Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikai ir ledai

Mes šiandien pirmą kartą paragvome ledų, mažiui visai patiko wub.gif davėm jau gerokai aptirpusius, kabliavo šaukštuku ir šypsojosi wub.gif
Atsakyti
mano vaikis kai pamato,kai tetis is dezutes kabina ledus ,tai net visas dreba bigsmile.gif duodu tik sauksteli lyztelt su trupuciuka atitirpusiais ledais,tai jeigu nespeju jam laiku ikist i burna,triuksmas-rankyte i stala duoda doh.gif nu vaizdelis tai geras tongue.gif
bent jau cia,airijoj, tai turbut kokiam ne metu neturinciam pypliuj,sedinciam vezime,iteikta porcija ledu ir nesvarbu,kad ne vasara ir kad be kojiniu,o kojos melynos doh.gif ...o mazius taip smagiai pasivalges...kad ne veido nebematyti lotuliukas.gif biggrin.gif Nu man tai baisu blink.gif o jie sau neima i galva,nes istisus metus nosys varva mirksiukas.gif
Atsakyti
As ir vakar daviau ledu savo dukrytei,jai dabar 1m 3 sav,kazinau patiko,ziuresim ar nesusirgs, nes laizyti dar nelabai iseina ax.gif
Atsakyti
as irgi jau daviau ragauti ledu savo maziukui,pirma kart paragaves ir pajutes kad labai salta,gerokai nusipurte biggrin.gif bet veliau suprates kad visdelto skanu,pamates nebeatsiga biggrin.gif
Atsakyti
mano mergytė labai mėgsta ledus, tai jei pati valgau duodu ir jai
Atsakyti
O man tai vaikystėje ledais anginą gydė lotuliukas.gif Vot tai man tas vaistas patiko. tai daktaras sakė, jog ledus reikia laizyti kai yra vėsu, kad organizmui nebūtų šoko (gerklei), o per karščius šiltus gėrimus, tai neturės vaikučiai problemų dėl gerklyčių. Taip ir išgytė amžiams. Tai saviškei nuo metukų nebijojau duoti, tik stengiuosi neduoti, kai labai karšta ir kai pati sušilusi. blush2.gif
Atsakyti
Aš tai savo dukrytei neduodu ledų. Pirma - bijau kad nesusirgtų, antra- kokia nauda vaiko organizmui ?
Atsakyti
QUOTE(Ulanakė @ 2007 05 31, 20:22)
Aš tai savo dukrytei neduodu ledų. Pirma - bijau kad nesusirgtų, antra- kokia nauda vaiko organizmui ?


Pirmiausia tai grūdinimas. Apie kitą naudą buvo rašyta MAŽYLIJE, bet tiesa pasakius nebepamenu kas ten g.gif . jei užtiksiu kuriam nors, parašysiu, bet tikrai jie yra geriau nei sladainiai blush2.gif
Atsakyti
as pora kartu daviau paragaut ledu saviskei (sauksteli arbatin)ir abi naktys buvo musu tragiskos blink.gif doh.gif reke vaikas...itariu pilvuka skaudejo unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Ulanakė @ 2007 05 31, 18:22)
Aš tai savo dukrytei neduodu ledų. Pirma - bijau kad nesusirgtų, antra- kokia nauda vaiko organizmui ?

Kažin, o kas ten tokio nenaudingo organizmui leduose g.gif
Atsakyti
QUOTE(elve @ 2007 06 15, 22:05)
Kažin, o kas ten tokio nenaudingo organizmui leduose g.gif

Na kiekviena mama savo vaiką augina, auklėja ir maitina savaip. Kiekviena mama geriausiai žino koks maistas tinka ir patinka jos vaikui. kiekviena norime kad mūsų vaikas būtų sveikas. Savo vaikams stengiuosi duoti toki maistą kurio sudėtyje būtų kuo daugiau vitaminų ir mikroelementų, kad maistas būtų kuo natūralesnis. Na ledai kaip ir saldainiai vaikams labai patinka, bet jų sudėtyje niera nieko naudingo.
Atsakyti
QUOTE(Ulanakė @ 2007 06 16, 17:52)
Na kiekviena mama savo vaiką augina, auklėja ir maitina savaip. Kiekviena mama geriausiai žino koks maistas tinka ir patinka jos vaikui. kiekviena norime kad mūsų vaikas būtų sveikas. Savo vaikams stengiuosi duoti toki maistą kurio sudėtyje būtų kuo daugiau vitaminų ir mikroelementų, kad maistas būtų kuo natūralesnis. Na ledai kaip ir saldainiai vaikams labai patinka, bet jų sudėtyje niera nieko naudingo.

o kodel nera nieko naudingo? pasigaminkit pacios, be jokiu E, ir busit tikros, kad vaikas gavo KALCIO smile.gif O ir gerklyte ledais gerai grudinti, tik aisku su saiku bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rene: 16 birželio 2007 - 19:37