Įkraunama...
Įkraunama...

Kūdikiai ir tėčiai. Ar prižiūri vaikutį? 1tema

ar susiduriate su tokia problema ir kaip kovojate.
musu mazylei tuoj keturi men, bet tetis niekada neisveza i lauka, kai vaikas verkia sako, kad cia 'ozys' ir nemato reikalo paimti ant ranku
vaikuti labai myli tik tingi pajudinti pirsta... o kaip mama uzsiima su vaiku ir vaikutis rodo savo pasiekimus tai tada labai dziaugiasi ir sako 'o matai, jau ta daro ir ta moka..." bjauru.., pikta.
nezinau kaip su tuo kovoti g.gif
Atsakyti
QUOTE(pliusiukas @ 2008 04 26, 14:18)
ar susiduriate su tokia problema ir kaip kovojate.
musu mazylei tuoj keturi men, bet tetis niekada neisveza i lauka, kai vaikas verkia sako, kad cia 'ozys' ir nemato reikalo paimti ant ranku
vaikuti labai myli tik tingi pajudinti pirsta... o kaip mama uzsiima su vaiku ir vaikutis rodo savo pasiekimus tai tada labai dziaugiasi ir sako 'o matai, jau ta daro ir ta moka..." bjauru.., pikta.
nezinau kaip su tuo kovoti  g.gif


Kalbėjaisi su juo apie tai? Ar sakei, kad tau vienai sunku, kad vaikučiui reikia ir tėvelio? Reikia, kad savo meilę parodytų ir veiksmais, o ne tik žodžiais ar mintimis.
Suplanuok kurią dieną sau kokių užsiėmimų, reikalų, ir palik tėvelį su vaikučiu, kad pamatytų, kiek jam rūpesčio reikia.
Beje, esu skaičiusi, kad tėveliai su vaikais labiau bendrauja, kai šie jau moka vaikščioti, ropinėti, dūkti, kalbėti. O dabar jiems paprasčiausiai neįdomu, kol tik mažas ryšulėlis guli...
Taip pat gali būti, jog jis jaučiasi nustumtas į "antrą planą" ir pavyduliauja jūsų dėmesio. Stenkitės kuo daugiau daryti kartu. Pvz susitarkite, kad tik su tėveliu eis į lauką arba vakarais išmaudyti- tėvelio darbas. Jie turės progą pabūti kartu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mylimuke: 26 balandžio 2008 - 13:56
QUOTE(mylimuke @ 2008 04 26, 14:51)
Kalbėjaisi su juo apie tai? Ar sakei, kad tau vienai sunku, kad vaikučiui reikia ir tėvelio? Reikia, kad savo meilę parodytų ir veiksmais, o ne tik žodžiais ar mintimis.
Suplanuok kurią dieną sau kokių užsiėmimų, reikalų, ir palik tėvelį su vaikučiu, kad pamatytų, kiek jam rūpesčio reikia.
Beje, esu skaičiusi, kad tėveliai su vaikais labiau bendrauja, kai šie jau moka vaikščioti, ropinėti, dūkti, kalbėti. O dabar jiems paprasčiausiai neįdomu, kol tik mažas ryšulėlis guli...
Taip pat gali būti, jog jis jaučiasi nustumtas į "antrą planą" ir pavyduliauja jūsų dėmesio. Stenkitės kuo daugiau daryti kartu. Pvz susitarkite, kad tik su tėveliu eis į lauką arba vakarais išmaudyti- tėvelio darbas. Jie turės progą pabūti kartu.


jus turbut teisi, tevui vaikas idomus pasidaro, kada jau ima daugiau judeti ir tampa gyvesnis.. kalbuosi as su juo, bet... uzsispyres mano vyras ir jei vaikas verkia tai jo ne tik nereikia, bet ir negalima imti ant ranku, kad nepriprastu - pasenusi, mociuciu laiku nuomone doh.gif
Atsakyti
QUOTE(pliusiukas @ 2008 04 26, 14:18)
ar susiduriate su tokia problema ir kaip kovojate.
musu mazylei tuoj keturi men, bet tetis niekada neisveza i lauka, kai vaikas verkia sako, kad cia 'ozys' ir nemato reikalo paimti ant ranku
vaikuti labai myli tik tingi pajudinti pirsta... o kaip mama uzsiima su vaiku ir vaikutis rodo savo pasiekimus tai tada labai dziaugiasi ir sako 'o matai, jau ta daro ir ta moka..." bjauru.., pikta.
nezinau kaip su tuo kovoti  g.gif

pas mane ta pati situacija verysad.gif dar vyras pasiime tevystes atostogas.nuo tv neatsitraukia.vaika jis ziuri kai ramus,tik pradeda zirsti iskart isterijos jam uzeina blush2.gif ko tik nedariau ir nekalbejau,ir jo indu neploviau,ir valgyt negaminau...beviltiska,kad pasikeistu cry.gif
Atsakyti
Oi kaip sunku kai tetis nepadeda. gal vyrai ilgiau uztrunka kol apsipranta su tuo jog gyvenimas pasikeitė ir niekada nebebus toks koks buvo iki vaikučio. mes juk 9 mėn. jaučiam vaikuti savyje, o tėtukai tik iš šono gali pažiūrėti, čia jau "nuskriausti", gal toks mažas vis rėkiantis vaikutis neatininka jū lūkesčių ir įsivaizdavimo? mano vyras išpradžių irgi keistai regavo į tai, kad negali ramiai laikraščio paskaityti biggrin.gif bet aš ir neleidau jam ramiai būti, vis sakiau kad aš kiaura para buvu su vaikučiu ir irgi negaliu ramiai sau Supermamų skaityti biggrin.gif kažkaip susitarėm, o dabar tai jis net naktimis keliasi ir maitina, ir žaidžia, vsiką daro (labai tuo džiaugiuosi, manau, jis irgi).
o čia vyriui- tokie maži vaikučiai, kaprizų neturi, juk jie 9 mėn. mamos pilvelyje suposi ir taip įprato smile.gif todėl ir toliau reikia juos supti, tik vis mažiau ir mažiau.... ir taip mažiukas atpras nuo supimo biggrin.gif
Atsakyti
na manau dažniausiai vaikui tereikia gauti "doze" šilumos ir prisiglaudimo, nieko ten jis nepriprastu buti ant ranku. musiskis kai zirzia kartais uztenka 5-10 minuciu ant ranku palaikyt ir vel ramus, padedam atgal i kedute. musu namuose tai turbut zirzimas mane labiau erzina negu vyrą, ir jis mielai vaika paima ant ranku, bet i lauka iseiti pabuti su vezimu tikrai nepasisiulys. schmoll.gif o butu svente. rolleyes.gif
ir oziai tokiam amziu dar nebudingi. manau vertetu vyrui pasakyti, kas taves netenkina. bet greiciausiai demesys vaikui iš tiesų pasirodys veliau, kai maže ūgtels. 4u.gif
o gal tetis dar labai jaunas?.. ax.gif 4u.gif
Atsakyti
ziuriu ne tik pas mus tokios bedeles ax.gif gerai, kad dar galiu kam pasiguosti ir yra suprantanciu mirksiukas.gif nes jau galvojau kad maniskis tik toks nenormalus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(pliusiukas @ 2008 04 26, 15:14)
jus turbut teisi, tevui vaikas idomus pasidaro, kada jau ima daugiau judeti ir tampa gyvesnis.. kalbuosi as su juo, bet... uzsispyres mano vyras ir jei vaikas verkia tai jo ne tik nereikia, bet ir negalima imti ant ranku, kad nepriprastu - pasenusi, mociuciu laiku nuomone  doh.gif


Iš dalies tai tiesa, bet nereikia būti tokiam kategoriškam. Kai vaikutis iš tikrųjų verkia, jį ant rankų imti būtina. Tačiau to nereikia daryti, kaskart vos kniurktelėjus jam.
Atsakyti
Vyrai istikruju bailiai viduje unsure.gif . Jie bijo pasiulyti zmonai pagalba, vien del to kad galvoja mama pirmus vaiko menesius yra svarbiausia. Vyrai ne moka skaityti musu mintys, jie tiesiog laukia kada jiems bus isakyta. Mano vyras tai pat buvo pirma laika pasivus, iki kol as jam pradejau sakyti: pasiimk vaika, vaziuok pasivaiksioti... As jo neklausiau as jam sakiau ka reikia daryti. Siaip as ne is tu zmonu kurios regulioja savo vyrus, bet siuo atvieju jam reikia nurodymu. Ir jisai puikiai susitvarko. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(fillipa @ 2008 04 26, 20:29)
Vyrai istikruju bailiai viduje unsure.gif . Jie bijo pasiulyti zmonai pagalba, vien del to kad galvoja mama pirmus vaiko menesius yra svarbiausia. Vyrai ne moka skaityti musu mintys, jie tiesiog laukia kada jiems bus isakyta. Mano vyras tai pat buvo pirma laika pasivus, iki kol as jam pradejau sakyti: pasiimk vaika, vaziuok pasivaiksioti... As jo neklausiau as jam sakiau ka reikia daryti. Siaip as ne is tu zmonu kurios regulioja savo vyrus, bet siuo atvieju jam reikia nurodymu. Ir jisai puikiai susitvarko. thumbup.gif


Aš irgi taip darau, vyrai ne iš tokių, kurie mintis skaito ir dar analizuoja biggrin.gif
O mūsų, moterų, didelė klaida, kai įsivaizduojam, kad jie turi skaityti mūsų mintis ir žinoti, ko mes norim doh.gif
Atsakyti
Kol vaikas buvo mazesis, tai vyrui pastoviai turedavau pasakyti padaryk ta ir ana. Ir jis aisku viska mielu noru dare ir nebumbejo tongue.gif Kai vaikas paaugo, noredama kur iseiti ir juos palikti vienus, turiu vos ne sarasiuka palikti, kas, kada ir kaip turi vykti pagal laika. Pats bijo ir nepasitiki savimi ka nors daryti savarankiskai. Bet esu patenkinta kad isvis kazka daro ir padeda thumbup.gif
Uzuojauta toms, kuriu vyrai kiaules, ir jums reikia tvarkytis pacioms. ax.gif
Atsakyti
Pazistu pora teveliu,kuriuos galeciau pavadinti idealiais rolleyes.gif Vaikus maitina,migdo,maudo,eina i lauka,keliasi nakti,net gulasi i ligonine su vaiku. Ir viska daro niekieno neprasomi. Greiciau jau jie turetu prasyt mamu,kad padarytu kanors su vaiku... mastau.gif
Atsakyti