QUOTE(vogels @ 2008 09 11, 10:30)
na dabar rusijos rublių kursas yra toks 100 rublių - 10,37 litų tai tokia suknutė kainuoja jei 400 rublių - 42 lt , 300 rublių - 31,11 lt , 200 rublių 20,74 litų ir t.t na rusijoj truputį kitaip pas juos ne tokia didelė infliacija ir kainos parduotuvėse daug mažesnės ir jų atlyginimai 3 kart mažesni nei pas mus. jiems 300-400 rublių tai labai dideli pinigai o lyginant su mūsų kainom tai visai nedaug pvz iš rusijos parveštas cukraus 1 kg kainuoja 2,20 lt tai kiek jis ten kainuoja ? nes žmogus važiavo apie 80 km į vieną galą nupirko užsidėjo kad uždirbtų o pas mus parduotuvėj kiek cukrus visos žinot. o jeigu paimtume kitą kainą kokioj croatijoj kai kiaulienos 1 kg kainuoja 60 lt o pas mus tik 8-12 lt tai jiem pas mus čia viskas atrodys labai pigu kaip mums dabar rusijoj todėl kiekvienoj šalį savos kainos bent jau aš taip manau
sorry, kad įlindau ne į temą

bet jei kalbat apie Rusijos kainas... gyvenu Rusijoj, žinau. kainos didesnės nei LT. 300-400 rublių maži pinigai.neužteks net duonai, sviestui ir pienui

palyginimui kainos: aliejus 6-8 litai, faršas paprastas 14-16 litų, kiaulienos kumpis 22-25 litai.... ir t.t. kai galiu, būtiniausių produktų atsivežu iš LT

pramoninės prekės-rūbai, avalynė ir kt- kainos neatitinka kokybės, brangu ir prasta.
viskas kas Rusijoj pigu - cukrus ir degalai....
atsiprašau dar kartą už ne į temą