vaikai žaidžia ilgai? Ar ne per vėlu mažiukams eiti miegoti 15 val.?  g.gif  Gal šešiamečiams pats tas, bet metinukams?
Būtų labai įdomu sužinoti lankančių nuomonę, nes kol kas dydžiu stebina tik kaina  biggrin.gif

Internete ju dienotvarke kazkokia keista surasyta blink.gif Is tikruju vaikai lauke buna ryte apie valanda ir vakare apie valanda (cia jei tevai neskuba atsiimti smile.gif ). Siuo metu Vaikystes sode yra stovykla (gali lankyti vaikai, kurie nenori visa laika lankyti VS), daug isvyku is sodo, tai vaikai ryte lauke uztrunka ilgiau - iki 1,5 val.
Miegoti eina apie 13 val.
QUOTE(Evameda1 @ 2013 07 09, 18:35)
Siek tiek apie Vaikystes soda. Buvau ju atidarymo sventej. Nepatiko man visai schmoll.gif  Mokant apie 1600 (su maitinimu) noretusi kur kas geresniu materialiniu salygu. Patalpos tamsios, kiemo jokio, maisto vietoje negamina, nera jokios sales, kur vaikai galetu sokti, vaidinti ir pan. Kai paklausiau, kur vyresni vaikai eina i lauka (mazytis kiemas bus skirtas tik patiems maziausiems), tai gavau atsakyma, kad salia yra skulpturu parkas ir tai yra "fantastiska". Vienu zodziu galeciau vardinti ir vardinti. As ne pries kaina, tik noretusi ka nors uz ja ir gauti. 4u.gif Musu namas salia sio darzelio, tai ir siandien vaikstinedama su dukryte maciau, kaip vaikiukai aprengti neoninemis liemenemis keliavo i skulpturu parka, nes ju paciu kieme iki siol bardakas. Tai tiek 4u.gif

Del patalpu tamsumo sutiksiu dalinai. Tamsi yra mazesniuju patalpa. Ir tikrai tamsi. Tikriausiai nevesciau maziuko vien del to. Bet vyresniuju patalpa - gyvenk ir norek biggrin.gif Ir sviesi, ir didele. O kam ta sale? g.gif Kodel negali sokti/vaidinti toje pat klaseje?
Dabar kieme buna ir mazesnieji, ir didesnieji, tik skirtingu laiku. Vietos tikrai uztenka. I skulpturu parka jie kasdien nebega.
Pagaminta smelio deze. Tik smelio dar nera biggrin.gif Bus laipyne.
Atsakyti