Įkraunama...
Įkraunama...

Fotokonkursas: "Kai laukiau tavęs..."

O man pati graziausia ir silciausia nuotraukyte-''sesiuk,as tave labai mylesiu''uz ja mano balsas ,o kitos nuotraukos kad galeciau prabalsuot neuzsifiksavo isvis schmoll.gif
Atsakyti
Nu matai, vienoms mažai būtų ir 10 balsų, o kitos ir tų trijų nežino kur dėt sad.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Karbynė @ 2005 05 18, 18:41)
Ot apsijuokiau  doh.gif Nebežinau kur lįst...ka ma dabar daryt, kad vėl protinga atrodyčiau?  cool.gif

Karbyne, Karbyne doh.gif
Atsakyti
jau nebe daug liko laukt iki rezultatu thumbup.gif
Atsakyti
Sveikinimai first.gif second.gif third.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikinimai Odei, Kopai ir Yazmyn thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

Kopa, pas greta fotke daryta? ax.gif
Atsakyti
Sveikinimai nugaletojoms thumbup.gif 4u.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikinimai prizininkems 4u.gif .Nors karta mano nuomone sutapo su konkurso rezultatais ax.gif .
Atsakyti
blink.gif blink.gif blink.gif Sedžiu visa išraudusi... Net nežinau, ką pasakyt... blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Ačiū, turbūt... 4u.gif 4u.gif 4u.gif Gražus mano mažulės paminėjimas...
user posted image
Atsakyti


blink.gif blink.gif swoon.gif yahoo.gif yahoo.gif yahoo.gif

Nu, faina.. thumbup.gif
Ačiū, kas balsavot, kam patiko. Nesitikėjau, kad "studijinė" (aha, pas Gretą) taip patiks rolleyes.gif Gal pavadinime paslaptis?(manau, labai gerą sugalvojau rolleyes.gif )Fainumas neišpasakytas rolleyes.gif

Sveikinu visas 4u.gif
Atsakyti
Baigėsi konkursas "Kai laukiau tavęs"! nestuke.gif Ačiū visoms, pasidalinusioms su mumis savo graužiausiais laukimosi momentais. O dabar norime iškilmingai apdovanoti laimėtojus:

first.gif Pirmąją vietą užėmė nuotrauka "Ką sakai, pilvuke?.." wub.gif nestuke.gif
[attachmentid=20840]

Ode, sveikiname tave ir apdovanojame firminiu supermama.lt aukso medaliu! clap_1.gif
[attachmentid=20841]

bei Alma littera leidyklos prizas - puikus vadovas "Motina ir vaikas"! good.gif


second.gif Nuo pirmosios vietos vos vienu balsu atsiliko ne mažiau šauni nuotrauka, užėmusi antrąją vietą - "Veidrodinis atspindys" nestuke.gif nestuke.gif
[attachmentid=20842]
Kopa, sveikinimai ir firminis supermama.lt sidabro medalis clap_1.gif
[attachmentid=20844]


third.gif Trečiosios vietos laimėtoja, be galo miela nuotrauka - "Sesiuk, aš tave labai mylėsiu..." wub.gif nestuke.gif
[attachmentid=20843]

yazmin, sveikiname ir apdovanojame firminiu supermama.lt bronzos medaliu! clap_1.gif
[attachmentid=20845]

Dėl pagrindinio prizo (I vietos) atsiėmimo rašykite asmeninį laiškutį SuperMamai supermama.gif

O firminiai medaliai gali puikuotis jūsų asmeniniuose parašuose - yra kuo pasigirti!


Iki susitikimo kituose konkursuose hi.gif
Atsakyti
Sveikinu nugalėtojus drinks_cheers.gif Kaip thumbup.gif , kad tiek pirma tiek antra nuotraukytė gavo prizines vietas. Kaip tik už jas ir balsavau ax.gif Trečia irgi thumbup.gif
Atsakyti