Įkraunama...
Įkraunama...

ŠVIESOS pradinė mokykla

Turiu pastebėti, kad esate kartus su pipirais shokoladas   :) .  Noriu nesutikti su jūsų nuomone. Mano vaikas  parėjęs iš mokyklos tuoj pat be jokių stresų, pasibaisėjimo kuo puikiausiai atlikdavo namų darbus, per visus keturis metus kreipdavausi į mokytoją, kad dar papildomai užduotų. Taigi čia priklauso nuo kiekvieno individualaus požiūrio, tikslo, siekių. Ir tikrai nebus darbo, nebus rezultatų. Manau, kad mokytojos įdėtas dėmesingas, didelis indėlis atsispindėjo keturių  mokslų metų pabaigoje.Tuoj prasidės paskaitos planetariume, manau, kad mokiniai ir vyresnėse klasėse bus vežami klausyti paskaitų. Jei Jūs shokolade nesupratote , kodėl mokytoja (os ) veža mokinius ten, siūlau apsilankyti, praplėsite akiratį, sužinosite kodėl klasė negali atstoti planetariumo patalpos. Beje aš buvau su jaunesniu vaiku, labai įdomu, atnaujintos paskaitos, super ir reikia tik dėkoti mokytojoms, kad veža vaikus. Ir dėl išvykų skaičiaus, mokytoja buvo nupirkusi abonementinius bilietus - 4- iems kartams, tiek viso yra metinių paskaitų.  Taigi visada domiuosi kur mano vaikas būna, o nepasikliaunu žodžiu " girdėjau"....

Mokytojai Ingridai nuoširdžiai linkiu išlikti tokiai pačiai supratingai, atsakingai, mielai bendraujančia. Sulaukti puikių pirmokų  :) 

Atsakyti

Sveiki,domina atsiliepimai apie mokyklą,kokia atmosfera,kaip aplinka,aplamai apie kokybę? 

Atsakyti