Įkraunama...
Įkraunama...

Forumo dalyvių parašai

Aciu labai 4u.gif Gal neuzklius mano parasas ir albumelis
Atsakyti
Aš noriu paklausti - paraše buvo tortų nuotraukų albumas, skirtas forumietėms, puošiančioms ir besimokančioms puošti tortus, pati visko išmokau forume, esu be galo dėkinga forumietėms, mane išmokiusioms šito nuostabaus dalyko, dabar jau gana netrumpą laiką tiek viešai temose, tiek per az konsultuoju naujokes, daug kas peržiūrėję galeriją prašydavo patarimų, kaip padariau vienokį ar kitokį tortą, kokias naudojau formeles, kokius dažus ir t.t. ir pan. visokių plonybių....šią savaitę parašas su albumu buvo pavadintas komerciniu/reklaminiu ir ištrintas... kaip man siūlote sutvarkyti nuotraukų galeriją, kad ji būtų nekomercinė moderatorių akimis ir nekliūtų netinkamų parašų kategorijai, AČIŪ, jei atsakysite 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Jonė* @ 2010 05 26, 23:10)
Kad uzkliuna tik saldumynu pasaulelis

Netiesa schmoll.gif

QUOTE(*Jonė* @ 2010 05 27, 09:11)
Gal neuzklius mano parasas ir albumelis

Dydis tinkamas, albume kainų nėra, tik nuotraukos, tai kodėl turėtų kliūti...

QUOTE(Olesta @ 2010 05 27, 09:25)

Parašas turi būti toks, kad nepažeistų Taisyklėse nustatytų reikalavimų.
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2010 05 27, 09:49)
Parašas turi būti toks, kad nepažeistų Taisyklėse nustatytų reikalavimų.

Laba diena, sakykit, kačių arba šunų veislyno nuoroda paraše - ar nepažeidžia taisyklių? 4u.gif
nes man buvo uždrausta (nors tikrai nebuvo jokių kainų, net neturėjau ką pardavinėti, tk rodžiau savo augintinius).... kačių forume beveik visi veislynų savininkai turi tokius parašus.......tai kuom aš galejau nusikalti? ačiū.
Atsakyti
tai jeigu sudėsiu nuotraukas per fotki, o ne tinklapyje, tai jau nebepažeisiu taisyklių g.gif aš tik vieną manau, kam užkliuvau su albumu, tam ir fotkėse netiksiu lotuliukas.gif nu pabandysiu, o jei ir taip nutiks, tai vadinasi konsultacijos nieko nevertos ir man šiame forume nebėra kas veikti, nors jis mano pats mylimiausias, aš čia išmokau daug ko, AČIŪ DAR KARTĄ MERGAITĖMS UŽ JŲ BEGALINĮ GERUMĄ 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, tie parasai kuriuos pasidariusios mergaites saldumynuose yra butini ir reikalingi visos ten susirenka mokintis ir darydamos koki tortuka visu pirma iesko pavyzdziu tai kaip juos surast perverst visrs 30 temu ir ko tada klaust kaip kas darosi as ir pati turiu susikurus ir ka dabar blokuosit nes rodau visom ka ismokau. O beto paskutiniu metu daugeja naujokiu sitoi temoi tai jos puikiai gali apziureti visu forumieciu kepinius vienoi vietoi o man su kainom nera teke matyt nei vieno paraso saldumynose o kitur tikrai maciau.
Atsakyti
QUOTE(Angel1203 @ 2010 05 27, 12:05)
Sveikos, tie parasai kuriuos pasidariusios mergaites saldumynuose yra butini ir reikalingi visos ten susirenka mokintis ir darydamos koki tortuka visu pirma iesko pavyzdziu tai kaip juos surast perverst visrs 30 temu ir ko tada klaust kaip kas darosi as ir pati turiu susikurus ir ka dabar blokuosit nes rodau visom ka ismokau. O beto paskutiniu metu daugeja naujokiu sitoi temoi tai jos puikiai gali apziureti visu forumieciu kepinius vienoi vietoi o man su kainom nera teke matyt nei vieno paraso saldumynose o kitur tikrai maciau.


taip pritariu drinks_cheers.gif nuotraukeles labai padeda ,suteikia ideju ir padeda tobuleti ,mokintis. Albumeliai labai reikalingi 4u.gif
Atsakyti
Aš niekaip nesuprantu , kodėl buvo panaikintas Olestos albumas ....jame taip pat buvo tik foto , be jokių kainų , ir telefono numerių .... malonu buvo po jį pasidairyti , matyti , kaip moteris taip ištobulėjo tortų puošime ..... na gal ištrinant galima būtų bent pora žodžių į AŽ parašyti , kodėl taip daroma ( naikinama ) , kokios klaidos jame .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cipciukas: 27 gegužės 2010 - 13:18
drinks_cheers.gif Butent reiketu paasikinimo zmogui
Atsakyti
Atsakysiu paprastai: siūlysiu, kad išvis būtų draudžiamos 'tortų galerijos', kokiais tikslais jos bebūtų publikuojamos arba bent jau būtų leidžiamos tik toms, kurios turi maisto tvarkymo subjekto pažymėjimą ir jų veikla yra kontroliuojama atitinkamų institucijų.
Dabar gi ne paslaptis, kad kiekviena 'ištobulėjusi' kepa namuose tuos tortus pagal užsakymą, tereikia susisiekti asmenine žinute, kepa netgi naudodamos ne maisto gamybai skirtus dažus (nes toli gražu ne visi dažai yra leistini, kas matosi cool.gif ).
Puikiai kiekviena žinote, kad forume prekyba maisto produktais yra draudžiama, o į tą kategoriją papuola ir užsakymai proginiams tortams ar mėsos vynotiniams smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2010 05 27, 15:52)
Atsakysiu paprastai: siūlysiu, kad išvis būtų draudžiamos 'tortų galerijos', kokiais tikslais jos bebūtų publikuojamos arba bent jau būtų leidžiamos tik toms, kurios turi maisto tvarkymo subjekto pažymėjimą ir jų veikla yra kontroliuojama atitinkamų institucijų. 
Dabar gi ne paslaptis, kad kiekviena 'ištobulėjusi' kepa namuose tuos tortus pagal užsakymą, tereikia susisiekti asmenine žinute, kepa netgi naudodamos ne maisto gamybai skirtus dažus (nes toli gražu ne visi dažai yra leistini, kas matosi cool.gif ).
Puikiai kiekviena žinote, kad forume prekyba maisto produktais yra draudžiama, o į tą kategoriją papuola ir užsakymai proginiams tortams ar mėsos vynotiniams smile.gif


Jo , uzdraudziam visa foruma is vis, tada manau bus geriausia... tai isvis naikinam visus parasus, kam jie cia reikalingi? Ir visokius rankdarbius juolabiau, ir visokius kitus dalykus. Zodziu kuo toliau, tuo graziau. Mano akim ziurint, tai visur valdo pavydas...
Atsakyti
Tada naikint reikia toki dalyka kaip PARASAS visiskai ir visi bus patenkinti...
Atsakyti