Įkraunama...
Įkraunama...

Fikusas

QUOTE(Debesiene @ 2008 06 18, 17:29)
daugiau nereikia pjaustyt...

išpjausčiau lapus nusvilintus nuo radiratoriaus (tokį biški brokuotą gavau) ir viršūnės atšakėlę (kuri neprigyja schmoll.gif ).
kitais metais tai tikrai norėčiau pjauti viršūnę,nes jis man per didelis bus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Cactus_ @ 2008 06 18, 17:32)
išpjausčiau lapus nusvilintus nuo radiratoriaus (tokį biški brokuotą gavau) ir viršūnės atšakėlę (kuri neprigyja  schmoll.gif ).
kitais metais tai tikrai norėčiau pjauti viršūnę,nes jis man per didelis bus  ax.gif

davai parodyk, kokius tu ten apipjaustymus darai g.gif
Atsakyti
štai mano naujas fikusiukas, gavau dovanų:
user posted image
paskaičiau šiek tiek internete, tai jis kažkaip vadinamas bonsai fikusu. Kaip manot, ar jį prižiūrėt kaip fikusą, ar kaip bonsai? blush2.gif
dar neprisiruošiau persodint, savaitgalio laukiu rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo VilkoSesuo: 19 birželio 2008 - 09:26
QUOTE(VilkoSesuo @ 2008 06 19, 10:25)
paskaičiau šiek tiek internete, tai jis kažkaip vadinamas bonsai fikusu. Kaip manot, ar jį prižiūrėt kaip fikusą, ar kaip bonsai? blush2.gif
dar neprisiruošiau persodint, savaitgalio laukiu rolleyes.gif

ir as norejau rasyt, kad cia prie bonsu jis daugiau skaitos biggrin.gif
o kam tu ji persodinet ruosies g.gif
siaip jei nenori, kas jis tau visas istystu, lapai paddetu, tai priziurek, kaip bonsa mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rena @ 2008 06 19, 10:29)
ir as norejau rasyt, kad cia prie bonsu jis daugiau skaitos biggrin.gif
o kam tu ji persodinet ruosies g.gif
siaip jei nenori, kas jis tau visas istystu, lapai paddetu, tai priziurek, kaip bonsa mirksiukas.gif




tai jis tiesiai iš parduotuvės, kažkokiose durpėse, tai norėtųsi į normalią žemę įsodint, kad atsigautų g.gif
et, o su bosai visai nemoku elgtis, tai jaučiu paliksiu augti natūraliai unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(rena @ 2008 06 18, 17:39)
kokius  apipjaustymus darai

kad nelabai bėra ką rodyti unsure.gif nupjoviau lapus, uždėjau servetkas,kad sugertų fikusų pieną i psio - operacija baigta tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Cactus_ @ 2008 06 19, 10:46)
kad nelabai bėra ką rodyti  unsure.gif nupjoviau lapus, uždėjau servetkas,kad sugertų fikusų pieną i psio - operacija baigta  tongue.gif

a kam lapus pjovei? g.gif
Atsakyti
QUOTE(VilkoSesuo @ 2008 06 19, 10:31)
tai jis tiesiai iš parduotuvės, kažkokiose durpėse, tai norėtųsi į normalią žemę įsodint, kad atsigautų  g.gif
et, o su bosai visai nemoku elgtis, tai jaučiu paliksiu augti natūraliai  unsure.gif

yra pirkt specaliai bonsams zemes mirksiukas.gif

QUOTE(Cactus_ @ 2008 06 19, 10:46)
kad nelabai bėra ką rodyti  unsure.gif nupjoviau lapus, uždėjau servetkas,kad sugertų fikusų pieną i psio - operacija baigta  tongue.gif

tai ka stagara palikai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Debesiene @ 2008 06 19, 10:49)
a kam lapus pjovei?

nuo radiratoriaus (taip sakė) buvo nudegę tongue.gif

QUOTE(rena @ 2008 06 19, 11:01)
tai ka stagara palikai

nea schmoll.gif aš kokius 5 lapus išpjoviau. toje vietoje plika, bet kiti šiek tiek padėtį taiso. beje, mano šis naujasis fikusas kažkokiais dideliais pailgais lapais g.gif mano senasis (ATA) tikrai mažesnius turėjo. tai čia gal porūšis kiek kitoks ar kažką galima padaryti,kad jie taip netystų? g.gif gaila,kad fotkių dabar neturiu, ryt,jei nepamiršiu,įmesiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Cactus_ @ 2008 06 19, 11:52)
nuo radiratoriaus (taip sakė) buvo nudegę  tongue.gif
nea  schmoll.gif aš kokius 5 lapus išpjoviau. toje vietoje plika, bet kiti šiek tiek padėtį taiso. beje, mano šis naujasis fikusas kažkokiais dideliais pailgais lapais  g.gif mano senasis (ATA) tikrai mažesnius turėjo. tai čia gal porūšis kiek kitoks ar  kažką galima padaryti,kad jie taip netystų?  g.gif gaila,kad fotkių dabar neturiu, ryt,jei nepamiršiu,įmesiu  ax.gif

na mano siaip vienas fikusas, kuris jau amen, dabar visos jo liekanos yra sukistos saknydinimui, tai jo lapai yra mazesni nei iprastu didzialapiu g.gif
manau, gal tai rusis g.gif
Atsakyti
Merginos gal zinot kodel fikuso lapai gelsta ir krenta?
Atsakyti
sveikos, as turiu paprasta stambialapi smile.gif kai pirkau beveik negyvas buvo, o dabar jau matau sveika pirmaji lapa leidzia 4u.gif gal zinot ar jis noriai sakosis ar teks priverst? g.gif
http://public.fotki....i/imgp6513.html
stagarelis uz kaktusu 4u.gif
Atsakyti