Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinis valsas

QUOTE(Arfeja @ 2008 05 11, 10:54)
O as is neto atsiunciau labai gera programa rusu kalba, ir lengvai suprantama  drinks_cheers.gif
http://www.tfile.ru/...p=809709#809709

as parsisiunciau bet man nepaleidzia, ka daryti? raso kad neatpazintas formatas verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(emiliuxas @ 2008 05 22, 18:26)
va jezau pabandem namuose parepetuoti pirmuosius pacius paprasciausius zingsnelius bijau.gif  bijau.gif  siaubas!!! stumbomes, susikauste, vejetau kiek darbo laukia!!!! pasirodo klube so verysad.gif kti zymiai lengviau!
Papildyta:

mums tas pats doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(emiliuxas @ 2008 05 18, 08:05)

o drasesnems poroms pasiulyciau soki siurpriza! bigsmile.gif    http://www.youtube.c...h?v=Vqiw-Kqtlr0  as pati labai norejau ka nors panasaus padaryti , bet mano busimas vyras labai drovus tokiuose reikaluose ax.gif

va cia tai thumbup.gif dar nesu macius kazko panasaus lotuliukas.gif
jau ir su MB sukurem savo soki blush2.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(krevete6 @ 2008 05 24, 13:25)
va cia tai  thumbup.gif  dar nesu macius kazko panasaus lotuliukas.gif
jau ir su MB sukurem savo soki blush2.gif  lotuliukas.gif

Patys kurete?
Atsakyti
QUOTE(Malina @ 2008 05 26, 15:30)
Patys kurete?

is tikruju, kelis judesiukus ir is ten pasiskolinome blush2.gif , bet dauguma musu smile.gif nekurtu, nes tikrai sokiuose sutikti galima tokius judesius, bet pati soki patys sudejome biggrin.gif dejome visko po truputi- disco , hip-hop, pop, indisku sokiu, robotuku lotuliukas.gif doh.gif taip ir 'sukurem' ax.gif dabar kas vakara repetuojame lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo krevete6: 26 gegužės 2008 - 17:09
kokie saunuoliai! sekmes jums! toks dalykelis tikrai pakels visu nuotaika ir bus ziauriai linksma! kaip gaila kad MB nepasirase tokiam dalykui, nui bet as isspausiu ka nors ir is leto sokio ax.gif
Atsakyti
QUOTE(emiliuxas @ 2008 05 26, 17:32)
kokie saunuoliai! sekmes jums! toks dalykelis tikrai pakels visu nuotaika ir bus ziauriai linksma! kaip gaila kad MB nepasirase tokiam dalykui, nui bet as isspausiu ka nors ir is leto sokio ax.gif

aciu blush2.gif
o jus tango judesius galite panaudoti, tokiam dalykui gal sutiktu TB? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(emiliuxas @ 2008 05 22, 19:26)
paziurekit kaip ciuotkai atrodo! http://youtube.com/watch?v=ImBaVm7K6Do  as labai norejau toki dalyka padaryti  bet maniskio nepavyko nei graziuoju nei piktuoju prikalbinti
Papildyta:

mes irgi kazko tokio norejome,bet dabar pagalvojau kad nelabai iseis "pasidraskyti", nes mano sukne pusta g.gif tai net nzn ka daryt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(krevete6 @ 2008 05 26, 17:01)
is tikruju, kelis judesiukus ir is ten pasiskolinome blush2.gif , bet dauguma musu smile.gif  nekurtu, nes tikrai sokiuose sutikti galima tokius judesius, bet pati soki patys sudejome biggrin.gif dejome visko po truputi- disco , hip-hop, pop, indisku sokiu, robotuku lotuliukas.gif  doh.gif taip ir 'sukurem' ax.gif    dabar kas vakara repetuojame lotuliukas.gif

Na tikrai saunuoliai, as niekaip neikalbinciau SB ax.gif
Atsakyti
QUOTE(_PostScriptum_ @ 2008 05 27, 19:09)
mes irgi kazko tokio norejome,bet dabar pagalvojau kad nelabai iseis "pasidraskyti", nes mano sukne pusta g.gif  tai net nzn ka daryt doh.gif

o man atrodo ispudis didesnis su puosnesne suknele butu ax.gif pasirinkit tokius judesius, kad neisvirstum ar nesusipainiotum savo sijone biggrin.gif ir viskas bus super mirksiukas.gif

QUOTE(Malina @ 2008 05 27, 21:15)
Na tikrai saunuoliai, as niekaip neikalbinciau SB  ax.gif

reikia tik pabandyti mirksiukas.gif as tikrai galvojau, kad MB nesutiks, taciau atsargiai uzsiminus pamaciau, jog jam visai patinka, dabar patenkintas su manim repetuoja soki kasdien, prisijuokiam kartu, o jis toks kategoriskas, kad tikrai keista, kad sutiko rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(_PostScriptum_ @ 2008 05 27, 22:09)
mes irgi kazko tokio norejome,bet dabar pagalvojau kad nelabai iseis "pasidraskyti", nes mano sukne pusta g.gif  tai net nzn ka daryt doh.gif

Iseis iseis, reikia tik choreografija atitinkama sugalvot ir atrodys labai gerai thumbup.gif
Atsakyti
mes tai šoksim per savo vestuves lėtą valsą. šiaip lankome jau 1,5 metų klasikinius ir lotynų šokius (dėl savęs) ir mūsų treneriai papildomai prieš vestuves pamokins ir gražios laikysenos, pakoreguos galbūt mūsų šokamą jau valsą...
nes visi tie "ardymaisi" ne mums - nebent kokį rokenroliuką ar džaivą sušokti ax.gif

tikiuosi, kad šokis mums pavyks ir bus gražu.... 4u.gif
Atsakyti