Įkraunama...
Įkraunama...

Kūdikiai ir tėčiai. Ar prižiūri vaikutį? 1tema

na musu tevelis maniau su mazyliu nemokes uzsiimti tai nepalikdavau. o vakar darau vakariene ir nesuprantu kas per tyla kambary g.gif mazyli buvau palikusi ant kilimelio bestebinti zaisliukus ir gguguojanti ir staiga tyla! ateinu i kambari o musu tevelis tyliai pasaka apie oziukus skaito mazajam 3men wub.gif o tas ir klauso ir ziuri paveiksliukus kartu susidomejes bigsmile.gif

nemaniau kad mano vyras kiaule, bet maniau kad nemoka uzsiimti su vaiku doh.gif
Atsakyti
kartais pamastau kad ir as negerai elgiuosi vyro atzvilgiu; vos tik suverkia vaikas pati begu, nes manau, kad uz mane niekas geriau nenuramins, kai vyras uzsiima su vaiku tai stebiu ir sakau, ta taip reikia daryti ta taip.... o gal reikia uteikti daugiau laisves ?? g.gif
va kaip savikritiskai pasiziurejau blush2.gif pabandysiu truputi atsipalaiduoti ir as ir labiau pasitiketi vyriskiu rolleyes.gif gal ir jam atsiras daugau noro pabuti su maze bigsmile.gif
Atsakyti
kaip gerai, kad atidare sia tema, nes galvojau kad mano vaiko tevas kazkox nesusipratimas, bent man taip atrodo blink.gif g.gif
mano sunau 6men. nzn ko as savajam nesakiau. buvau net pareiskusi, kad jei man reikia rinktis tarp jo ir sunaus renkuosi sunu, ir iseinu. o jis man aiskina, kad kantrybes neturi su vaiku, kad sunus nepripazysta jo, nes tik ant mano ranku nusiramina, kad jis nemoka ir neturi ka jam pasakyt :blink
o kai vaika palieku jam, reikia tvarkytis ir t.t tai jei vaikas pradeda zirzeliuoti, nes dabar dantukai lenda, tai isgirsti fraze "na jas tau? ko tu nori? ko zyzi?" tai man kantrybe nelaiko, tada as noriu jam gerkle perkast uz tokius kvailus klausimus.
o tas pasiteisinimas, kad as dirbu ir esu vakare pavarges ir negaliu demesio skirti vaikui.... doh.gif verysad.gif
as tokia pat darausi jo atzvilgiu. gal bent taip supras kas darosi? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Raganiauskiene @ 2008 04 27, 12:12)
kaip gerai, kad atidare sia tema, nes galvojau kad mano vaiko tevas kazkox nesusipratimas, bent man taip atrodo blink.gif  g.gif
mano sunau 6men. nzn ko as savajam nesakiau. buvau net pareiskusi, kad jei man reikia rinktis tarp jo ir sunaus renkuosi sunu, ir iseinu. o jis man aiskina, kad kantrybes neturi su vaiku, kad sunus nepripazysta jo, nes tik ant mano ranku nusiramina, kad jis nemoka ir neturi ka jam pasakyt :blink
o kai vaika palieku jam, reikia tvarkytis ir t.t tai jei vaikas pradeda zirzeliuoti, nes dabar dantukai lenda, tai isgirsti fraze "na jas tau? ko tu nori? ko zyzi?" tai man kantrybe nelaiko, tada as noriu jam gerkle perkast uz tokius kvailus klausimus.
o tas pasiteisinimas, kad as dirbu ir esu vakare pavarges ir negaliu demesio skirti vaikui.... doh.gif  verysad.gif 
as tokia pat darausi jo atzvilgiu. gal bent taip supras kas darosi? g.gif


jo, nera durnisnio klausimo "kas jai ar jam yra, ko verkia' tai tegul pats ima ir vaikucio paklausia doh.gif yra daug priezasciu - gal tiesiog vaikui liudna ir jis nori silumos bei demesio, o gal ir rimtesnes bedeles kaip pilvukas ar dantukai.. nejaugi vyrams taip sunku suprasti, kad vaikutis devynis men gyveno nejausdamas nei salcio, nei skausmo, nei alkio... o dabar jam viskas kitaip... g.gif
Atsakyti
Na, uzuojauta mamytem, kurioms vyrai nepadeda leliku auginti verysad.gif mano, tfu tfu tfu, labai padeda, tik kad mazei mamytes kol kas labiau reikia, o va, didzioji, mielai su tetuku pabuna ir jis taip pat. Ir kai maziuke dar buvo, paglobodavo, ir uzmigdydavo, kai as jau nebepajegdavau smile.gif geras tevas, zodziu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pliusiukas @ 2008 04 27, 11:49)
kartais pamastau kad ir as negerai elgiuosi vyro atzvilgiu; vos tik suverkia vaikas pati begu, nes manau, kad uz mane niekas geriau nenuramins, kai vyras uzsiima su vaiku tai stebiu ir sakau, ta taip reikia daryti ta taip.... o gal reikia uteikti daugiau laisves ??  g.gif
va kaip savikritiskai pasiziurejau  blush2.gif  pabandysiu truputi atsipalaiduoti ir as ir labiau pasitiketi vyriskiu  rolleyes.gif  gal ir jam atsiras daugau noro pabuti su maze  bigsmile.gif

Manau,teisinga kryptimi galvoji mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(fillipa @ 2008 04 26, 21:29)
Vyrai istikruju bailiai viduje unsure.gif . Jie bijo pasiulyti zmonai pagalba, vien del to kad galvoja mama pirmus vaiko menesius yra svarbiausia. Vyrai ne moka skaityti musu mintys, jie tiesiog laukia kada jiems bus isakyta. Mano vyras tai pat buvo pirma laika pasivus, iki kol as jam pradejau sakyti: pasiimk vaika, vaziuok pasivaiksioti... As jo neklausiau as jam sakiau ka reikia daryti. Siaip as ne is tu zmonu kurios regulioja savo vyrus, bet siuo atvieju jam reikia nurodymu. Ir jisai puikiai susitvarko. thumbup.gif

drinks_cheers.gif
tas pats, bet su mielu noru uzsiima vaikuciu, tik reikia pasakyti. Nors pirmus menesius buvo sunkiau, nes vaikas nusiramindavo tik prie mano papo, o dabar kai 9men, tai jau galima ir kitus budus surasti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pliusiukas @ 2008 04 26, 13:18)
ar susiduriate su tokia problema ir kaip kovojate.
musu mazylei tuoj keturi men, bet tetis niekada neisveza i lauka, kai vaikas verkia sako, kad cia 'ozys' ir nemato reikalo paimti ant ranku
vaikuti labai myli tik tingi pajudinti pirsta... o kaip mama uzsiima su vaiku ir vaikutis rodo savo pasiekimus tai tada labai dziaugiasi ir sako 'o matai, jau ta daro ir ta moka..." bjauru.., pikta.
nezinau kaip su tuo kovoti  g.gif


spėju, kad tam reikėjo pasiruošti dar prieš pastojant, juk kiekviena pažįstam savo vyrą ax.gif
Atsakyti
QUOTE(pliusiukas @ 2008 04 26, 14:18)
ar susiduriate su tokia problema ir kaip kovojate.
musu mazylei tuoj keturi men, bet tetis niekada neisveza i lauka, kai vaikas verkia sako, kad cia 'ozys' ir nemato reikalo paimti ant ranku
vaikuti labai myli tik tingi pajudinti pirsta... o kaip mama uzsiima su vaiku ir vaikutis rodo savo pasiekimus tai tada labai dziaugiasi ir sako 'o matai, jau ta daro ir ta moka..." bjauru.., pikta.
nezinau kaip su tuo kovoti  g.gif

Labai uzjauciu 4u.gif Bet is dalies mamos pacios kaltos, kad pacios ir sudaro tokia situacija, kai pacios viska griebia daryti... manau daug kam turi itakos is anksciau susidarytas stereotipas, kad moteris su vaiku, o vyras darbus dirba ir piniga nesa...

Mes su vyru apie viska kalbejomes nuo pastojimo pradzios. Galima sakyti jis laukesi kartu su manimi wub.gif Kalbejomes kaip bus kai mergyte gims, ka ji mokes, kaip ji elgsis, kaip viskas eisis, kokios kieno bus pareigos ir panasiai... Kitaip pasakius, mes abu ruosemes leliuko atejimui i musu seima... taigi kai gime dukryte, jis netgi pirmiau nei as i rankas ja paeme wub.gif Pirmus menesius labai stresavo, kad niekuo negali padeti man su mazyle. Mazyle buvo labai miegaliuke, iki 2men visai beveik neverke, tik daug valge. O kai pabusdavo, tai tuoj noredavo valgyti. Tai ir teveliui mazai to laiko kartu budavo. Kaip bebutu, mes pastoviai apie viska kalbames. Dabar jau mazyle daug daugiau bendrauja, tai ir tetukui daug daugiau dziaugsmo. Jis visuomet pirmiau nei as nubega prie jos verkiancios wub.gif Labai man padeda ir uz tai as ji dar labiau myliu wub.gif
Atsakyti
[QUOTE]
o kai vaika palieku jam, reikia tvarkytis ir t.t tai jei vaikas pradeda zirzeliuoti, nes dabar dantukai lenda, tai isgirsti fraze "na jas tau? ko tu nori? ko zyzi?" tai man kantrybe nelaiko, tada as noriu jam gerkle perkast uz tokius kvailus klausimus.
o tas pasiteisinimas, kad as dirbu ir esu vakare pavarges ir negaliu demesio skirti vaikui....


Skirtingi vyrai skirtingos ir mamos.. Be abejo, kad reikia kalbetis, butinai kalbetis apie viska, nes kad vyrai neskaito musu minciu tai faktas, bet ar mes ju mintis skaitom?? Manau, kad ne. Todel tik kalbedami mes galime kazko pasiekt. As manau, kad daug kas pasikeicia ir vyro mastyme kai gimsta vaikas.Sutinku, kad kiti vyrai rupinasi vaikais daugiau nei moterys, tokiu variantu turiu net keleta savo giminej.
Mano vyras irgi sako, kad mazius nusiramina tik pas mane, kad jis daug ramesnis kai isgirsta mano balsa, ir t.t. Gal tame ir yra tiesos, nes mazius su manim buna visa diena, bet tai nereiskia, kad tai yra priezastis nebuti su vaiku. Gimus mazyliui vyras rupinosi, keite vystyklus, supavo, buvo daugiau su juo galima sakyt negu as. Dabar mazyliui 3 men. ir jis daugiau bendrauja, jo tiek supuot nereikia, tik kai pavarges smile.gif Siaip vyras labai myli maziuka, dziaugiasi parejes is darbo, bet taip kad paimtu ir i lauka iseitu, nera tam laiko ir siaip manau, kad jis daugiau bus su vaiku kai jis ugtels.Vis apie ateities planus kartu sneka su mazium 4u.gif
As nesiskundziu savuoju, nes visada paima kai paprasau ir padaro ka sakau 4u.gif
Bet vyrus irgi turim suprast, jie prie to turi priprast po truputeli... smile.gif sekmes visoms! 4u.gif
Atsakyti
Mano vyras tai be problemu lieka su maziuku jei man reikia iseiti ir nakti atsikelia misinuko pagaminti smile.gif kai jis paima ant ranku maziuka as matau jo akyse dziaugsma ir laime, meile ir nora juo rupintis. Jis diena dirba tai vakare noriai pats pabendrauja su suneliu, pasiilgsta per diena, kai auginom pirma irgi buvo tas pats.
Atsakyti
suprantu, kad vyrai turi apsiprast su nauju vaidmeniu - Tecio, bet ne ka sunkiau ir mamoms. bet sunui ant nosies jau septyni menesiai, o apsipratimo ne zenklo. tai ka tada daryt? g.gif
sako reikia duot daugiau laiko tevui pabut su vaiku, as bandziau tai, deja.. sunui buvo du menesiai, lauke baisiai lijo, o man butinai reikejo i parduotuve. paprasiau tevo pabut su vaiku, o jis grieztai atsisake. teko eiti kartu su vaiku.
na ka tada daryt, yra kalbeta, ir pykta...bet per viena ausi iejo, o per kita isejo.
sakot teciai prisimena vaikus kai pauga, tada ir zaidzia ir rupinasi. bet pagalbos mamos reikia dabar o ne tada kai didysis vargas isvargtas. mamos taip pat mokosi but mamom, tad teciai apsileidelei, ka cia daugiau pasakysi.
kai parodziau savajam sia tema, nes labai jam buvo idomu ka skaitau. kai perskaiciau, kazko labai greit dingo is kambario ir jokiu komentaru. tad taip ir kariauju tyliuoju budu.
Atsakyti