Įkraunama...
Įkraunama...

Ar vyrams trukdo žmonos praeitis?

Kaip sakant jeigu vyras nežinos, jam širdies neskaudės? Gal ir tiesa, bet kas bus jei kažkur per netyčia vyras tokių dalykėlių api savo žmoną sužino? Geriau jau viską iš pirmų lūpų, tada jis supyks, ir visada tai prisimins, gal net gi priekaištaus, bet jūs pagalvokit, kas būtų jei iš kitur sužinotų? Tada dar blogiau.
Prisipažinimas ir nuoširdus pokalbis tai tarsi parodymas vyrui, jog viskas. Šį savo gyvenimo puslapį užvertei, ir taip gyventi daugiau nebenori. Dabar myli tik jį ir tik jis tau rūpi.

Tik vat pikta dėl tokių vyrų, kurie partnerių ne mažiau nei jų žmona turėję ir priekaištauja. Jeigu nesi šventuolis, tai ir tylėk, neturi jokios teisės nei smerkti nei priminti tokių dalykų.

p.s. beje, man irgi vyro praeitis yra svarbi. Todėl visada norėjau viską žinoti, ir pati viską pasakoju (nors aš gal iš tų atvejų, kur nelabai yra ką pasakoti smile.gif ). Tiesiog atvirumas yra geriau, nei kažkokios paslaptys. Kadangi anksčiau ar vėliau visos paslaptys išaiškėja.
Atsakyti
QUOTE(Wunderbar @ 2008 11 27, 00:09)
Kaip sakant jeigu vyras nežinos, jam širdies neskaudės? Gal ir tiesa, bet kas bus jei kažkur per netyčia vyras tokių dalykėlių api savo žmoną sužino? Geriau jau viską iš pirmų lūpų, tada jis supyks, ir visada tai prisimins, gal net gi priekaištaus, bet jūs pagalvokit, kas būtų jei iš kitur sužinotų? Tada dar blogiau.
Prisipažinimas ir nuoširdus pokalbis tai tarsi parodymas vyrui, jog viskas. Šį savo gyvenimo puslapį užvertei, ir taip gyventi daugiau nebenori. Dabar myli tik jį ir tik jis tau rūpi.

Tik vat pikta dėl tokių vyrų, kurie partnerių ne mažiau nei jų žmona turėję ir priekaištauja. Jeigu nesi šventuolis, tai ir tylėk, neturi jokios teisės nei smerkti nei priminti tokių dalykų.

p.s. beje, man irgi vyro praeitis yra svarbi. Todėl visada norėjau viską žinoti, ir pati viską pasakoju (nors aš gal iš tų atvejų, kur nelabai yra ką pasakoti smile.gif ). Tiesiog atvirumas yra geriau, nei kažkokios paslaptys. Kadangi anksčiau ar vėliau visos paslaptys išaiškėja.



ne visi vyrai gali atleisti zmonos padarytas praeities klaidas.. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Wunderbar @ 2008 11 27, 00:09)
1. bet kas bus jei kažkur per netyčia vyras tokių dalykėlių api savo žmoną sužino? Tada dar blogiau.

2. Tik vat pikta dėl tokių vyrų, kurie partnerių ne mažiau nei jų žmona turėję ir priekaištauja.



Kas blogiau? unsure.gif Ir ką ten jau tokio galėtų sužinoti, kas taip baisu būtų?... Nu nebent jei dirbo prostitute, tai tą mažu ir reik pasakyti g.gif Ir iš viso, nu kas per mada kaltinti dėl praeities schmoll.gif

O jei mažiau? Tai jau galėtų prikaištauti? Iš viso, mano nuomone, niekas man neturi teisės priekaištauti dėl mano praeities. Nes būtent praeitis ir padarė mane tokią, kokia esu. O jei vaikinui tai nepatiktų, tai kame problemos - prie radiatoriaus nepririštas cool.gif
Papildyta:
QUOTE(undi @ 2008 11 27, 09:36)
ne visi vyrai gali atleisti zmonos padarytas praeities klaidas.. unsure.gif


Nu kokias "klaidas" unsure.gif Tos žmonos nužudė gal ką? Išprievartavo?... Kas tie vyrai - Dievai, kad girdi "atleist" negali? unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hmmm...: 27 lapkričio 2008 - 09:59
na pasakysiu is savo patirties....mano busima turejo gan linksma praeiti,6 metus gyveno su savo draugu,prie to dar turejo labai daug romanu kairei,,,,,,,,
as viska zinau,beabejo ne iki smulkmenu...man to nereikia...taip kartais sunku suvokti kad zmogus kuri tu beproto myli taip kvailai elgesi...
niekad jai to neprimenu,kas buvo...
stengiuos kad tarp musu butu viskas gerai...matau kad jinai nera tokia kokia buvo,,,
ir del to man happy,,,nekantriai laukiu suzadetuviu smile.gif vestuviu smile.gif ir vaikuciu smile.gif

patarimas vyrams,jei myli tikrai viska atleisi ir pamirsi.. beabejo tai tik mano nuomone
Atsakyti
na,kaip labai dauguma pjaunasi del one.lt one.lt db nzn vieni per kitus suranda ir bando pjauti skirti,visi ta one turi,man irgi teko tokia situacija per ta ona.lt bet esu jam ir dekinga nes suzinojau kad jis slepe nuo manes praeity bijodamas kad as ji paliksiu ..praeitis kai pradedi draugauti reikia viska suzinoti apie ta praeity bent mazdaug kazkiek,geriausiai one.lt kurti bendra anketa ir viskas ar zinot slaptazodius vienas kito.nemalonu kai kisasi visi ex ex.....kalbetis reik daug daug ta tema.as irgi sakau vos nepalikau jo.
Atsakyti
po saule vaiksto daug pusdurniu - tiek moteriskame tiek vyriskame pavidale. tokie ir reiskia pretenzijas del praeities. formaliai, jei mergina, su kuria pradedi draugauti jau yra praradusi nekaltybe, tai jokio skirtumo ar ji miegojo su vienu ar 30-cia, nes esme tame, kad vyras priima sprendima draugauti su praradusia nekaltybe ir yra atsakingas uz ta sprendima. lygiai tas pats liecia ir merginas. protingi tai supranta, pusdurniai - ne, ir prikaisija del preities. bet tai tik geriau - kas nores susieti savo ateiti su pusdurniu?
Atsakyti
As zinojau bet tai man netrugdo. Esu tik pradzioja del vieno atvejo priekaistus pasakes ir viskas.
Atsakyti
Kaip gerai būtų, kad kuo daugiau vyrų ir moterų įsisamonintų, kad praeitis yra praeitis. Ir kad kiekvienas turi teisę į savo praeitį, savą patirtį, klaidas, pamokas ir visokias nesamones rolleyes.gif
Ir apskritai - juk negalima kitų teisti, smerkti ir vertinti. Taip kad - priimi kitą žmogų (tokį, koks jis yra), arba nepriimi ir nebendrauji.
Atsakyti
Lengva pasakyti, sunku padaryti smile.gif

man asmeniškai vyro praeitis daug nervukų kainavo. Tai buvo ( ir vis dar yra) labiau mano nepilnavertiskumo kompleksas, nei reali problema dėl praeities, bet iki susipazinomo su vyru is esmes ,neprisigalvodavau nesamonių, tiek bjaurių emocijų nepatirdavau ir kompleksų lyg ir neturėjau.
Atsakyti
Mano vyrui mano praeitis netrukdo, nes jos nezino. Bet jei suzinotu fear.gif ....tai manau kiltu 3-ias pasaulinis karas...Geriau tegul taip ir lieka smile.gif Ech ta jaunyste lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
Manau, kad jei vyrams kyla kazkokiu "problemu", tai kalta pati moteris, nes jei zmogus pats neprovokuoja, tada ir jokiu problemu ir pavydu nebuna. mirksiukas.gif Pvz. : vyras labai pavydi manes, ypac del zmogaus, kuri jaucia esant stipru konkurenta, jei apie ta zmogu imciau kalbeti, manau neisvengciau konfliktu. doh.gif Bet sito niekada nedarau, tad ir vyras jauciasi saugus. biggrin.gif
Atsakyti
Jeigu suzinociau kad manoji yra kazkada turejusi homoseksualiu santykiu, tai negalvodamas tokia palikciau.
Atsakyti