Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių metinės

QUOTE(gobsiukas @ 2009 01 06, 10:51)
as ir manau reikia kazka tokio noretume  4u.gif

Pasiziurek cia www.aerodream.lt
Atsakyti
QUOTE(inrinke @ 2009 01 06, 12:07)
Sveikos, SuperMamos! biggrin.gif
Arteja mano tevu 40 vestuviu metines. Mes irgi ruosiames kazka idomaus suorganizuoti. ax.gif Norejau pasiteirauti, ar vestuviu izadus atnaujinti reiketu toj baznytelej, kurioj tuokesi, ar galima butu bet kurioj pasirinktoj? g.gif

sveikos. as manau kad nera jokio skirtumo kurioj baznycioj. mes pavyzdziui turim labai gera kunigeli, tiek as su vyru, tiek mano tevai renkames tik ta baznycia rolleyes.gif
man atrodo kur jaukiau ta reikia ir rinktis. thumbup.gif mano tokia nuomone biggrin.gif
Atsakyti
Daiva Ž, mes irgi bendraujam su savo parapijos kunigeliu, labai mielas, siltas zmogus. As labai noreciau, kad jis atliktu ceremonija. wub.gif Taciau mano mama su charakteriu, gali neiti i baznycia, jei jai uzplauks debeselis. doh.gif Suku galva, kaip islaviruoti is sios padeties. g.gif
Atsakyti
QUOTE(inrinke @ 2009 01 07, 14:39)
Daiva Ž, mes irgi bendraujam su savo parapijos kunigeliu, labai mielas, siltas zmogus. As labai noreciau, kad jis atliktu ceremonija. wub.gif Taciau mano mama su charakteriu, gali neiti i baznycia, jei jai uzplauks debeselis. doh.gif Suku galva, kaip islaviruoti is sios padeties. g.gif

mano mama tai noretu siais metais sutvirtinti santuoka, (25 metai kai kartu) bet tete pasake kad ne, tai dabar nzn kaip bus. g.gif tikriausiai taip tik paminesim. su sese bandysim gal ka idomaus sugalvoti, kad butu atsiminimas. wub.gif
Atsakyti
Ech, tie tevai... Taip norisi padaryti grazia svente, o jie... lotuliukas.gif Na, gal pavyks ikalbeti. Dar turiu laiko. mirksiukas.gif
Jei ne paslaptis, ka zadat grazaus paruosti savo teveliams? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(inrinke @ 2009 01 07, 15:44)
Jei ne paslaptis, ka zadat grazaus paruosti savo teveliams? blush2.gif

kad dar zinok nelabai ir snekejom su sese, tevu metines geguzes menesi tai dar yra laiko, galvoju koki laikrastuka padaryti, galima pripusti balionu daug daug ir i juos ideti lapelius su palinkejimais, ar paprasciausiai koki zaidima. na cia dar reikia labai apgalvoti.

o kaip jus zadate tevelius nustebinti? jau gal greitai svente tokia grazi bus? bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos visos, norejau pasiteirauti, gal cia ne man vienai tokia situacija... blush2.gif kaip jus sventet savo vestuviu metines, kai jusu zvirbliukas buvo lb mazas?... 4u.gif musiskiui metukai, o kur palikt nera, svetimiems zmonems nlb noreciau palikti... g.gif
Atsakyti
QUOTE(katcia @ 2009 01 07, 16:29)
Sveikos visos, norejau pasiteirauti, gal cia ne man vienai tokia situacija... blush2.gif  kaip jus sventet savo vestuviu metines, kai jusu zvirbliukas buvo lb mazas?... 4u.gif musiskiui metukai, o kur palikt nera, svetimiems zmonems nlb noreciau palikti... g.gif

Kartu mirksiukas.gif Mes vaziavom i Palanga ar Nida (nepamenu) ir visi tryse pasibuvom mirksiukas.gif
Atsakyti
Svente dar negreitai: rugsejo menesi tongue.gif , bet kai tiek vaikuciu, tai viska pradejau galvoti is anksto, kad speciau ir tinkamai pasiruosciau. ax.gif
Labai noriu sukviesti teveliu seses, brolius ir jei tik pavyks, zmones, kurie buvo pulke. g.gif
O jus kviesite daugiau zmoniu ar tik artimieji bus sventeje?
Kur zadate organizuoti svente?
As tai galvoju, kad pas tevus namuose. g.gif Yra didelis kambarys, manau, turetu tilpti. rolleyes.gif
Atsakyti
na cia mama ka nores matyti sventeje. nes dar kartu svesime ir mamos 50 metu. tai dviguba tokia svente gaunasi. ir tikrai ne namie, o kazkur kavineje. reikia nors viena karta normaliai pasvesti, o ne prie puodu lakstyti. blush2.gif
Atsakyti
Dviguba svente, tai isvis smagu. thumbup.gif
Mano tevai net nenutuokia, kad mes kazka zadam suorganizuoti daugiau nei kekvienais metais, kad paprastai pasveikinam ir tiek... ax.gif
As planuoju pasikviesti seimininke, tikrai pati prie puodu neplusesiu. blush2.gif Kokia cia svente, jei turi su lekstem lakstyti. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(katcia @ 2009 01 07, 17:29)
Sveikos visos, norejau pasiteirauti, gal cia ne man vienai tokia situacija... blush2.gif  kaip jus sventet savo vestuviu metines, kai jusu zvirbliukas buvo lb mazas?... 4u.gif musiskiui metukai, o kur palikt nera, svetimiems zmonems nlb noreciau palikti... g.gif

jei ner kur palikti tai kartu o mes pvz nuvezem mano teveliams bet tadiena reikejo atkelti i savaitgali nes paprastom dienom dirba smile.gif
Atsakyti