Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių metinės

Mes neseniai atšventėm draugų medvilnines vestuves, dovanojau smagius pagalvių užvalkalus. Atradau vieną neblogą parduotuvėlę, kur labai dailiai uždeda pasirinkta paveiksliuką ant užvalkalų ir ne tik, jei kam prireiks, įdedu internetinę nuorodą 4u.gif
http://www.taskas.eu...-ant-pagalveliu
Atsakyti
o tai ne pirmos vestuviu metines yra medines? penktos irgi?
Atsakyti
pirmos man rodos popierinės wink.gif
Atsakyti
Gal kam bus y nauda prisimint kas kada svenciama smile.gif

Vestuvių metinės


Atsižvelgiant į vestuvių metinių pavadinimą, siūloma jaunavedžiams dovanoti atitinkamas dovanas. Pvz., pirmosiomis vestuvių metinėmis (popierinių vestuvių proga) – dovanoti knygas, nuotraukų albumus; penktosiomis metinėmis (medinių vestuvių proga) – medinius indus ir pan.
1 metai – popierinės vestuvės
2 metai – medvilnės vestuvės
3 metai – odinės vestuvės
4 metai – vaisinės vestuvės
5 metai – medinės vestuvės
6 metai – geležinės vestuvės
7 metai – varinės vestuvės
8 metai – bronzinės vestuvės
9 metai – molinės vestuvės
10 metų – alavinės vestuvės
11 metų – plieninės vestuvės
12 metų – šilkinės vestuvės
13 metų – nėrinių (nertos) vestuvės
14 metų – dramblio kaulo vestuvės
15 metų – krištolinės vestuvės
20 metų – porcelianinės vestuvės
25 metai – sidabrinės vestuvės
30 metų – perlinės vestuvės
35 metai – koralinės vestuvės
40 metų – rubininės vestuvės
45 metai – safyrinės vestuvės
50 metų – auksinės vestuvės
55 metai – smaragdinės vestuvės
60 metų – deimantinės vestuvės
Atsakyti
pirmos yra žaliosios, kai dovanojama tik gėlės, ar tai kas susiję su "žolėm"
aš gavau gėliū, o vyrui padovanojau bonzajų
Atsakyti
Mes sia vasara atsventem 10metines. Isvaziavom i kelione dviese, manau tai daugiau dvieju zmoniu svente ir "baliu" nereikia".
Atsakyti
Arteja mano tevuku rubinines vestuves.Tai as cia su sesemis organizuojame sioke toke svente.Gal kas jau esate kazka panasaus dare,ir pasidalintumete savo idejomis? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nikole77 @ 2010 01 30, 21:17)
Arteja mano tevuku rubinines vestuves.Tai as cia su sesemis organizuojame sioke toke svente.Gal kas jau esate kazka panasaus dare,ir pasidalintumete savo idejomis? biggrin.gif


Keliu temute i virsu smile.gif

Sveika, Nikole77

Gal jau svente praejo? Gal galetum pasidalinti patirtimi? 4u.gif
Po menesio mano teveliu taip pat rubinines vestuves, galvoju, ka smagaus suorganizavus g.gif
Aciu smile.gif
Atsakyti
4u.gif 4u.gif Už keturių dienelių mano tėveliai švęs 22 - sias vestuvių metines. Kaip tik tą dieną rodo spektaklį "Meilė ir Mirtis Veronoje" tai gi siunčiu juos į šį spektaklį wub.gif . Gal ir paprasta dovana, bet jie labai nudžiugo wub.gif . thumbup.gif
Atsakyti
Mes pernai organizavome savo mylimiems tėvams Rubinines vestuves.
Nieko rubiniško labai nesugalvojome blush2.gif Kadangi kažko materealaus nenorėjome dovanoti, nes tokio amžiaus žmonės jau beveik visko turi, o ko neturi, nusipirkti sugeba, suorganizavome pusdienio kelione po netoliese esančias gražias vietas, pirmiausiai užsukome prie to pastato, kuriame jie tuokėsi (dabar ten poliklinika:) ir ši stotelė jiems buvo labai malonus siurprizas. Nuvažiavome papietauti į gamtoje esantį restoraną ir grįžome namo. Ten šiek tiek vaišinomės, padovanojome jiems iš anksto spaustuvėje pagamintą foto albumą iš jų nuotraukų nuo jaunystės iki šių dienų (gaminau pas labai malonią supermamą iš pajūrio). Tas albumas žiaaaaaaaaaaaauriai jiems patiko, jau vien dėl to, kad dar nebuvo matę tokio daikto, kaip knyga kad būtų išleista, dar sesuo gražius žodžius įžangai parašė, skambiai užvardinome.....
Kai sutemo atnešėme stiklinėje didelėje salotinėje leduose degančias rubinų spalvos dvi žvakes (kad širdžių šiluma ištirpdytų ledus:) ir kuliminacija dienos buvo taip pat tėvų dar nematyti dangaus žibintai (kadangi 40-osios metinės, tai keturis leidome)
Tėvai liko laaaabai patenkinti, sakė, kad geresnės dovanos gyvenime dar nebuvo gavę biggrin.gif
Pasiruošimas nebuvo trumpas, nes tą knygą išleisti ne taip greita, o pinigų, jei neklystu, trys vaikai po gal 120 ar 150 dėjomės.
Tiesa, dar škotiško viskio The famous užsakėme iš Bennet, kur užrašė The famous ir pavardę tėvų drinks_cheers.gif
Gal kas pasinaudos idėjomis smile.gif

O mes su vyru šiemet savo dešimtąsias metines švęsime (gal). Bet idėjų kol kas 0 doh.gif Irgi norėtųsi ko nors netradicinio, ne baliaus su draugais, bet kažin ką finansai leis blink.gif
Atsakyti
QUOTE(stlauryna @ 2010 01 30, 18:12)
Mes sia vasara atsventem 10metines.  Isvaziavom i kelione dviese, manau tai daugiau dvieju zmoniu svente ir "baliu" nereikia".


Aš irgi manau, kad ne dovanose esmė mirksiukas.gif Man dovana yra jau vien tai, kad esam kartu ir ne vienus metus wub.gif Paskutinių vestuvių sukaktuvių proga gavau gėlių ir man to gana wub.gif rolleyes.gif

O va mano seneliai jau ir deimantinių sulaukė vestuvių bigsmile.gif Va čia tai dovana būtų bigsmile.gif Toks ilgas ir laimingas vedybinis gyvenimas... (gaila, kad šiemet netekom močiutės verysad.gif )
Atsakyti
dar nezinau ka padovanosiu zmonai metiniu progra, bet tikrai sugalvosiu ka nors ispudingo kad pamaciusi pasakytu wau, nepakartojama
Atsakyti