Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinis valsas

Aš gal senamadiška...Man gražiausia - valsas.
Atsakyti
QUOTE(Perfect @ 2012 08 16, 11:32)
Aš gal senamadiška...Man gražiausia - valsas.

drinks_cheers.gif
Valsas- klasika. Skonis, megstama muzika kinta. O klasika lieka klasika.
As savo vestuviu dar net neplanuoju, bet tvirtai zinau pagal kuria valso meodija soksiu savo pirmaji soki wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Esha @ 2012 08 18, 22:02)
bet tvirtai zinau pagal kuria valso meodija soksiu savo pirmaji soki  wub.gif

Nagi? biggrin.gif Grait pasidalinkit ta melodija unsure.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Perfect @ 2012 08 18, 21:19)
Nagi? biggrin.gif  Grait pasidalinkit ta melodija  unsure.gif  biggrin.gif

Čaikovskio- gėlių valsas. Mane jis skraidina...
Atsakyti
QUOTE(Esha @ 2012 08 18, 23:03)
Čaikovskio- gėlių valsas. Mane jis skraidina...

Oi...... wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif 100 kartų TAIP!!!!!!!!!! 4u.gif
Atsakyti
Merginos, o gal galetumete pavardinti siuolaikiniu dainu (ne klasikos), pagal kurias tiktu susokti valsa? Kad ritmas atitiktu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Levereti @ 2012 08 22, 14:54)
Merginos, o gal galetumete pavardinti siuolaikiniu dainu (ne klasikos), pagal kurias tiktu susokti valsa? Kad ritmas atitiktu ax.gif


o Jūs norite šokti vienos valsą ar lėtą valsą? Jei ką trumpai skirtumas, vienos valsas yra greitas daug sukinių, na o lėtas yra lėtas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sokejuke86 @ 2012 08 22, 15:30)
o Jūs norite šokti vienos valsą ar lėtą valsą? Jei ką trumpai skirtumas, vienos valsas yra greitas daug sukinių, na o lėtas yra lėtas ax.gif


pradejom mokytis privaciai, mus moko sakyciau gana sudetingo varianto, na bent jau man taip atrodo bigsmile.gif

Kol kas musu variantas yra Frank Sinatra Strangers in the night, bet noreciau dar kokiu siuolaikiskesniu kurinuku pasidairyti, tik netinka visos tos super saldzios meiles dainos, Celin Dion, Mariah Carey ir t.t.
Atsakyti
supratau vadinasi mokotės lėtą valsą, paieškosiu, kažkur buvau gražią radusi pusbrolio vestuvėms
Papildyta:
lėto valso man šita visai nieko daina
http://www.youtube.c...h?v=pReiO628E1I
pabandykit youtube paieškoti daugiau, svarbiausia žiūrėkit, kad ritmas jums aiškus būtų
Atsakyti
QUOTE(sokejuke86 @ 2012 08 22, 16:28)
lėto valso man šita visai nieko daina

Labai vykęs pasiūlymas. Taip ir įsivaizduoju.... wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
O mes ką tik atšokome vestuves ir valsą šokome pagal melodiją iš kino filmo "Mano mielas švelnus žvėris". 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, mes irgi mokomės šokti. Pasirinkom ne valsą, šoksime svingą pereinantį į fokstrotą pagal šią dainą : Nat King Cole - L.O.V.E
http://www.youtube.c...h?v=Cb-wF4Lge7M
Atsakyti