Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikai vestuvėse

Na man irgi nekaip atrodytu jei pasakytu,kad ateit be vaiko.
Gal tada niekur jo nesivest? g.gif doh.gif
Vaikas mano neatsiejama gyvenimo dalis,ir kas jau kas bet svetimiman neaskintu vestis ar ne.
Musu vestuves buvo kai sunui buvo virs metu,ir ka?Viskas puiku. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Smilga222 @ 2009 04 27, 15:52)
Na man  irgi nekaip atrodytu jei pasakytu,kad ateit be vaiko.
Gal tada niekur jo nesivest? g.gif  doh.gif
Vaikas mano neatsiejama gyvenimo dalis,ir kas jau kas bet svetimi man neaskintu vestis ar ne.
Musu vestuves buvo kai sunui buvo virs metu,ir ka?Viskas puiku. smile.gif


Niekas cia ir NEAISKINA. tiesiog yra prasymas ir tiek.
Atsakyti
neprašiau ... ir netrukdė tie vaikai g.gif ir nenorėčiau, kad manęs paprašytų... jei trukdo mūsų vaikai... manau ir mums nėra ten ką veikt... nors kiek ėjom vaikų nesivedėm dėl savo pačių patogumo... bet jei būtų iškelta sąlyga... manau būtumėm priėmę variantą neit išvis... tiesiog nesuprantu žmonių, kuriems vaikai tarsi daiktai, kuriuos galima naudot tik kai patogu... o kai ne... prašom... palikit kur spintoj doh.gif
paprastai po kelių metų... patys prašytojai atsidūrę panašioj situacijoj suvokia savo buvusio prašymo netaktiškumą... bet jau būna šaukštai po pietų taip sakant cool.gif
šiaip jau... nei vieni atsakingi tėvai nesives savo vaikų į panašaus pobūdžio renginius be rimtos priežasties... o išgirdę prašymą neatsivest... natūraliai sureaguos neigiamai...
Atsakyti
QUOTE(~Jacinta~ @ 2009 04 26, 22:16)
O jei as nekvieciu savo pusbroliu ir puseseriu vaiku, tai as jau ragana! g.gif Sesers vaikas bus, man jo uztenka! cool.gif
drinks_cheers.gif  thumbup.gif

su tokia logika galima nekviest ir pusseserės vyro, ar pusbrolio žmonos. bet jei kviečiat šeimą, tai kvieskit visą. juolab kad tai giminės.

suprantama, kad norisi vestuves tobulas turėt, bet juokinga skaityt, kad šimtą žmonių pakvietus dar penki vaikai tai į bankrotą išvarys, ar kad po stalu palindęs vaikas sugadins VISAS vestuves. tai tikrai kad raganos dry.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sena niekšė: 27 balandžio 2009 - 15:44
na ir as uzkliuvau uz sios temeles 4u.gif pas mus vestuvese bus vaiku, buvo kas klause ar su vaikais ar be, sakiau zinoma kad su... o jau kas nores zmones patys pagalvos ar jiems nebus persunku visa vakara stebeti savo vaikucius... Man tai nedaro bedos, kaip tik smagiau su vaikais, o ir visai mazuciu pas mus nelabai bus... Tad bus apie 11 metu mano pussesere su pusbroliuku tai jie nes man puokste ir ziedelius i CMB blush2.gif Kiek pokolkas zinau tai nebus daug vaikuciu... Man butu net mieliau jei neateitu keli suauge zmones, lotuliukas.gif (kuriuos tiesiog turiu pakviesti), nei 5 vaikuciai wub.gif
Kadangi mes gyvename uzsienyje, visus svecius kvieteme telefonu (nedareme pakvietimu) ir paskambinau savo tetai, ja pakvieciau ji uzpludo su daug klausimu ir paklause del vaiku, as labai pasimeciau kadangi nebuvau pasiruosusi siam klausimui, bet atsakiau kad su vaikais... Net neisivaizduoju jei buciau nenorejus vaiku, kaip buciau jai pasakius tai... tikriausiai neisdrysciau doh.gif Ir suprantu tas merginas kurios sako kad jei ju paprasytu atvykti be vaikuciu, jos dar svarstytu ar isvis vykti i tas vestuves smile.gif
Papildyta:



Dar papasakosiu istorija smile.gif Buvau savo pusseseres vestuves pries kelis metus... tai jos vaikui buvo gal kokie jau 3 metukai... Ir jau islydint jaunuosius, operatorius filmuoja, tevai sako grazius zodzius, pirsliai ir t.t... ir atbega jaunuju vaikas ir saukia "mama noriu ant puoduko", mociute nuejo pasodino vaikuti paskui senelis, o jis be mamytes vistiek nedaro... (dar ir i video itrauke kaip vaikas ten sauke ir prase mamos kompanijos) biggrin.gif Tai gavo nutraukti visa filmavima, ir mama turejo nueiti sutvarkyti vaika ir gryzo toliau filmuoti ir testi ceremonijos lotuliukas.gif ot buvo juoko, bet ir streso mociutei su mama lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo monika_19: 27 balandžio 2009 - 19:24
QUOTE(monika_19 @ 2009 04 27, 20:21)

Dar papasakosiu istorija smile.gif Buvau savo pusseseres vestuves pries kelis metus... tai jos vaikui buvo gal kokie jau 3 metukai... Ir jau islydint jaunuosius, operatorius filmuoja, tevai sako grazius zodzius, pirsliai ir t.t... ir atbega jaunuju vaikas ir saukia "mama noriu ant puoduko", mociute nuejo pasodino vaikuti paskui senelis, o jis be mamytes vistiek nedaro... (dar ir i video itrauke kaip vaikas ten sauke ir prase mamos kompanijos) biggrin.gif Tai gavo nutraukti visa filmavima, ir mama turejo nueiti sutvarkyti vaika ir gryzo toliau filmuoti ir testi ceremonijos lotuliukas.gif ot buvo juoko, bet ir streso mociutei su mama  lotuliukas.gif



Matau nesusikalbame rolleyes.gif

As uz vaikucius, lb juos myliu, ir jei mano vestuves butu sodyboje, dvi dienas, tikrai nekiltu tokiu minciu, bet kai mano vestuviu baliukas tik 4val. ka siulote?

O daryti prie juros, dviese ar keturiese cia jau musu su MB sprendimas tongue.gif
Neveltui jau i ketvirta desimti tuoj busime abu(na, as dar nesisendinsiu ax.gif ) perkope, turetume jau zinoti ko norime rolleyes.gif


Mes pakvieteme VISUS savo svecius pries 6men. iki vestuviu, gerbdami zmoniu vasaros planus.

Jeigu yra noro ir atsizvelgiant i situacija, per 6men. tikrai galima ka nors sugalvoti.
Bet lb matosi kada nera noro, arba tik tusti kaprizai verysad.gif


Nors pagalvojus is kitos puses patiems jauniems tevams visai gali buti smagu kartais, jei yra galimybe ikinkyt kad ir tevelius uz aukle, ir iseit dviese toki reta atveji auginant mazaji smikuti atsipalaiduoti cool.gif
Atsakyti
QUOTE(chile0 @ 2009 04 27, 21:14)
Matau nesusikalbame  rolleyes.gif

As uz vaikucius, lb juos myliu, ir jei mano vestuves butu sodyboje, dvi dienas, tikrai nekiltu tokiu minciu, bet kai mano vestuviu baliukas tik 4val. ka siulote?

O daryti prie juros, dviese ar keturiese cia jau musu su MB sprendimas  tongue.gif
Neveltui jau i ketvirta desimti tuoj busime abu(na, as dar nesisendinsiu  ax.gif ) perkope, turetume jau zinoti ko norime  rolleyes.gif 
Mes pakvieteme VISUS savo svecius pries 6men. iki vestuviu, gerbdami zmoniu vasaros planus.

Jeigu yra noro ir atsizvelgiant i situacija, per 6men. tikrai galima ka nors sugalvoti.
Bet lb matosi kada nera noro, arba tik tusti kaprizai  verysad.gif
Nors pagalvojus is kitos puses patiems jauniems tevams visai gali buti smagu kartais, jei yra galimybe ikinkyt kad ir tevelius uz aukle, ir iseit dviese toki reta atveji auginant mazaji smikuti atsipalaiduoti  cool.gif


na taip, cia teveliai siaip patys sprendzia apie vaikucius, ar jie nori ju ar nori iseiti vieni pasilinksminti, atsipalaiduoti nuo vaiku smile.gif Manau jei tavo baliukas truks tik 4 val, tai zmones supras kad nebus dideles puotos ir tiesiog nebus kam tu vaikuciu imti... nors net nezinau, kaip jau sakiau tai teveliai patys turetu galvoti... O jaunieji manau turetu priimti kiekviena sveti nesvarbu ar jam 1metukai ar 95 smile.gif
Atsakyti
QUOTE(monika_19 @ 2009 04 27, 23:37)
O jaunieji manau turetu priimti kiekviena sveti nesvarbu ar jam 1metukai ar 95 smile.gif


Nieko jaunieji neprivalo, nei turi, cia mano subjektyvi nuomone. mirksiukas.gif

Cia kazkuri paminejote apie dalyvavima SAVO vaiko; man cia is viso nesulyginami dalykai, kai tuokiasi du zmones jau turintys vaikuti, tai naturalu, kad nori ir ji matysi savo graziausioje sventeje. wub.gif
Arba tarkime sesiu, broliu vaikai- as irgi netgi labai uz thumbup.gif

Bet jei kvieti tolimesne gimine, tarkim MB antros eiles pussesere ir pries 6men. iki vestuviu (kada laiko marios sugalvoti kanors) o cia iskart rodomi principai, tai matyt kad ne tik tie jaunieji yra "ragana" bet ir visa gimine, net mano busimi uosviai lotuliukas.gif
Kurie patys pirmieji, ypac suzinoje kad balius nusimato toks trumpas, pradejo sakyti, kad tokiu atveju tikrai toks balius ne vaikams, kai dalyvauja tik tevai, broliai/sese ir keletas pusseseriu, pusbroliu.

As ir uz vaikus ir pries vaikus vestuvese. Kaip kam norisi, bet jeigu jums teveliai butu reali galimybe juos palikti kam, ir jaunieji graziai uzsimintu (o ne reikalautu, kas, sutinku, gali sukelti tam tikrus issizeidimus), nejau iskart kiltu "oziukai"? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo chile0: 28 balandžio 2009 - 06:44
QUOTE(chile0 @ 2009 04 28, 06:42)
Nieko jaunieji neprivalo, nei turi, cia mano subjektyvi nuomone.  mirksiukas.gif

Cia kazkuri paminejote apie dalyvavima SAVO vaiko; man cia is viso nesulyginami dalykai, kai tuokiasi du zmones jau turintys vaikuti, tai naturalu, kad nori ir ji matysi savo graziausioje sventeje.  wub.gif
Arba tarkime sesiu, broliu vaikai- as irgi netgi labai uz  thumbup.gif

Bet jei kvieti tolimesne gimine, tarkim MB antros eiles pussesere ir pries 6men. iki vestuviu (kada laiko marios sugalvoti kanors) o cia iskart rodomi principai, tai matyt kad ne tik tie jaunieji yra "ragana" bet ir visa gimine, net mano busimi uosviai  lotuliukas.gif 
Kurie patys pirmieji, ypac suzinoje kad balius nusimato toks trumpas, pradejo sakyti, kad tokiu atveju tikrai toks balius ne vaikams, kai dalyvauja tik tevai, broliai/sese ir keletas pusseseriu, pusbroliu.

As ir uz vaikus ir pries vaikus vestuvese. Kaip kam norisi, bet jeigu jums teveliai butu reali galimybe juos palikti kam, ir jaunieji graziai uzsimintu (o ne reikalautu, kas, sutinku, gali sukelti tam tikrus issizeidimus), nejau iskart kiltu "oziukai"?  blush2.gif

jūs taip ir nesupratoto esmės... jūs įžeidžiat žmones...
bet net nesinori diskutuot su žmogum, kuris vaiką sugeba įvardint kaip "smikuti" blink.gif šuns taip nepavadinčiau... o jūs žmogų... nors atrodo jums to kolkas nelemta suprast...
o tai, kad jūs pakvietėt prieš 6 mėn iš esmės nieko nekeičia... nes nevisada viskas būna pagal mūsų planus, o tuo labiau su vaikais... bet... jums vaikas gi eilinis "smikis" doh.gif ką čia ir bepridursi unsure.gif
sėkmės gyvenime 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lurdesita @ 2009 04 28, 09:12)
jūs taip ir nesupratoto esmės... jūs įžeidžiat žmones...
bet net nesinori diskutuot su žmogum, kuris vaiką sugeba įvardint kaip "smikuti" blink.gif šuns taip nepavadinčiau... o jūs žmogų... nors atrodo jums to kolkas nelemta suprast...
o tai, kad jūs pakvietėt prieš 6 mėn iš esmės nieko nekeičia... nes nevisada viskas būna pagal mūsų planus, o tuo labiau su vaikais... bet... jums vaikas gi eilinis "smikis" doh.gif ką čia ir bepridursi unsure.gif
sėkmės gyvenime 4u.gif

labai grazia,tiksliai ir aiskiai isdestyta,pritariu jusu pasisakymui,as tokios pat nuomones. thumbup.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti